Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Üretim Kontrol İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Üretim Kontrol
 • Kar-YapıAntalya 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOrganize Sanayi 2. Kısım 24. Cad. No:6 Döşemealtı/ ANTALYA adresinde kurulu bulunan fabrikamızda yapılan inşaat malzemelerinin üretim sorumlusu olarak görev yaparak, üretimle ilgili iş akışını sağlamak, üst yönetime üretim raporlarını hazırlayıp sunmak.

  Aranan NiteliklerÜretim konusunda en az 10 yıl tecrübeli Buhar kazanı, kompresör, enjeksiyon makinaları ve diğer üretim ekipmanları konusunda deneyim sahibi. Microsorft ofis parogramlarına hakim, raporlama yapabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay üretim sorumlusu aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Üretim Müdürü" arıyoruz. Üretim kalite kontrol-test sürecinin yönetilmesi, teknik olarak problem yaşanan noktalarda düzeltici-önleyici faaliyetleri belirleyerek uygulanmasının sağlanması, Üretim ekiplerinin iş planlarının hazırlatılması ve ekip-personel ihtiyaçlarının belirlenerek buna yönelik altyapının oluşturulması, Farlı projelerin eş zamanlı olarak bayi ve stok üretimlerinin malzeme tedarik ve üretimin planlamasının yapılması, Üretim biriminin, proje ve lojistik birimleri ile koordinasyonunun sağlanması, Üretim hızı ve verimliliği konusunda iyileştirme önerilerinde bulunulması, İmalat faaliyetleri konusunda raporlama yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe, üretim ve üretim planlama alanında en az 5 yıl deneyimli, Paslanmaz çelik, karbon çelik, plastik malzemeler ve ilgili üretim yöntemleri konularında deneyimli, Talaşlı imalat, kaynak ve montaj yöntemleri, üretim makina-ekipmanları konularında bilgi sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Yöneticilik becerileri gelişmiş, İşini sonuna kadar takip eden, sonuç odaklı, Dikkatli, sistemli analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Aydın'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.

  Sektör: İmalat, Makine, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİşletmemimizin konfeksiyon üretim yerlerinde üretilen ürünlerinin tüm ara ve son kontrollerini, kalite planı doğrultusunda müşteri ihtiyaçlarını ve standartlarını karşılamak üzere verimli,düzenli ve etkin olarak gerçekleştirmek, Üretim planına göre atölyelere malzeme akışını denetim altında tutmak, Fason dikim yapan atölyeler ile MATRONS ABİYE arasındaki ilişkiyi düzenlemede görev almak, Atölyelerden işletmeye sevk edilecek olan ürünlerin kontrolünü yapmak ve/veya bu konuda çalışma yapanlara destek vermek, Yurtdışındaki ve yurtiçindeki mağazalarımıza ve/veya müşterilerimize gönderilecek ürünlerin, istenilen kalitede, hatasız, eksiksiz ve istenilen beden ve renk dağılımlarında olmasını sağlamak için fason atölyelerin dikim ve kalite hususlarındaki durumlarını, dışarıdan hazır alınan her türlü malzemenin kalitesini incelemek.

  Aranan NiteliklerDokuma konfeksiyon özellikle abiye alanında en az 3 yıllık deneyime sahip Dikim ve boncuk atölyelerindeki ürünün kalite kontrolünü yapabilecek, Dikim atölyelerinden boncuk atölyelerine sorunsuz ve eksiksiz ürün sevkiyatının geçekleşmesine yardımcı olabilecek, Kalıp kontrolü, ölçü alma, kalite kontrol standartları konularında bilgili, Merkez ve atölyeler arasında doğru ve etkin bir iletişim kurabilecek, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, Problem çözme becerisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Tarafsız, tutarlı ve sakin olup stres ve baskı altında doğru karar verebilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İzmir ilinde ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Narin Modaİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıNARİN MODA PENDİK/KAYNARCA ÜRETİM ATÖLYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, ÜRÜN MALİYET HESABI, İŞ VE ZAMAN ETÜDÜ ANALİZ VE YORUMLANMASI,ÜRETİMDE VERİMLİLİK GİBİ KONULARDA ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, İş etüdü, zaman etüdü, ürün maliyet analizleri,verimlilik gibi alanlarda görev almaya istekli, Analitik düşünebilen, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlanmasını yapabilen, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • Acar Groupİstanbul Avrupa 27 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBasım sanayi sektöründe edindiği deneyimleriyle farklı bir alana yatırım yaparak Acar Vipbox’ı faaliyete geçiren Acar Grup, özgün kutu tasarımlarıyla ürünlere değer katıyor. Her firma için özel tasarım kutular üretebilen Acar Vipbox, müşterilerine ürün kalitesini yansıtmanın etkileyici çözümünü sunuyor. Siz de bu ekibin bir parçası olmaya ne dersiniz ?

