yetiştirilmek üzere için Turizm, Eleman İş İlanları

Hepsini Temizle
Turizm
Eleman
yetiştirilmek üzere
 • İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar    Lokantaları'nın ANKARA Şubelerinde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ  (servis asistanları) alınacaktır.  Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların   bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

  Aranan Nitelikler   Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  

 • İçerik Editörü
  Ardasa Turizm
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Turizm sektörünün öncü firmalarından olan Ardasa Turizm'in son kullanıcı ayağındaki web sitesi www.bileteviniz.com'a içerik editörü arayışımız mevcuttur. Ofisimiz Avcılar merkezde bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Seoyu temel düzeyde bilen, Üniversiteden yeni mezun olmuş veya yetiştirilmek üzere Firmanın web sitelerinin içerik giriş ve düzenlemelerini yapabilecek Yaratıcı içerik bulma, hazırlama konusunda kendisine güvenen Tercihen temel html bilgisine sahip, Tercihen fotoğraf tasarım programları hakkında bilgi sahibi ( Photoshop vs) Tercihen İngilizce bilen MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Sosyal Medyaya ilgili Dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen Disiplinli, ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aranıyor.

 • İş Açıklaması Seyahat Danışmanlarımız, farklı şehirlerde bulunan seyahat acentelerimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda, acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 yaşını aşmamış, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi Tercihen seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan Adayda Olması Gereken Özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan, yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Olumlu adaylar genel merkezimizde 10 günlük ''Seyahat Danışmanı Yetiştirme Programı'' eğitimine tabi tutulacaktır.

İş Habercisi - yetiştirilmek üzere için Turizm, Eleman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?