Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Üretim Planlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Üretim Planlama
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere “Planlama Mühendisi'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl tecrübeli, Malzeme ihtiyaç planlaması konusunda tecrübeli ya da yetiştirilecek, 5S yalın üretim teknikleri ile üretimde kalite, iyileştirme,süreç geliştirme, maliyet azaltma, verimlilik arttırma çalışmalarında alt yapısı olan, Microsoft Office uygulamalarını (özellikle Excel) etkin olarak kullanan (Access) bilgisi tercih nedenidir, ERP süreçleri hakkında bilgi sahibi Tercihen Freedom programını kullanan, Raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon ve analitik düşünme yetkinlikleri gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Skyartİstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTasarım talepleri doğrultusunda yeni ürün ve proje tasarımlarının gerçekleştirilmesi, Tasarımların, üretim çizimlerinin eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlanması Tasarıma ve teknik çizime uygun şekilde üretim yapıldığının kontrol edilmesi ve proje ekibi ile birlikte iş takibinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstriyel Tasarım veya ilgili teknik bölümlerinden mezun, Autocad, 3D Studio Max ve Rhinoceros, Solid Works programlarını kullanabilen, 3D modelleme yapabilen Görsel algısı, hayal gücü ve araştırma-geliştirme yetenekleri kuvvetli, Fark yaratacak fikirler, özgün ve yaratıcı tasarımlar gerçekleştirebilecek ve çözümler sunabilecek, Malzeme ve üretim biçimleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif kullanabilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü, Detay odaklı, dinamik ortamda çalışabilecek, insan ilişkileri kuvvetli , Takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Tasarımcı

 • MTN KalıpTekirdağ 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÇerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere "Planlama Sorumlusu" çalışma arkadaşı aramaktayız. 1. Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, JobDispo (ERP)’da örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. 2. İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak. 3. Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak. 4. ERP programında ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek. 5. İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek. 6. Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek. 7. Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek. 8. Yeni başlayan personelin personel numarasını JobDispo sistemine tanımlamak ve personele sistemin kullanılmasını öğretmek. 9. Personellerin eksiksiz mesaj vermelerini sağlamak ve özendirmek. 10. İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak. 11. Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek. 12. Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak. 13. Görev ve sorumluluğunda olan konular hakkında yazılı veya sözlü taleplere en geç 12 saat içinde cevap vermek. 14. Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Önlisans veya Lisans Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 25 Bildiği Yabancı Dil : İngilizce İş Deneyimi : 3 yıl ve üzeri Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B Sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office programları, ERP, v.b. programları Alması Gerekli Eğitimler: -

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz inşaat ve tarım sektörüne yönelik ekipman üretimi gerçekleştiren müşterimiz için Malatya Bölgesinde görevlendirilmek üzere ''ÜRETİM ŞEFİ'' arıyoruz. Üretim planlamanın hazırlamış olduğu imalat programının Malatya tesislerinde en iyi şekilde gerçekleştirilmesinden sorumlu olunması, Hammadde ve yarı mamul ihtiyaçlarının planlanması, Üretim tesislerinin etkin ve verimli bir şekilde çalışmasının sağlanması, Açılan üretim programına uygun olarak talep edilen sayı ve standarttaki ürünün, hedeflenen sanayi maliyetinde üretilmesinin sağlanması, Tesisteki iş akışlarını sürekli analiz ederek eksik ve yanlışları düzeltici faaliyetlerin geliştirilmesi, Sorumlu olduğu alanlarda; çalışanlarının sağlık ve güvenliğinin sağlanması, İSG ile ilgili tehlikelerden çalışanlarını koruyarak ve çalışma koşullarının oluşturacağı riskleri analiz edilerek İSG Uzmanına bildirilmesi ve gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması, Tesislerdeki üretim hatlarının her türlü makine, tesisatların bakımı, onarımı ve yenilenmesi için İstanbul Merkezdeki Bakım Yönetimiyle gerekli işbirliği ve koordinasyonun sağlanaması, Çalışanlarının ücret, fazla mesai, devamsızlık, izin v.s. konularındaki tüm yasal haklarının ödemesinde ve bordro hesaplamalarının doğru yapılmasında İstanbul Merkez ofis ile koordineli olarak çalışılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 3 yıl tecrübeli, Tercihen makine veya metal sektöründe deneyimli, iletişimi kuvvetli, ikna becerisi yüksek, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, iş ve süreç analizi ile iş ölçümleri deneyimine sahip, İş sağlığı ve güvenliği, Çevre Koruma, Kalite Yönetimi ilkeleri ile ilgili bilgi sahibi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Müdür, Yönetmen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere “Planlama Personeli'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Microsoft Office uygulamalarını (özellikle Excel) etkin olarak kullanan (Access bilgisi tercih nedenidir), raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • MTN Kalıpİstanbul Avrupa 22 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik Enjeksiyon Kalıp imalatı yapan firmamızda görevlendirmek üzere Planlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 1. Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, JobDispo (ERP)’da örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. 2. İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak. 3. Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak. 4. ERP programında ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek. 5. İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek. 6. Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek. 7. Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek. 8. Yeni başlayan personelin personel numarasını JobDispo sistemine tanımlamak ve personele sistemin kullanılmasını öğretmek. 9. Personellerin eksiksiz mesaj vermelerini sağlamak ve özendirmek. 10. İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak. 11. Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek. 12. Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak. 13. Görev ve sorumluluğunda olan konular hakkında yazılı veya sözlü taleplere en geç 12 saat içinde cevap vermek. 14. Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek.