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Kutu sektöründe en az 3 yıl deneyimli Aktif araç kullanabilen , İletişim becerisi yüksek, Kalite bilinci olan , İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, İşin takibini yapıp yönetime rapor sunabilecek , Üretim takip sorumlusu alınacaktır. Lokasyon , Mecidiyeköy'dür.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Vakkoİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıVakko Esenyurt Üretim Merkezi, Kalite Kontrol Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere emprime alanında deneyimli/deneyimsiz(yetiştirilmek üzere) "Emprime Kalite Kontrol Elemanı"arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Boya-Baskı bölümlerinden mezun, Tercihen emprime baskı alanında en az 3 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, organizasyon kabiliyetine sahip, dikkatli ve titiz çalışan, Disiplinli iş takibi yapan, İletişimi kuvvetli ve Takım çalışmasına yatkın, Detaycı, ayrıntılara dikkat eden, problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÜretimin tüm aşamalarını takip ederek detaylara hakim olmak ve üretimin aksamasına neden olabilecek eksiklikleri önleyebilecek ara ve final kontrolleri yapmak, Üretim aşamasında çıkabilecek sorunların çözümünde aktif rol almak, Bağlı bulunduğu birime üretimlerle ilgili güncel raporlamaları yapmak, Üretim kalitesinin arttırılmasını ve müşterinin taleplerinin tam olarak yerine getirilmesini sağlamak,

  Aranan NiteliklerDokuma ve Örme Giyim İmalatı yapan firmamızda, Meslek Yüksek Okullarının Tekstil veya Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Konfeksiyon imalatında, dikim, kesim, yıkama, baskı, kalite, kumaş, model ve kalıp süreçlerine hakim Kalite güvence konularına hakim İmalat aşamalarına hakim olan, ve ara kontroller sırasında karşılaştığı problemli durumlarda çözüm üretebilen, Temsil ve iletişim yeteneği güçlü Sorumluluk alan ve sonuc odaklı, Organizsayon ve takip yeteneği güçlü, Hızlı ve doğru kararlar verebilen, Çok iyi derecede dikkat ve görsel hafızaya sahip, Benzeri alanlarda en az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Firmamıza mal üretebilecek üreticiler bulmak, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler**Daha önce otomotiv sektöründe çalışmış minimum 5 yıl deneyimli, **İngilizce bilen, **30-45 yaş arası, **Üniversite mezunu ( Makine-Endüstri-Kaynak-Mekatronik Mühendisi ) **Bay-Bayan **Kalite yönetim sistemlerine hakim, **Saha tecrübesi olan, **İkametgah olarak kent meydanından Kestele doğru oturan.  

