Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Üretim Kontrol İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Üretim Kontrol
 • Plastik Enjeksiyon Makinası Ustası - ve Ekip Yöneticisi

  Kawaiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon makinası veya Elektrikli Ev Aletleri imalatında çalışmış En az 2 yıl tecrübeli Mesaili veya esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Tercihen Lise veya Yüksekokul mezunu 20-35 yas Aralığında, (4) personel ve (2)ekip yöneticilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Plastik

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • Tekstil Kalite Güvence Teknikeri

  Ünlü Tekstilİstanbul Anadolu 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTEKSTİL KONFEKSİYON KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ Üretime alınmış ürünlerin imalat aşamalarını kontrol edebilecek, Üretimi istenilen ürünlerin yüksek kalite standartlarına göre imalatını yapabilecek Gereken ölçü ve kalite kriterleri doğrultusunda, numune ve üretim aşamasında üreticiyi yönlendirebilecek, Sorumluluk alabilecek ve çıkan sorunlara çözüm üretebilecek, Kendi alanında en az 5 yıl deneyimli, Ekip ruhunu bilen ve ekip çalışmasını seven, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasından ikamet eden KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGÖRÜŞMEDE AKTARILACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklamasıİç giyim konfeksiyon üretimi bitiş istasyonunda çalışmak üzere, Dikimhaneden gelen malın sayarak iş emrinin teslim alınması, İş emrinin tamamlanması ve kapatılması, Gelen malın kalite kontrol, ütü, paket işlemlerinin yaptırılması, Kontrol ve paket personelini görevlendirme takip etme, Planlama ve operasyonda verilen diğer görevlerin yerine getirilmesi, askerliğini tamamlamış Avcılar ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİç giyim ve ev giyim sektöründe personel yönetiminde tecrübeli, Alanında uzman, yöneticilik vasıflarına sahip, Ofis ve Nebim programlarına hakim, Dürüst, olgun, azimli, pratik, Düzenli, nizami, titiz, sorumluluk sahibi, Etik ve ahlak kurallarına sadık, Uzlaşmacı, ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilen, iş bitirici, Avcılar ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici, Şef / Amir, Uzman, Eleman

 • İş AçıklamasıPlastik Enjeksiyon konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen Meslek Lisesi Mezunu 3 vardiya sisteminde çalışabilecek (08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00) Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Beyaz Eşya, Plastik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Operatör, Usta

 • İş Açıklamasıo Sorumluluğu altında bulunan birime ait ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından, bakım ve onarımlarından sorumlu olmak. o Üretim sürecinin sorumluluğunu almak. o Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. o Kalitenin Sürekliliğini Sağlamak. o Üretim ve idari kısımdan bildirilen tüm arızaları tespit etmek,gerekli ekipmanları sağlayıp onarmak. Arızalar ile ilgili rapor tutmak,bu raporları teknik ofis ve operatörle paylaşmak. o İşletmedeki tüm makine ve ekipmanların periyodik bakımlarını yapmak.Bakımlarda tespit edilip değişmesi,yedeklenmesi gereken tüm parçaların en kısa sürede teminini sağlamak. o Kaynak olacak malzemelerin makineye yerleştirmeden kontrolünü yapmak. o Fabrikada bulunan pres makineleri vb cihazlarda meydana gelen kopma,ayrılma ve montaj işlerinin kaynak ile yapılmasını sağlamak. o Tüm Kaynak İşlerini Yapmakla Sorumlu Olmak.Konstrüksiyon malzeme ile yapılması gereken imalatları teknik çizime göre yapmak. Demir,paslanmaz gibi metal malzemelerin bakımlarını yapmak.

