Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tur İş İlanları

Hepsini Temizle
Tur
 • Incoming Tour Consultant

  Travelshop Turkeyİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMerhaba Arkadaşlar, Öncelikle kısaca firmamızdan bahsetmek istiyorum! Biz incoming acentesiyiz! Acentemiz yabancı misafirlere kültür turu, konferans ,workshop, hotel konaklaması ,transfer , Blue Cruises , yurt dışı kültür turu gibi bir çok hizmet vermeyiz ! Başvuru yapan arkadaşların en az 1 sene turizm iş tecrübesi ve iyi derecede İngilizce bilmesi gerekiyor. Kendine güvenen yeni turizm mezunu arkadaşlar bizimle cv ‘sini mail ile paylaşarak veya bizi arayarak görüşme için gelebilirler.

  Aranan NiteliklerTailormade program hazırlama yapabilen , kotasyon yapabilen , Yazışma yapabilen , İngilizcesi iyi seviyede olması gereken , Esnek çalışma saatine uyumlu olan, Takım çalışmasına uyumlu olan vs.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Incoming Elemanı, Rehber

 • Şoför / Sürücü

  ALAN TRANSFER TAŞIMACILIK TURİZMİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıALAN TRANSFER TURİZM LTD. ŞTİ. bünyesinde, transfer, tur ve tahsis hizmetlerinde görev alacak, İSTANBUL'da ikamet eden, aşağıdaki özelliklere sahip olan"Sürücüler" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* İstanbulu iyi bilen, * Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, * E sınıfı ehliyete sahip (en az 3 yıllık), * B sınıfı ehliyete sahip (en az 3 yıllık ) * Src ve Piskoteknik belgesi olan, * Askerlikle ilişkisi olmayan, * Kendine özen gösteren titiz, * Diksiyonu düzgün ekip çalışmasına yatkın, * Turizm taşımacılık hizmetleri konusunda tecrübeli, * "Sürücüler" aranmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - Tur İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?