  Sektör: Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef / Amir, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üretim hedefleri doğrultusunda fabrikadaki tüm üretim ve üretim hazırlık birimleri için yıllık, aylık, haftalık, günlük üretim planlarını hazırlayacak, Üretim planlarının uygulanması ve kontrolüne yönelik çalışma ve takibi gerçekleştirecek, Satınalma, Satış departmanları ile koordineli çalışacak, Üretim planını haftalık olarak, üretim verimlilik raporlarını da günlük olarak hazırlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen Makine veya Endüstri Mühendisliği mezunu, Üretim Planlama alanında asgari 2-3 yıl tecrübeli, Üretim yönetimi, üretim planlama ve ekip yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, ERP programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • Cabaniİstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAyakkabı alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Elemanı aranmaktadır. Üretim planlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Ayakkabı imalatını ve deri taban detayını iyi bilen, Analiz etme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Üretim terminlerini takip edecek, Planlama, organizasyon ve raporlama konularında kendini geliştirmiş, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Arge de her konuda araştırma yapmak ve aktif görev almak , Üretim malzeme ve hammadde satın alımının yapılması,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Ayakkabı sektöründe, üretim ve planlama alanında en az 3 yıl görev yapmış, Planlama becerileri gelişmiş, gelen sipariş ve tahminlere göre malzeme ihtiyaç planlaması yapabilecek, Üretim planlama ve tedarik konularında süreçleri iyileştirecek yöntemler geliştirebilecek, Sipariş durum, Satın alma, stok, sayım, vb. raporlamalarını yapabilecek, Bilgisayarı etkin kullanabilen, ofis programları konusunda bilgili, tercihen nebim programını bilen, Stres yönetimi iyi olan, Çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, strese dayanıklı, takipçi, Süreç yönetiminde etkin ve kararlı olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bay / Bayan Üretim Planlama Mühendisi aramaktayız. ESENLER - YENİBOSNA - ALTINŞEHİR BÖLGELERİNE SERVİSLERİMİZ VARDIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • Surtel Kabloİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş Açıklaması1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 70 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun, Kablo sektöründe kalite kontrol konusunda en az 3 yıl çalışmış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede bilen, ISO 9001, ISO 14001, BASEC konularında bilgi sahibi, Araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına inanan, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, İstanbul' un Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış bay adaylar. Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İmalat, Elektrik ve Elektronik, Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Şef Yardımcısı, Müdür, Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirmek üzere Üretim Müdürü aranmaktadır. . Üretimin her aşamasını takip etmek, çalışanların koordinasyonunu, sevk ve idaresini sağlamak, · Kalite yönetim sistemi ile çalışmak, · Üretim Planlama ve Kalite Yönetim Sistemi içerisinde çalışmaların yürütülmesini ve verimliliğin arttırılmasını sağlamak, · Kaynak kullanımını ve planlanan işlerin zamanında ve etkin şekilde yapılmasını koordine etmek, · Görevi ile ilgili teknolojik ve mesleki gelişmeleri yakından izlemek, uygulanabilirliğini araştırmak, · Sürekli olarak kendisinin, takımının ve işlerinin gelişimini sağlama gayreti içinde olmak · Üretimde verimlilik projelerini planlamak, yönlendirme ve takip ile bu projeleringerçekleşmesini sağlamak, · Üretim hattı dengeleme ve üretim kapasite belirleme çalışmalarını yapmak ve yönetmek, · Üretimi tarif eden İş planlarının hazırlanabilmesi için metot ve zaman etütlerini yapmak, · Üretilen ürünlerin İş akış sıralarının oluşturulması, takip ve koordine edilmesi, · Üretimde Günlük, Haftalık ve Aylık Üretim Planlamalarını uygulamak, · Üretim İş Talimatlarının oluşturmak, · Üretim Kalitesini ve verimliliğini arttırmak için çalışanların İş eğitimlerini planlanlamak, İş tanımlarını oluşturmak, · Üretim kalitesi ve verimliliği için gerekli ihtiyaçları belirlemek, devreye alma planlamalarını yapıp, uygulamaya almak, · Yönetimin beklentileri doğrultusunda üretim hedeflerini ve stratejilerini oluşturmak

  Aranan Nitelikler. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Endüstri, Makine, Elektrik) mezun, · İmalat süreçlerinin planlama, kontrol ve takibini yapabilecek. · Konusunda en az 2 yıl deneyimli, · Çalıştığı ekibin sevk ve idaresini üstlenebilecek, · Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, problem çözme ve karar alma yetkin, öğrenmeye ve yeniliklere açık, · Tercihen İngilizce bilen, · B sınıfı sürücü belgesini haiz · Askerlik görevini tamamlamış(Erkek adaylar için)