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun. o Erkek o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o Bilecik/Osmaneli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan. İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması1973 ten beri TÜMSAN A.Ş. çatısı altında yapılmakta olan dayanıklı tüketim ürünleri için üretim ve montajlar birimlerinde çalışacak ; tecrubesiz , iş ve meslek sahibi olmaya aday, arzulu ve dinamık , hareketli Bay ve Bayan personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Max. 35 yaşlarında , Servis hızmetimizden faydalanmak üzere Dudullu ve çevresinde ikamet eden (Maltepe- Kartal –Sultanbeyli çevreleri de dahil) Vardiye ve mesaili çalışma sisteminde engeli olmayan, Üretimde ; pres-caka-punta-perçin-guruplama-polısaj-kaynak-boyahane- taşıma -istifleme vs. gibi işleri yapabilen , yapmaya aday , kısmı tecrübeli ve dikkatli , Montajda: üretilen yarımamul ve malzemelerin ara ve son montajlarında görev alabilecek , ürün montaj ve paketleme-sevklerinde çalışabilecek , öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye dönük eğitim ve öğretimleri alıp hızlı opersyonlarda yetkili hale geçebilecek , yetenekli ve hedefi olan bay ve bayan personeller.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta Yardımcısı, Usta, Kalfa

 • İş AçıklamasıGebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde, otomotiv, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerine plastik enjeksiyon parça üretimi ve montaj proseslerine sahip işletmemiz için Plastik Enjeksiyon Ustası aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Tercihen Meslek Lisesi veya 2 yıllık yüksek okul mezunu; - Plastik Enjeksiyon makine ayarı, kullanımı, sorun çözme, proses iyileştirme konularında tecrübeli - Plastik hammaddeler konusunda bilgi sahibi, - Kendisine bağlı operatörlerin sevk ve idaresini yapabilecek, - Askerlik hizmetini tamamlamış - Vardiyalı çalışabilecek, - Gebze’de ikamet eden

  Sektör: Beyaz Eşya, Otomotiv

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Formen

 • İş AçıklamasıÜretimi yapılan parçaların,malzemenin ve hammaddenin; giriş kontrol, ara kontrol ve son kontrol gibi parçanın üretim operasyonlarında gerekli ölçüm alet ve cihazları kullanılarak kontrol edilmesi, raporlanması.

  Aranan NiteliklerFakülte veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Öğrenmeye açık ve istekli, Disiplinli, detaycı, analitik, Ölçme teknikleri konusunda deneyimli veya bilgi sahibi, Kumpas, mikrometre ve mihengir gibi mekanik ölçüm aletlerini kullanabilen, Teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip, Talaşlı imalat, kalite kontrolünde görev alacak,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Tekniker

 • İmalat Elemanı

  Leras Tekstilİstanbul Avrupa 20 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1-Kristal Taş dizimi, montaj ve pres bölümlerinin siparişten üretim aşamalarının takibine, 2- Müşteriye sevkine kadar olan tüm süreçlerin yönetimi 3- Kalite konularında departmanı daha iyi koşullara taşıyacak vizyon sahibi 4-Konusunda deneyimli ,esnek çalışma saatlerine uyumlu, 5-Problem çözme becerileri gelişmiş

  Aranan Nitelikler1-25-40 yaşlarında bay-bayan 2-Güngören,Bahçelievler,Esenler,Zeytinburnu,Bağcılar ve civarında ikamet eden, 3-İnsana saygının esas kabul edildiği huzurlu bir çalışma ortamını verimlilik ve kalite konularında daha iyi düzeye taşıyacağına inanan, 4-Çalışmaları ile kariyer hedeflerine ve şirket hedef ve stratejilerine katkı sağlayacak Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Kuyumculuk/Pırlanta, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Görevli, Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamızın proses kalite kontrol süreçlerini yürütecek deneyimli Proses Kalite Kontrol Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Kalite Yönetim Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev almak üzere proses kalite kontrol faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Meslek Yüksek Okulu ve/veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (Tercihen Metal, Makine, v.b mezunu) Proses kalite kontrol faaliyetlerini yürütecek Ölçü aletlerine hâkim (kumpas, mikrometre, mihengir vb.) ve Teknik resim okumasını bilen, Analiz etme ve raporlama becerisi kuvvetli, Vardiyalı ve esnek çalışma sisteminde çalışabilecek, İletişim gücü yüksek, özgüven ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çalışkan, hevesli, dürüst ve yoğun tempoda çalışacak, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay/ Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Proses Kontrol Personeli