  Aranan NiteliklerÖğretim : En Az Önlisans Mezunu Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 25 Bildiği Yabancı Dil : İngilizce İş Deneyimi : 3 yıl ve üzeri Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B Sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office programları, ERP, v.b. programları Alması Gerekli Eğitimler: -

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • ASRY TEKSTİL/DOREANSE UNDERWEARİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİç giyim, ev giyim konfeksiyon üretiminde, Tasarımdan stoğa girine kadar geçen süreçlerin planlamasını yapacak, Reçete hazırlayacak, Ön maliyetini yapacak, Tedarik siparişi oluşturacak, İş emri oluşturacak, İş emri tüm ihtiyaçlarını operasyona hazır hale getirecek, Üretim operasyon birimine iş emrini verip takip edecek, Markamızın müşteri temsilciliğini yapacak, Sezon stok planlamasını yapacak, atölye kapasitelerini planlayacak, Tüm üretimin kalite güvencesini sağlayacak takım arkadaşları aramaktayız. NOT: Yetiştirmek üzere ön lisan veya lisans mezunları da alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİç giyim ve ev giyim sektöründe tecrübeli, Alanında uzman, yöneticilik vasıflarına sahip, Ofis ve Nebim programlarına hakim, Dürüst, olgun, azimli, pratik, Düzenli, nizami, titiz, sorumluluk sahibi, Etik ve ahlak kurallarına sadık, Uzlaşmacı, ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilen, iş bitirici, Avcılar ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız. NOT: Yetiştirmek üzere ön lisan veya lisans mezunları da alınacaktır.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Müdür, Yetkili, Şef / Amir

 • ÖMÜR ÇELİK A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, İstanbul-Ataşehir Soğuk Hadde tesisinde görevlendirilmek üzere vardiyeli çalışacak Soğuk çekme , kangal çekme, testere kesme ,pah kırma gibi prosesleri bilen.Kumpas ve mikrometre kullanmayı bilen Üretim Operatörü ve Üretim Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEnaz Ortaokul olmak üzere tercihen meslek lisesi mezunu, (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Elektrik, Metal İşleri) Üretim Operatörü olarak çalışacak işin gerektireceği teknik donanıma ve belgeye sahip, Soğuk çekme , kangal çekme, testere kesme ,pah kırma gibi prosesleri bilen Kumpas ve mikrometre kullanmayı bilen Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış. Ferhatpaşa (Ataşehir) , Darıca , Tuzla içmeler , Pendik E5 , Kartal E5 e yakın , Esenşehir mahallesi ( Umraniye) , Turgut Özal Caddesi Taşdelen ( Çekmeköy ) , Atatürk Caddesi ( Sancaktepe ) , Peronlar yenidoğan ( Sancaktepe ), Sarıgazi Merkez ( Sancaktepe ) de ikamet eden .

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Operatör, Usta, Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • OMA İPLİKİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜretim Müdürüne Bağlı Çalışacak Üretimin Randıman ve Kalite Takibini Yapıp Raporlayabilecek Üretim Sürecinin Tüm Aşamalarında Görev Alacak

  Aranan Niteliklerİstanbul Esenyurt-KIRAÇ bölgesinde bulunan ve Naylon İplik (Tekstürize İplik) Üretim Sektöründe Faaliyet göstermekte olan Firmamız için; Üretim Departmanına yetiştirilmek üzere Bay çalışma arkadaşı aramaktayız. * Mühendislik Fakültelerinin TEKSTİL-MAKİNA MÜHENDİSİ Bölümlerinden Mezun * Bilgisayar bilgisi iyi seviyede olan ve teknolojiyi yakından takip eden * MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Başarıyı seven, sektörde uzun vadeli kariyer ve ileri hedefleri olan, * Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, dikkatli ve takipçi bir yapıda olan, * Yoğun iş temposunda çalışabilecek * Bay adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması, *Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden..

