Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Üretim Kontrol İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Üretim Kontrol
 • Üretim Mühendisi

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yılı aşkın süredir firmalara özel işe alım çözümleri üreten dünyadaki en büyük işe alım şirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danışmanımız ile 30’un üzerinde uzmanlık alanında başarıyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danışmanlarımız kanalıyla çeşitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakın çalışıp, ihtiyaca özel uzmanlık istihdamı çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklaşım doğrultusunda; 12 uzmanlık alanında işverenlere ve iş arayanlara seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunmaktadır. Reed Türkiye olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim alanında faaliyet gösteren dünyanın lider kuruluşu için Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Sorumlu olunan hat(lar)ın üretim ve bakım faaliyetleri yürütmek, takip etmek ve geliştirmek, Hattın üretim ve malzeme kullanım verimini sürekli kontrol altında tutarak verim artırıcı çalışmalarda bulunmak, Planlanmış üretim programının proseslere ve istenen kalite parametrelerine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Hattında çalışan formen, operatör ve teknisyenlerin eğitimlerini organize etmek, çalışanların sevk ve idaresini sağlamak, Çalışanların İSG kurallarına uymasını sağlamak. Hattında ve fabrikada, iş ve tesis güvenliğini sağlamak, Fabrika içinde yürürlükte olan Entegre Kalite sistemlerine uymak ve uygulatmak.Geliştirici çalışmalarda bulunmak, Fabrika genelinde disiplini sağlamak. Çalışanların vardiya, izin, rotasyonlarının koordinasyonunu sağlamak. Çalışan memnuniyetini, bağlılığını destekleyici çalışmalara katılmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl işletmelerin üretim ya da bakım bölümlerinde görev almış, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek olan, Tercihen C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip olan

  Sektör: Gıda, Tekstil, Makine

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • İş AçıklamasıVardiyadaki tüm çalışma düzenini sağlanması Üretim planına göre kalıpların bağlanması ve makinelerin devreye alınması Kalıpların bakım ve onarım takibinin yapılması ve sürekli hazır halde bulunmasının sağlanması Çıkabilecek arızaların kısa sürede giderilmesi ve tedbir alınması Hammadde ve son ürünlerin kontrol edilmesi İş güvenliği ve kalite standartlarının vardiyada uygulanması

  Aranan NiteliklerPlastik enjeksiyon makinelerinde en az 5 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek - Vardiya amirliği yapabilecek Takım çalışmasına uyumlu Yoğun mesai ortamına uyum sağlayabilecek Askerlikle ilişkisi bulunmayan Plastik enjeksiyon ustası aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Usta, Plastik Enjeksiyon Ustası, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun Üretim-İmalat yapan işyerlerinde minimum 3 yıl tecrübesi olan MS Office programlarına hakim İngilizce bilen (tercih sebebidir) Vardiyalı çalışma şekline engeli bulunmayan Üretim aşamalarını aktif olarak takip edebilecek Askerlik yükümlülüğü bulunmayan ve 35 yaşını aşmamış Torbalı ilçesinde ikamet eden ‘’Üretim Sorumlusu’’ personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıTalaşlı imalat konusunda tecrübesi olan Üretim mühendisi Talaşlı imalat konusunda tecrübesi olan Kalite mühendisi

  Aranan NiteliklerErkek; askerliğini bitirmiş En az 5 yıl tecrübeli

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Sorumlu, Operatör

 • Kalite Kontrol Personeli

  Faik Sönmezİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAtölyeden gelen ürünlerin sayımı, Gelen ürün bilgilerinin sisteme girişinin yapılması, Ürünleri beden bazında askılanması, Atölyelerle iletişimin sağlanması

  Aranan NiteliklerKumaş bilgisi olan, Enerjik, Dikkatli, Alanında tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden Bay/Bayan çalışma arkaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler*Vardiyalı çalışabilecek, (08:00-16:00/16:00-00:00/00:00-08:00) *Tercihen gıda sektöründe görev almış, *Tercihen teknik liselerin gıda veya kimya bölümlerinden mezun, *Askerliğini yapmış, *Gebze, Darıca çevresi ve Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe E-5 Karayoluna yakın ikamet eden, Gıda teknikerleri aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Holding

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıEsenyurt ve Silivri 'de faaliyet gösteren firmamız için ; Mevcut kalite sistemlerinin işletilmesi ve etkinliğini sağlamak Alınan her türlü ana ve yardımcı maddelerin standart değerlere göre olmasını sağlamak. Laboratuvarda yapılacak mikrobiyolojik ,kimyasal , fiziksel analizlerin yapılış porsedürlerini hazırlamak ve işleyişi takip etmek. İl kontrol ,çevre ve şehircilik ve danışman firmalarla ve gıda üretimi konusunda yapılması gereken teknik çalışmaları yürütmek , denetimlere katılmak şirketi temsil etmek. Laboratuvarda yapılan , her türlü analiz ve işlemlerin trend analizlerini yaparak üst yönetime sunmak . Hammadde'den son ürüne kadar kabul ve ret değerleri konusunda net yetkiler almak ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak.