  Erler Makinaİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıNumune ve üretim aşamasındaki malzemelerin kontrolünü sağlamak raporlama işlemini gerçekleştirmek. İlgili kalite kayıtlarının oluşturulmasını ve muhafaza edilmesini temin etmek. Üretim sırasında yapılan kontrollerde uygunsuzluk tespit edilmesi halinde ürünün bir sonraki aşamaya sevkini önleyici tedbirler almak ve ilgili formları doldurarak çözümlemek üzere Yöneticisine iletmek. Firma bünyesinde,ürünün seri onayı ve ilk numune kontrollerini kontrol planlarına ve prosedürlere uygun olarak yapılmasını sağlamak, bilgisayar üzerinde ilgili formaları doldurmak, denetlemek ve kayıtların muhafaza edilmesini sağlamak. İmalat sahasını kalite yönünden denetlemek ve düzenini sağlamak

  Aranan NiteliklerEn az Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Ölçü aletleri kullanabilen ( Kumpas,mikrometre,komparatör vb.), Teknik resim okuma bilgisi olan, Tercihen daha önce İmalat proses kontrollerinde (talaşlı imalat) görev almış, Kalite kontrol konusunda deneyimli, Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office uygulamalarına hakim, Vardiyalı çalışabilecek (Çalışma saatleri 07:00-15:00 / 15:00-23:00) Ekip çalışmasına yatkın, Servis güzergahımızdaki adaylar tercih edilecektir. Kıraç, Altınşehir, Atakent, Halkalı, Sefaköy (Borusan), Yenibosna, Şirinevler, Esenkent, Bahçeşehir, bölgelerine servisimiz vardır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Formen, Eleman

 • Üretim Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİzmir 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTüm üretim adımlarının takibi, Hammadde alışından sevkiyat sürecine kadar takip edilmesi, Veri girişlerinin düzenli olarak yapılması, Gıda güvenliği ve kalite standardlarının kontrolü,

  Aranan NiteliklerSektörde en az 2 yıl tecrübe

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • Üretim Operatörü ve Üretim Elemanı

  ÖMÜR ÇELİK A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, İstanbul-Ataşehir Soğuk Hadde tesisinde görevlendirilmek üzere vardiyeli çalışacak Soğuk çekme , kangal çekme, testere kesme ,pah kırma gibi prosesleri bilen.Kumpas ve mikrometre kullanmayı bilen Üretim Operatörü ve Üretim Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEnaz Ortaokul olmak üzere tercihen meslek lisesi mezunu, (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Elektrik, Metal İşleri) Üretim Operatörü olarak çalışacak işin gerektireceği teknik donanıma ve belgeye sahip, Soğuk çekme , kangal çekme, testere kesme ,pah kırma gibi prosesleri bilen Kumpas ve mikrometre kullanmayı bilen Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış. Ferhatpaşa (Ataşehir) , Darıca , Tuzla içmeler , Pendik E5 , Kartal E5 e yakın , Esenşehir mahallesi ( Umraniye) , Turgut Özal Caddesi Taşdelen ( Çekmeköy ) , Atatürk Caddesi ( Sancaktepe ) , Peronlar yenidoğan ( Sancaktepe ), Sarıgazi Merkez ( Sancaktepe ) de ikamet eden .

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Operatör, Usta, Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıGebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde, otomotiv, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerine plastik enjeksiyon parça üretimi ve montaj proseslerine sahip işletmemiz için Proses Kalite Kontrol Elemanı aramaktayız

  Aranan Nitelikler- Teknik Lise / Meslek Lisesi Mezunu - Tercihen Plastik Enjeksiyon sektöründe tecrübeli - Mikrometre - Kumpas, Mihengir, Renk Ölçüm Cihazı vb. Ölçüm aletlerini kullanabilen - Vardiyalı Çalışabilecek, - Ms Office Programlarını Kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, - Gebze’de ikamet eden

  Sektör: Beyaz Eşya, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Dövmehane Üretim Mühendisi