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür

 • Cabaniİstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAyakkabı alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Elemanı aranmaktadır. Üretim planlama alanında en az 3 yıl deneyimli, Ayakkabı imalatını ve deri taban detayını iyi bilen, Analiz etme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Üretim terminlerini takip edecek, Planlama, organizasyon ve raporlama konularında kendini geliştirmiş, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Arge de her konuda araştırma yapmak ve aktif görev almak , Üretim malzeme ve hammadde satın alımının yapılması,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Ayakkabı sektöründe, üretim ve planlama alanında en az 3 yıl görev yapmış, Planlama becerileri gelişmiş, gelen sipariş ve tahminlere göre malzeme ihtiyaç planlaması yapabilecek, Üretim planlama ve tedarik konularında süreçleri iyileştirecek yöntemler geliştirebilecek, Sipariş durum, Satın alma, stok, sayım, vb. raporlamalarını yapabilecek, Bilgisayarı etkin kullanabilen, ofis programları konusunda bilgili, tercihen nebim programını bilen, Stres yönetimi iyi olan, Çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, strese dayanıklı, takipçi, Süreç yönetiminde etkin ve kararlı olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bay / Bayan Üretim Planlama Mühendisi aramaktayız. ESENLER - YENİBOSNA - ALTINŞEHİR BÖLGELERİNE SERVİSLERİMİZ VARDIR.

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Firmamızın gıda hijyenine uygun yüksek standardlarda üretim yapmasını sağlayacak süreçleri geliştiri, takip edecek; Kalite bilincinin çalışanlar tarafından benimsenmesi için gerekli eğitimleri yapacak; Yaptıkları işten sorumlu tutarak sorumluluk duygusunu aşılayacak; Tüm üretim süreçlerinin kalite kontrolünü yapıp, standarad kaliteyi sağlayacak; Üretimin her aşamasında gerekli kontrol ve testleri yapacak, Üretim kalitesinin arttırılması ve müşteri beklentisinin karşılanması için üretim ve planlama departmanı ile işbirliği içinde olmacak, Kalite kontrol formlarının, test raporlarının her müşteri için tek tek oluşturacak,, Test raporlarının dosyalayacakı ve satış bölümüne müşteriye teslim edilmek üzere ulaştıracak, Müşterilere gönderilecek ürünlerin son kontrollerini gerçekleştirecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin kimya veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun, Kalite kontrol uygulama konusunda bilgi sahibi olan, Üretim süreçlerini takip edebilecek, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımlarında deneyimli, Aktif araç kullanabilen (Tercih sebebidir.) Beylikdüzü-Gürpınar çevresinde ikamet eden Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olmalıdır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Altan Plastikİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv plastik yan sanayi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı üretim yapan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Mühendisler alınacaktır. Yeni ürün devreye almada proje liderliği, PPAP dokümanlarının hazırlanmasını sağlama ve takip etme, Yurtiçi ve Yurtdışı Müşteri ve tedarikçi ilişkilerini yürütme, Plastik enjeksiyon üretim sonuçların adet, zaman, kalite ve maliyet açısından şirket standartları ve müşteri beklentileri ile uyumlu olmasını sağlamak, Bölüm personelinin sevk ve idaresini sağlamak, Üretim verimliliğini arttırmaya yönelik faaliyetlerin belirlenmesi ve planlanması, Kalite bölümü ve müşterilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda gerekli önlemleri almak, İş güvenliği ve işçi sağlığı önlemlerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak, Güvenli çalışma şartlarının oluşturulması, fiziki güvenlik önlemlerinin alınması ve meydana gelen aksaklıklarda gerekli müdahalenin yapılması veya yaptırılması, Yalın üretim faaliyetlerinin uygulanması, Günlük, haftalık ve aylık standart ve haftalık adam/saat planlama ve gerçekleşme raporları hazırlamak, Vardiya ve Fazla Mesai Listelerini hazırlamak. Şirket prosedürleri ve kalite standartları gereği tutulması gereken kayıtların zamanında ve doğru olarak tamamlanmasını sağlamak. Vardiyalı çalışabilecek. Gece Amiri olarak görev alabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Endüstri, Malzeme veya Kimya mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe tercihen plastik enjeksiyon proseslerinde en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen C sınıfı İş Güvenlik Sertifikası sahibi, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, personel yönetiminde deneyimli Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri ve Yalın Üretim,5S uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Avcılar, Sefaköy bölgesinde ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici, Şef / Amir, Laborant, İş Güvenliği Uzmanı