  Aranan NiteliklerGıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında 5 yıl deneyimli, ISO 22000, ISO9001, HACCP ve BRC kalite sistemlerine hakim, TURQUALITY uygulamaları konusunda bilgi sahibi Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Topkapı - Silivri Güzergahında oturan Esenyurt ve Silivri Fabrikalarımızda Kalite Yönetim sorumluluğunu alacak Kalite Güvence Müdürü aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Mühendis, Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Üretim Mühendisi'' arıyoruz. Üretim planı hazırlama çalışmalarında sorumluluk almak, Üretim planı doğrultusunda ön hazırlık çalışmaları yürütmek, Üretim proseslerini geliştirmek ve iyileştirme konularında öneriler getirmek, Üretim personelinin sevk ve idaresinde görev almak, Üretkenlik ve verimlilik raporlarının hazırlanması ve değerlendirilmesinde görev almak, Sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksiklikleri takip ederek çözüm sağlamak, Tanımlanmış olan proseslerin standartlarını korumak, Üretimin kaliteli, verimli ve güvenli biçimde yürütülmesinde görev almak, Kalite standartlarını yerine getirmek, İş kazalarının önlenmesine yönelik aksiyonları almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen minimum 1 yıl deneyimli, Kalite sistemleri (ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Ambalaj ve Kağıt, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMakine Mühendisliği bölümü mezunu, Daha önce talaşlı imalat sektöründe çalışmış Siemens ve Fanuc kontrol üniteli CNC tezgah ayarı ve programı yapabilecek. Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Mavi yaka sevk ve idaresi konusunda deneyimli Sahada olmayı seven, problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış adaylar.

  Sektör: Mühendislik, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Kontrol Elemanı

  ARSAN KAUÇUKİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıElastomerik Köprü Mesnetleri ve Boru Contaları sektöründe lider olan Arsan Kauçuk, 1957 yılında başladığı serüvenine sürekli gelişmeye yönelik politikası ve kalite anlayışıyla devam etmektedir. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanları pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. *** Firmamız bünyesinde Kalite Müdürlüğüne bağlı; Sarf malzemelerin giriş kalite kontrollerinin yapılması, Ürünlere ait ara kontrol, son kontrol ve çıkış kalite kontrol prosedürlerinin uygulanması, Raporlamanın yapılması, Kontrollerle ilgili kayıtların tutulması, * Firmamız 2 yıl sonra Sakarya Adapazarı’na taşınacak olup, bizim ile birlikte gelebilecek çalışma arkadaşlarını aramızda görmek mutluluk duyarız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise ve Meslek Yüksek Okulundan mezun, Bay (Askerlik ile ilişkisi olmayan), Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy-Ümraniye-Sancaktepe-Samandıra), Kalite kontrol süreçlerinde maximum 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarını kullanabilen, Tercihen Kauçuk Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Eleman, Kontrolör, Yardımcı

 • İş AçıklamasıÜretim süreçlerinin izlenerek verilerin analiz edilmesi, iyileştirilecek alanların belirlenmesi, çözüm metodlarına göre proje oluşturup, iyileştirme ve geliştirmelerin yapılması konusunda destek verecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMakine Mühendisliği bölümü mezunu, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Üretim yapan firmalarda benzer pozisyonda min. 1 yıl deneyimli, Mavi yaka sevk ve idaresi konusunda deneyimli Sahada olmayı seven, problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan Çerkezköy fabrikamızda görev alabilecek

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Vakkoİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEsenyurt Üretim Merkezimizde Kalite Kontrol Birim Yöneticiliği'ne bağlı olarak yetiştirilmek üzere "Kalite Kontrol Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Tercihen Meslek Yüksekokullarının veya Liselerin Kimya, Boya-Baskı veya Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, · Eşarp kalite kontrolünde yetiştirilmek üzere, · Kalite odaklı, iletişim ve takip yönü güçlü, · Dikkatli ve detaylara önem veren, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · Avrupa Yakası’nda ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıo Sorumluluğu altında bulunan birime ait ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından sorumlu olmak. o Üretim sürecinin sorumluluğunu almak. o Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. o Kalitenin Sürekliliğini Sağlamak..