  DÖVSAN DÖVME ÇELİK METALKocaeli, İstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv ve Tarım Makinaları sektörüne Dövme, Talaşlı İmalat, Montaj üretim prosesleri ile hizmet veren işletmemiz için aşağıda tanımlanan kapsamda görev yapmak üzere Dövme Üretim Mühendisi aramaktayız. Dövme atölyesi üretim planı, iş emirleri takibi, personelin sevk ve idaresi İleriye dönük kapasite - işgücü planlaması, Operatörleri iş başı eğitimleri İş Güvenliği uygulamalarının takibi Performans göstergeleri veri toplanması, raporlanması, iyileştirme önerilerinin geliştirilmesi ISO/TS 16949 KYS sistem dokümantasyonun takibi, güncel tutulmasının sağlanması APQP çalışmalarına katılım Atölye tertip, düzeninin sürekliliğinin sağlanması *** Ön Değerlendirme sonucu uygun bulunan adaylar görüşmeye çağrılacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Metalürji veya Makina Mühendisi Üretim indüksiyon ısıtma, sıcak dövme tecrübeli, Çalışan sevk, idare ve iletişiminde tecrübeli, Ölçüm teknikleri konusunda bilgili ISO/TS 16949 KYS uygulamaları konusunda bilgili Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Office programlarını ve tercihen bir ERP yazılımı tecrübeli Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’de ikamet eden veya edebilecek olan

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Emprime Kalite Kontrol Elemanı

  Vakkoİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıVakko Esenyurt Üretim Merkezi, Kalite Kontrol Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere emprime alanında deneyimli/deneyimsiz(yetiştirilmek üzere) "Emprime Kalite Kontrol Elemanı"arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Boya-Baskı bölümlerinden mezun, Tercihen emprime baskı alanında en az 3 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, organizasyon kabiliyetine sahip, dikkatli ve titiz çalışan, Disiplinli iş takibi yapan, İletişimi kuvvetli ve Takım çalışmasına yatkın, Detaycı, ayrıntılara dikkat eden, problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • Üretim Kalite Mühendisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını üstlendiğimiz, Elektrik-Elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Üretim Kalite Mühendisi'' arayışımız mevcuttur. Girdi malzeme kalitesi, proses kalitesi ve bitmiş ürün kalitesini kontrol altında tutmak, Rutin giriş kalite, proses ve çıkış kalite kontrol aktivitelerini yaptırmak ve aktivitelerin sonuçlarını değerlendirmek, Günlük kontrollerde çıkan hataların istatistiksel analizini yapmak, PPM değerlerini raporlamak, sebeplerini bulmak ve bulunmasını sağlamak, hatanın bir daha yaşanmaması için önleyici faaliyetler düzenlemek ve dökümante etmek, Üretimi bu analizler doğrultusunda yönlendirmek, Ürün, süreç, yöntem değişimlerinde olası hatalar için Hata Türü ve Etkileri Analizi FMEA (Failure Mode Effects Analysis) yapmak, Hata Kodlama Sistemi, Üretim Yönetimi Sistemi (MES Manufacturing Execution System), Tek Seferde Sağlam Ürün Oranı (Yield - First Time Pass) gibi bilgileri toplamak ve üst yönetime raporlamak, 5S saha turlarında aktif rol almak, Zorlayıcı ürün testleri, saha testleri simulasyonları hazırlamak, test etmek, raporlamak, Ürün yaşam ve dayanıklılık sürelerini hesaplamak ve hesaplattırmak, Kalite için Tasarım (DFQ Design for Quality) ve toplantılarında aktif rol oynamak, Malzeme ve Bitmiş ürün HOLD alanının stoğundan sorumlu olmak, sayımları yapmak, stoğun güncel olmasını sağlamak, Gerekli durumlarda rework çalışma talimatlarının hazırlanmak ve kontrol etmek, Süreci ile ilgili Ana Performans Göstergelerinin ve Kalite Maliyetlerinin ve verilerini hesaplamak, raporlamak ve kalite toplantılarında sunmak, Eğitim programlarını hazırlamak ve Operatör Nitelendirme Eğitimleri vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden, tercihen Elektrik-Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Process kalite yönetimi konularında tecrübe sahibi, ESD, IPC Lehimleme) Standartları, SPC, FMEA, TPM uygulamalarına hakim, 5S Yalın Üretim prensiplerini bilen, Excel uygulamasını iyi derecede bilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıManisa Saruhanlı ilçesinde faaliyet gösteren, kompozit malzemeler üretimi yapan şirketimiz için Fabrika Müdürüne bağlı çalışacak "Üretim Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu (tercihen Makine, Kimya Mühendisi), • Üretim bölümünde benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, • Üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, • Toplam Kalite Yönetimi standartları ve proses uygulamaları (ISO EN 9001, OHSAS 18001, ISO 14001) hakkında bilgi ve deneyim sahibi, • Düzeltici faaliyet, önleyici faaliyet konularinda bilgi ve deneyim sahibi, • 5S sistemi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, • Süreç analizi ve iyileştirme çalışmalarında deneyimli, • İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına hakim, • İngilizce'yi akıcı bir şekilde konuşabilen, • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, • Manisa'da ikamet eden veya edebilecek,

