yetiştirilmek üzere için Turizm, Eleman İş İlanları

Hepsini Temizle
Turizm
Eleman
yetiştirilmek üzere
 • İş Açıklaması Hastane ve hasta odalarının bakımlarının yapılması gibi konularda yetiştirilmek üzere "Kat Hizmetleri Görevlisi" pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz. * Liv Hospital Sağlık Grubu 'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki  aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

  Aranan Nitelikler Liv Hospital Ulus bünyesinde yetiştirilmek üzere ; En az okur-yazar belgesi olan, Tercihen benzer pozisyonlarda en fazla 1 yıl deneyime sahip, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Güleryüzlü ve hasta odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Kelimeler: yetiştirilmek üzere, yetiştirilmek üzere iş ilanları

  Sektör: Otelcilik, Sağlık/Hastane, Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Seyahat Danışmanlarımız, farklı şehirlerde bulunan seyahat acentelerimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda, acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 yaşını aşmamış, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi Tercihen seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan Adayda Olması Gereken Özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan, yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Olumlu adaylar genel merkezimizde 10 günlük ''Seyahat Danışmanı Yetiştirme Programı'' eğitimine tabi tutulacaktır.

  Aranan Kelimeler: yetiştirilmek üzere, yetiştirilmek üzere iş ilanları

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli

İş Habercisi - yetiştirilmek üzere için Turizm, Eleman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?