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun. o Erkek o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o Bilecik/Osmaneli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan. İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıPlastik Kompozit malzeme üreten firmamızda, üretim hatlarının sonunda çıkan malzemelerin uygunluk kontrolünü sağlayabilecek '' KALİTE KONTROL OPERATÖRÜ '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise veya MYO mezunu, Göz sağlığı yerinde olan, Detaylara dikkat eden, Titiz, Sonuç odaklı, Vardiyalı çalışabilecek.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Operatör, Tekniker

 • İmalat Elemanı

  Leras Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması1-Kristal Taş dizimi, montaj ve pres bölümlerinin siparişten üretim aşamalarının takibine, 2- Müşteriye sevkine kadar olan tüm süreçlerin yönetimi 3- Kalite konularında departmanı daha iyi koşullara taşıyacak vizyon sahibi 4-Konusunda deneyimli ,esnek çalışma saatlerine uyumlu, 5-Problem çözme becerileri gelişmiş

  Aranan Nitelikler1-25-40 yaşlarında bay-bayan 2-Güngören,Bahçelievler,Esenler,Zeytinburnu,Bağcılar ve civarında ikamet eden, 3-İnsana saygının esas kabul edildiği huzurlu bir çalışma ortamını verimlilik ve kalite konularında daha iyi düzeye taşıyacağına inanan, 4-Çalışmaları ile kariyer hedeflerine ve şirket hedef ve stratejilerine katkı sağlayacak Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Kuyumculuk/Pırlanta, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Görevli, Uzman

 • Tekstil Kalite Güvence Teknikeri

  Ünlü Tekstilİstanbul Anadolu 1 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTEKSTİL KONFEKSİYON KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ Üretime alınmış ürünlerin imalat aşamalarını kontrol edebilecek, Üretimi istenilen ürünlerin yüksek kalite standartlarına göre imalatını yapabilecek Gereken ölçü ve kalite kriterleri doğrultusunda, numune ve üretim aşamasında üreticiyi yönlendirebilecek, Sorumluluk alabilecek ve çıkan sorunlara çözüm üretebilecek, Kendi alanında en az 5 yıl deneyimli, Ekip ruhunu bilen ve ekip çalışmasını seven, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasından ikamet eden KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGÖRÜŞMEDE AKTARILACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıHedeflere göre üretim planlamalarını yaparak , terminlere göre depoya giriş sürecini takip etmek ,yönetmek ve raporlamak, Günlük ve haftalık üretim planlama ve sevkiyat çalışmalarını yönlendirmek, Kumaş ve aksesuar siparişlerinin zamanında geçilmesini sağlamak ve tedarik sürecini takip etmek, Üretilecek modelleri sistemden takip ederek ,doğru zamanlama ile atölyelere yönlendirmek, Üretim hammadde ihtiyaçlarını belirleyip, gerekli satınalma süreçlerini yürütmek ve yönetmek, Ürün satınalma süreçlerini takip etmek ve yönetmek, Dış alım kategorileri için şirket marka kriterlerine uygun imalatçı /portföy araştırması kararı ,onayı ve takip süreçlerini yönetmek, Üretim hedefleri doğrultusunda kısa ve uzun dönemli hammadde ihtiyaçlarının planlamasını yapmak ve süreci yönetmek, Üretim sürecini operasyonel bazda (tedarik,kesim,dikim ) planlamak ve takip etmek, Üretim süreçlerinin verimliliğini analiz etmek, Ürünün belirlenen PSF ile oluşan karlılığından sorumlu olmak (İnitial Markup ) Planlanan /Gerçekleşen raporlamasını üst yönetime düzenli olarak yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Tekstil ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Konfeksiyon ve Üretim firmalarından portföy sahibi olan , Tercihen 30-40 yaşları arasında, Perakende sektöründe 5-10 yıl “Üretim Planlama Yöneticisi” tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek, Kumaş ve aksesuar bilgisi olan, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri ve çözüm odaklı, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • Laboratuvar Teknisyeni