  Sektör: İnşaat, Dayanıklı Tüketim Malları, İmalat

  Pozisyon: Kimyager, Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıÇelik Konstrüksiyon ve Makine İmalatı yapan fabrikamıza Kalite Kontrol Personeli alınacaktır .

  Aranan NiteliklerYüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Autocad, Solidworks ya da Xsteel programlarına hakim, Minimum 3 yıl deneyimi olan, Disiplinli, Sorumluluk sahibi, Dikkatli ve Detaylara önem veren, ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminde bilgi sahibi, İş ve sonuç odaklı

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Ege Sembolİzmir 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPlastik CONTA üretimi yapan fabrikamızda kalite kontrolde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜretim sırasında ve üretim sonrasında ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu denetleyecek ,kayıt altına alabilecek, En az meslek lise mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek İletişim becerisi gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın MsOffice programlarını kulanabileN 18-24 yaş aralığında bulunan Sağlık ve sabıka sorunu bulunmayan arkadaşlar alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKalite Kontrol Planları, Teknik resim, spesifikasyon ve şartnamelere uygun olarak, Giriş-Proses ve Çıktı kontrol ve ölçümleri yapmak. Yapılan kontrol ve ölçümlerle ilgili kayıt ve dokümanları oluşturmak,muhafaza etmek. Kalite prosedürleri doğrultusunda , Uygunsuzlukları tesbit etmek , raporlarını hazırlamak gereken süreçleri takip etmek. Çıkış kontrol raporlarını hazırlamak , Konusu ile ilgi verilen görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerMYO veya Teknik Lise mezunu İyi derecede teknik resim okuyup , yorumlayabilen Konusu ile ilgili Ölçü aletlerini kullanabilen Ofis ve ERP programlarını kullanabilen , Gerektiğinde vardiyalı çalışmaya uyabilecek Askerliğini yapmış , Anadolu Yakası (Gebze –Ümraniye-Pendik-Tuzla civarında) ikamet eden adaylar,

  Sektör: İmalat, Beyaz Eşya, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki listelenen niteliklerde KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi TS 16949 konuları ile ilgili eğitim almış ve /veya uygulama yapmış APQP, PPAP, MSA, SPC ve 8D konularına tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen Ekip yönetimi konusunda deneyimli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik, Otomotiv, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici