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren tedarikçilerimizin üretim tesislerinde bilfiil çalışacak “ Üretim Personeli “ arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası’nda Tuzla Bölgesi’nde ikamet eden / ikamet edebilecek En az lise mezunu Bay / Bayan Sigara kullanmayan 22 – 35 yaş arasında Üretim kalite standartlarına hakim Titiz, dikkatli, ürün israfından kaçınan, üretim proseslerine sadık, üretim dozaj hesaplarından anlayan, En az B sınıfı ehliyeti olan, seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Sorumlu, Görevli, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Metal Yüzey İşleme sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''VASIFSIZ ELEMAN'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek, Askerliğini yapmış, 3 vardiya çalışabilecek, Firmanın servis imkanı çoğu semte vardır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Beta Kimyaİstanbul Anadolu 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTesiste çalışan personelin sevk ve idaresini gerçekleştirmek, Tesiste verimliliği arttırıcı çalışmalara liderlik etmek, Üretimlerin planlama ve sevkiyat planlarına uyumlu gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni yatırım çalışmalarında aktif rol oynamak.

  Aranan NiteliklerŞirketimize ait Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kimyasal üretim faaliyetleri ve dolum ekipmanları konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen Aerosol tecrübesi olan, LPG ve yanıcı, parlayıcı, patlayıcı tüm maddelerin kullanılması ile ilgili süreçlere hakim, Kalite Yönetim Standartlarının uygulamasına hakim ve kimyasal üretim yöntemleri bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, iş süreçlerinde iyileştirmeler yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan

  Sektör: Kimya, Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBoya fabrikasında çalışmış, Boya üretiminden ve makinelerinden anlayan, 25-40 yaş aralığında, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Görevli, Eleman

 • Acar Groupİstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBasım , Promosyon ve kırtasiye sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizde üretim birimi mücellit departmanımızda çalışmak üzere bayan paketleme ve tezgah sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- En az lise Meznu - Dikkatli ,ekip çalışmasına yatkın - Tercihen matbaa deneyimli - Daha önceden fabrika ortamında üretimde çalışmış - Mesai sorunu olmayan - İletişim yönü kuvetli - Bilgisayarda verileri sisteme girebilecek - Beylikdüzü , Avcılar , Esenyurt , Küçükçekmece civarlarında ikamet eden Bayan ,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman

 • ERKUL KOZMETİKİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKozmetik sektöründe hizmet veren firmamızda fabrikamız için Üretim bölümümüzde çalışabilecek BAY/ BAYAN Elemanlar aramaktayız;

  Aranan NiteliklerEn az Orta Okul Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Hijyenik şartlarda çalışacak, Takım çalışmasına uyumlu, Avcılar -Esenyurt-Beylikdüzü civarında ikamet eden, Titiz ve dikkatli çalışan,

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci, Danışman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Deri sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde değerlendirilmek üzere; Kalite yönetimi ve kalite güvence faaliyetlerinin disiplinli ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlayacak, Kalite politikasına uygun olarak, yönetim sistemleri ile ilgili faaliyetleri gerçekleştirecek, Kalite sistemleri ile ilgili sapma, değişiklik kontrol, düzenleyici- önleyici faaliyetlerin süreçlerini işletecek, Kalite kontrol işleriyle ilgili belge ve raporların, zamanında düzenlenmesini sağlayacak, Kuruluş iç ve tedarikçi denetimleri yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Üretim yapan firmaların kalite yönetim süreçlerinde asgari 3 yıl, Tercihen Deri sektöründe tecrübeli, Düzenli, dürüst ve planlı olmayı ilke edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, MS Office programlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda çalışan / çalışabilecek olan. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, İmalat, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu

 • Firma Adı GizliKocaeli, İstanbul Anadolu 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAçıklaması Gebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerAçıklaması Gebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *Vardiyalı çalışabilecek, (08:00-16:00/16:00-00:00/00:00-08:00) *Tercihen gıda sektöründe görev almış, *Askerliğini yapmış, *Gebze, Darıca çevresi ve Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe E-5 Karayoluna yakın ikamet eden, Gıda teknikerleri aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Holding