  Brj Lubnatsi Danışmanlıkİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Uluslararası Plastik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde, kalite kontrol süreçlerine, renk uygulamalarına destek verecek, laboratuvar uygulamalarında görev alacak Laboratuvar Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Makine, Plastik Teknolojileri , Metal Teknolojileri bölümlerinden mezun, Tercihen kalite kontrol, denetim ve kalite sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen üretim süreçlerinin kontrolü, renk uygulamaları hakkında bilgi sahibi MS Ofis programlarını kullanan, raporlama yapabilen. Askerlik hizmeti tamamlanmış, Dikkatli, çalışkan, gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı sistemde çalışabilecek Bay Adaylar. Not: Ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Tercihen, Maltepe, Pendik, Kartal, Tuzla, Çayırova, Gebze, Şekerpınar, Darıca güzergahlarında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Plastik, Kimya, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Eleman, Görevli

 • İş Açıklamasıo Alüminyum profil üreten Bilecik/Osmaneli'ndeki fabrikamızda; o Üretim sürecinin sorumluluğunu alacak, o Kalitenin Sürekliliğini Sağlayacak, o Üretim sürecindeki ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından sorumlu olacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Endüstri, Makine Mühendisliği Bölümlerinden Mezun, o Tercihen Alüminyum ya da imalat sektöründe tecrübeli, o Erkek, o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o Bilecik/Osmaneli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan. İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıSİLİVRİ DEĞİRMENKÖY FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ÜRETİM MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN KİMYA, ENDÜSTRİ VEYA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İNGİLİZCE BİLEN ISO 9001 KALİTE SİSTEMİ MEVZUATINA HAKİM PLASTİK AMBALAJ SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ 50 KİŞİLİK ÜRETİM EKİBİNİ VE ÜRETİM SÜREÇLERİNİ YÖNETEBİLECEK KURULU KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ DEVAM ETTİREBİLECEK BLOW FİLM, EXTRUSİON MATBA LAMİNASYON HATLARINA HAKİM ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK ANALİTİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP İLETİŞİMİ GÜÇLÜ OLAN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN MÜŞTERİ, KALİTE VE SONUÇ ODAKLI ÇALIŞABİLEN ÜRETİM MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıSektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Üretim planlamasına katkıda bulunmak, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Kalite bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ,Endüstri Mühendisliği,Kimya,Makine bölümünden mezun, Üretim faaliyetleri konusunda en az 2 Yıl tecrübeli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Vardiyalı çalışabilecek , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıEtiket üretimi yapan firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip '' ÜRETİM TAKİP ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen ve Excel bilgisine sahip olan, Matematiksel düşünceye sahip, Üretim takibi konusunda deneyimli, Kontrollü şekilde Veri Girişi yapabilecek, Veri girişi ile birlikte Veri Analizi yapabilecek, Sorgulama ve karşılaştırma yeteneği olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Bornova ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Yetkili

 • Kalite Kontrol Görevlisi

  Suptexİstanbul Anadolu 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGiriş kalite kontrolleri yaparak ilgili formları dolduracak, Seri başı onay, proses kontrolü ve final kontrolleri yapacak, Kontrol planlarına ve ilgili iş talimatlarına uygun üretimin yapıldığının kontrolünü yapabilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi veya meslek yüksek okulu metal işleri, makine, otomotiv, vb bölümü mezunu, Kalite kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli, Kumpas, mikrometre, vb. ölçü aletlerini kullanabilen, teknik resim okuyabilen, Tercihen ISO 9001, IATF 16949 standartları hakkında bilgi sahibi ve otomotiv sektöründe deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Gebze, Şifa,Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Küçükyalı bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek, 30 yaşını aşmamış bay/bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Ege Sembolİzmir 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPlastik CONTA üretimi yapan fabrikamızda kalite kontrolde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜretim sırasında ve üretim sonrasında ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu denetleyecek ,kayıt altına alabilecek, En az meslek lise mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek İletişim becerisi gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın MsOffice programlarını kulanabilen Sağlık ve sabıka sorunu bulunmayan arkadaşlar alınacaktır. LÜTFEN DEĞİŞİK ALANLARDAN BAŞVURU YAPMAYINIZ.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Saadet Gıda A.Ş.İstanbul Avrupa 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBOSB Mermerciler Sanayi Sitesi'nde oyuncaklı şeker üretimi yapan ARAS GIDA SAN. LTD. ŞTİ. ye * Üretimi işleyişini takip edecek, * Raporlama yapabilen, * Tecrübeli Gıda Teknikeri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisi bölümü mezunu, Üretim firmalaında ilgili birimde en az 2 yıl tecrübeli, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına uygun, Üretimde aktif olarak görev alabilecek, Sorumluluk sahibi, Esnek mesai çalışma saatlerine uyumlu Avcılar -Beylikdüzü - Esenyurt civarında ikamet eden. Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere KALİTE MÜHENDİSİ personeli arayışımız bulunmaktadır ; Her türlü hammaddenin ve sarf malzemesinin giriş kalite kontrollerini yapmak , Raporlamak ve hatalı ürün gelmesi durumunda aksiyonları yönetmek, Süreç kalite kontrollerinin yapmak, Raporlamak ve hata oluşması durumunda aksiyonları yönetmek, Üretim departmanları ile organize olarak imalatın istenilen özellik ve kalite standartlarında, Tam zamanında yapılmasının sağlanması,