 • Üretim Müdürü

  Malatya Pazarı Kuruyemişcilikİstanbul Avrupa 31 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıØÜretime bağlı tüm bölümlerin faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek ve denetlemek, ØÜretimin ve işleyişin tam zamanında gerçekleştirilmesini sağlamak, ØÜretim hedeflerini takip etmek, en az fire hedefi ile gerçekleşmesi yönünde çalışma koordinasyonunu yapmak. Øİşletmenin tüm makine, ekipman ve cihazları ile ilgili Bakım Onarım Planlamalarını yapmak ve güncel kayıtlarının tutulmasını sağlamak. ØÜretim Proseslerinde; Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerine yönelik uygulamaları benimsemek ve sürdürülebilir kılmak. ØÜretimin ve bakım onarım faaliyetlerinin prosedür ve talimatlara uygun olarak ve zamanında gerçekleştirilmesini sağlamak. ØTeknik arıza ve aksaklıklara müdahale etmek, gerekli organizasyonları yapmak. ØKendisine bağlı çalışanlar ile kollektif çalışmak, bilgi aktarımını gerçekleştirmek, şirket kültürüne uyum ve performans takiplerini yapmak. ØDüzenli toplantılar ve gerekli eğitimler ile üretimin işleyişini verimli hale getirmek. ØDiğer bölümler ile iletişimde olmak. ØÜretim faaliyetlerinde iyileştirici, geliştirici, verimliliği hedef alan fikirleri üst yönetim ile paylaşmak. ØHammaddelerin ve üretilen ürünlerinin Kalite kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Yüksek okulun Gıda Bölümünden Mezun olmak. Avcılar - Büyükçekmece Muhitinde İkamet eden. M.Office Programlarına Hakim. Üretim konusunda raporlama yapabilen. Ekip Çalışmasına uyumlu. Askerlik ile ilişiği bulunmayan. Sigara Kullanmayan.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üretim hedefleri doğrultusunda fabrikadaki tüm üretim ve üretim hazırlık birimleri için yıllık, aylık, haftalık, günlük üretim planlarını hazırlayacak, Üretim planlarının uygulanması ve kontrolüne yönelik çalışma ve takibi gerçekleştirecek, Satınalma, Satış departmanları ile koordineli çalışacak, Üretim planını haftalık olarak, üretim verimlilik raporlarını da günlük olarak hazırlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen Makine veya Endüstri Mühendisliği mezunu, Üretim Planlama alanında asgari 2-3 yıl tecrübeli, Üretim yönetimi, üretim planlama ve ekip yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, ERP programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • Endüstri Mühendisi

  Narin Modaİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıNARİN MODA PENDİK/KAYNARCA ÜRETİM ATÖLYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, ÜRÜN MALİYET HESABI, İŞ VE ZAMAN ETÜDÜ ANALİZ VE YORUMLANMASI,ÜRETİMDE VERİMLİLİK GİBİ KONULARDA ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, İş etüdü, zaman etüdü, ürün maliyet analizleri,verimlilik gibi alanlarda görev almaya istekli, Analitik düşünebilen, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlanmasını yapabilen, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • Üretim Planlama

  Cabaniİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAyakkabı alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Elemanı aranmaktadır. Üretim planlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Ayakkabı imalatını ve deri taban detayını iyi bilen, Analiz etme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Üretim terminlerini takip edecek, Planlama, organizasyon ve raporlama konularında kendini geliştirmiş, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Arge de her konuda araştırma yapmak ve aktif görev almak , Üretim malzeme ve hammadde satın alımının yapılması,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Ayakkabı sektöründe, üretim ve planlama alanında en az 3 yıl görev yapmış, Planlama becerileri gelişmiş, gelen sipariş ve tahminlere göre malzeme ihtiyaç planlaması yapabilecek, Üretim planlama ve tedarik konularında süreçleri iyileştirecek yöntemler geliştirebilecek, Sipariş durum, Satın alma, stok, sayım, vb. raporlamalarını yapabilecek, Bilgisayarı etkin kullanabilen, ofis programları konusunda bilgili, tercihen nebim programını bilen, Stres yönetimi iyi olan, Çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, strese dayanıklı, takipçi, Süreç yönetiminde etkin ve kararlı olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bay / Bayan Üretim Planlama Mühendisi aramaktayız. ESENLER - YENİBOSNA - ALTINŞEHİR BÖLGELERİNE SERVİSLERİMİZ VARDIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kumaş Kalite Kontrol Elemanı

  Vakkoİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt Üretim Merkezi bünyesinde; Kalite Kontrol Birim Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere, dokuma kumaşların kontrolünü ve depo giriş işlemlerini gerçekleştirebilecek "Kumaş Kalite Kontrol Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Dokuma kumaş konusunda bilgili, Kumaş kalite kontrol aşamasında en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Üretim Mühendisi

  Kılıçoğlu Makina ve Tekstilİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜretim Müdürü'nün sorumluluğunda, Kılıçoğlu Makine bünyesinde üretilmekte olan makinelerin tüm üretim süreçlerini takip edecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun. SolidWorks, AutoCad programlarına hakim. Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanan. Öğrenme, uygulama ve gelişim konularında istekli. İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Şef / Amir

İş Habercisi - Üretim Kontrol İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?