  Pozisyon: Görevli

 • Vakkoİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt Üretim Merkezi bünyesinde; Kalite Kontrol Birim Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere, dokuma kumaşların kontrolünü ve depo giriş işlemlerini gerçekleştirebilecek "Kumaş Kalite Kontrol Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Dokuma kumaş konusunda bilgili, Kumaş kalite kontrol aşamasında en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Beta Kimyaİstanbul Anadolu 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜretim'de çalışan işçilerin sevk ve idaresini gerçekleştirmek, Üretimin belirtilen kurallar çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, üretimin bir fiil başında çalışarak her an kontrollerini ve ölçümlerini gerçekleştirmek, Üretimde verimliliği arttırıcı çalışmalara liderlik etmek, Üretimlerin planlama ve sevkiyat planlarına uyumlu gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni yatırım çalışmalarında aktif rol oynamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kimyasal üretim faaliyetleri, reaktör ve karışım hazırlama gibi konusunda tecrübeli, 25 - 35 Yaşları arasında, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ERP Sisteminde daha önce çalışmış, Tercihen İngilizce bilen, Kalite Yönetim Standartları ve kimyasal üretim yöntemleri bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası (E-5 Gebze - Tuzla - Bostancı istikamati) ikamet eden, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Kimya, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması-ISO 9001 uygulamalarına hakim ve dökümantasyon kontrollerini yapabilcek, -Tercihen BRC-IOP ( Ambalaj ) uygulamalarına hakim ve Ürün Güvenliği Takım Liderliği görevini de yürütecek, -Hammadde giriş-kontrol süreçlerini denetleyecek ve belirlenen proseslere göre yönetebilecek, -İç Tetkit Planmasını ,Eğitim Organizasyonlarını yapacak, -Firma uzmanıyla birlikte İSİG çalışmalarını yürütecek,

  Aranan Nitelikler-Tercihen Gıda Mühendisliği mezunu, -Office programlarına hakim ve raporlama yapabilen, -İnsan ilişkileri güçlü, hedef odaklı ve programlı çalışabilen, -Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • Loya Mağazacılıkİstanbul Avrupa 2 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜrettiği her üründe kaliteye önem veren, müşteri odaklı, yenilikçi ve büyüyen iç giyim markası olarak sektörün önde gelen firması olan Loya Mağazacılık genel merkezde görevlendirilmek üzere Fason Takip Personeli aramaktadır. Tercihen İç giyim, Gecelik, Pijama konusunda deneyimli, Baskı ve nakış konusunda bilgi sahibi, Planlama ve organize etme becerilerine sahip, Kesim, baskı, nakış ve dikim sürecini başlatıp kontrol etmek, Üretimde çıkabilecek kalite problemlerine çözüm bulmak, Yeni dikim ve üretim atolyelerinin araştırmasını yapmak, Planlama ve stok raporlarının sunulması

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Perakende ve Tekstil sektöründe fason takip alanında en az 3 yıl deneyimli İletişimi güçlü Aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Seyahat engeli bulunmayan Bay/bayan adaylar.(Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAlınan siparişlerin uygun olarak kısa-orta-kısa vadeli fabrika üretim planlarını hazırlanması Malzeme ve hammadde ihtiyaçlarının belirlenmesi Müşteri firma siparişlerinin takibi Müşteri ve tedarikçilerin ile sürekli iletişim kurulması Zamanında teslimat sağlamak için günlük üretimlerin takip edilmesi Aylık ve haftalık üretim raporları hazırlaması Üretim planlama ile ilgili olan süreç performanlarını izlemek ve sürekli iyileştirme döngüsünü çalıştırmak manisa için turgutlu ilçesinde ikamet eden

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Bölümünden mezun (makinamüh. – endüstri müh.) Üretim planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli Üretim planlama, malzeme ihtiyaç tespiti ve işletme içi malzeme transferi konularında tecrübeli MRP program bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Sonuç odaklı, analitik, planlama ve problem çözme yetisi gelişmiş Güçlü iletişim becerilerine sahip İngilizce bilen Erkek adayların askerlik ilişkisi bulunmayan B sınıf sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen manisa için turgutlu ilçseinde ikamet eden

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yetkili

İş Habercisi - Üretim Kontrol İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?