  Aranan NiteliklerMüşteri şikâyetlerini ve önerilerini değerlendirip gerekli aksiyon planını belirlemek, Müşterilere gerekli olan kalite raporlarının veya bilgilerinin iletilmesini sağlamak, Üretimdeki olası olumsuzlukları belirlemek ve önceden tedbirler almak, Verimlilik ve kalite seviyelilerinde artış sağlamak için teknolojik gelişmelerin takip edilmesi ve işletmeye kazandırılması, Üretim ve olmak üzere diğer bölümlerle koordineli bir şekilde çalışabilecek, Düzenli ve planlı çalışmayı seven,

  Sektör: Otomotiv, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Eleman, Sorumlu, Uzman

 • Endüstri Mühendisi

  Narin Modaİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıNARİN MODA PENDİK/KAYNARCA ÜRETİM ATÖLYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, ÜRÜN MALİYET HESABI, İŞ VE ZAMAN ETÜDÜ ANALİZ VE YORUMLANMASI,ÜRETİMDE VERİMLİLİK GİBİ KONULARDA ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, İş etüdü, zaman etüdü, ürün maliyet analizleri,verimlilik gibi alanlarda görev almaya istekli, Analitik düşünebilen, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlanmasını yapabilen, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • Üretim Mühendisi

  Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Şİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş Açıklaması*Üretim planı hazırlama çalışmalarında sorumluluk alması, *Üretim planı doğrultusunda ön hazırlık çalışmaların yürütülmesi, *Üretim proseslerini geliştirmek ve iyileştirme konularında öneriler getirilmesi, *Üretim personelinin sevk ve idaresinde görev alması, *Üretkenlik ve verimlilik raporlarının hazırlanması ve değerlendirilmesinde görev alması, *Sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksiklikleri takip ederek çözüm sağlaması, *Tanımlanmış olan proseslerin standartlarının korunması, *Üretimin kaliteli, verimli ve güvenli biçimde yürütülmesinde görev alması, *Kalite standartlarının yerine getirilmesi, *İş kazalarının önlenmesine yönelik aksiyonların alınması.  

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, *Tercihen en az 1 yıl deneyimli, *Kalite sistemleri( ISO 9001, ISO 22000,OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, *İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, *MS Office (Word, Excel , Power Point v.b.) programlarını kullanabilen, *Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, *İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, *İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıAçıklaması Gebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerAçıklaması Gebze de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *Vardiyalı çalışabilecek, (08:00-16:00/16:00-00:00/00:00-08:00) *Tercihen gıda sektöründe görev almış, *Askerliğini yapmış, *Gebze, Darıca çevresi ve Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe E-5 Karayoluna yakın ikamet eden, Gıda teknikerleri aramaktayız.

  Sektör: Holding, Gıda

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıÜretimini yaptığımız Alüminyum Aksesuar imalatının her aşamasını ,( kesim ,cnc , yüzey işlem paketleme ) kontrol altında tutacak , teknik resimler üzerinden ölçü kontrolu yapabilecek , gerektiğinde hatalı üretimi durudurarak , hatalı ürünün bir sonraki aşamaya geçmemesini sağlayacak, teknik resim okuyabilen , sorumluluk almayı seven , tercihen autoCad proğramını bilen

  Aranan NiteliklerTercihen makina mühendisliği ve veya ilgili teknik okul - MYO lardan mezun , Talaşlı imalat konusunda deneyimli , Tercihen sigara kullanmayan ,

  Sektör: İmalat, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

İş Habercisi - Üretim Kontrol İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?