  Sektör: Tekstil, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki listelenen niteliklerde KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi TS 16949 konuları ile ilgili eğitim almış ve /veya uygulama yapmış APQP, PPAP, MSA, SPC ve 8D konularına tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen Ekip yönetimi konusunda deneyimli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Beyaz Eşya, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici

 • Net Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine modern yapılar ve akıllı binalarda elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimiz için yurtdışı satışlardan sorumlu olacak Proje Planlama ve Yönetimi Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı: Alınan siparişlerin planlamasının ve departmanlar arası koordinasyonun yapılması, Gerekli birimlere iş emirlerinin oluşturulması, Departmanlardaki ekip tahsisinin kontrolü ve takibinin yapılması, Malzeme planlama, satın alma planlama ve üretim planlama süreçlerinin yürütülmesi, Stok takibi ve kaynak optimizasyonunun yapılması, Kaynak planlamasının yapılması, Projelerin baştan sona takibi ve sorumluluğunun üstlenilmesi, Projelerin yönetilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2 yıllık Planlama veya Proje Yöneticiliği tecrübesi olan, MS Project ve ERP programlarını uzman derecesinde kullanabilen, Tercihen makina üretim ve montaj süreçlerinde deneyimli, Aktif araç kullanabilen, yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan, Askerlik ilişkisi olmayan, İstanbul Avrupa ve/veya Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • ATT Clothingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Dokuma bayan giyim konusunda deneyimli Hazır giyim ve konfeksiyon üretim bölümlerinin tüm safhalarına hakim Fason üretim süreçlerinin organizasyonunu sağlayabilecek Atölye portföyü olan MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan NiteliklerFason üretim süreçlerinin organizasyonunu gerçekleştirmek Satınalma, planlama ve atölyeler arasındaki iletişimi doğru bir şekilde yönetmek Üretimin takibini yapmak Dış üretime planlanan modellerin plana uygun şekilde üretime girmesini sağlamak

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Müdür, Müdür Yardımcısı, Yetkili

 • Desa DeriDüzce 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDüzce fabrikamızda, ürün maliyet hesabı, iş ve zaman etüdü analiz ve yorumlanması, üretim verimlilik ve kalite kontrol konularında çalışacak takım arkadaşı,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, İş etüdü, zaman etüdü, ürün maliyet analizleri,verimlilik ve kalite konularında üretimde görev almaya istekli, Analitik düşünebilen, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlanmasını yapabilen, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için)

  Sektör: Tekstil, İmalat, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Mühendis

 • SBS MotifGaziantep 15 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıGaziantep Organize Sanayi bölgesinde, İç Mekan kapıları ve mutfak dolapları üretimi yapan firmamıza Planlama Yönetici aramaktayız. Pozisyonun yapısında; Sipariş aşamasından itibaren, Satınalma, Ön Hazırlık, Üretim, Lojistik dahil olmak bütün süreçlerin planlanması Planlanmış olan tüm süreçlerin ve ara süreçlerin gerçekleşme takiplerinin yapılması Ürün ağaçları ve standart zamanların takip edilerek, iş gücü planlamaların yapılması Lojistik planlaması dahil olmak üzere, destek faaliyetlerideki standartların planlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik (Tercihen Endüstri, Makine, İnşaat) veya mimarlık olmak üzere teknik branşlardan mezun olmak Üretim Planlama, Sipariş Yönetimi, Lojistik planlama gibi süreçlerin tamamında en az 5 yıllık deneyimli olmak İş süreçlerinin optimizasyonu, verimlilik ve iyileştirme faaliyetleri konusunda projeler geliştirmiş olmak Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programlarından en az birisinde deneyim sahibi olmak Planlı ve Disiplinli çalışmaya önem veren, birimler arası fonksiyonlara hakim ve bütünü görebilen bir çalışma anlayışına sahip olmak Takım ruhu ve kurum kültürüne uygun çalışma anlayışına sahip olmak Gaziantep ilinde ikamet ediyor olmak

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici

 • ATT Clothingİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Dokuma bayan hazır giyim ihracatı konusunda tecrübeli Üretim planlamada minimum 5 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Analitik, disiplinli, zaman yönetimi ve problem çözme becerileri gelişmiş Üretim süreçlerinin organizasyonunu sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerÜretim planlama süreçlerini yönetmek Siparişler çerçevesinde, termin ve depo giriş planlaması yapmak Üretim için gereken kumaş ve aksesuar miktarlarını belirlemek ve kontrol etmek Fason dikim ve kurum içi üretim dikim organizasyonu sevk ve idare edebilecek

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Sorumlu, Yetkili

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirmek üzere Üretim Müdürü aranmaktadır. . Üretimin her aşamasını takip etmek, çalışanların koordinasyonunu, sevk ve idaresini sağlamak, · Kalite yönetim sistemi ile çalışmak, · Üretim Planlama ve Kalite Yönetim Sistemi içerisinde çalışmaların yürütülmesini ve verimliliğin arttırılmasını sağlamak, · Kaynak kullanımını ve planlanan işlerin zamanında ve etkin şekilde yapılmasını koordine etmek, · Görevi ile ilgili teknolojik ve mesleki gelişmeleri yakından izlemek, uygulanabilirliğini araştırmak, · Sürekli olarak kendisinin, takımının ve işlerinin gelişimini sağlama gayreti içinde olmak · Üretimde verimlilik projelerini planlamak, yönlendirme ve takip ile bu projeleringerçekleşmesini sağlamak, · Üretim hattı dengeleme ve üretim kapasite belirleme çalışmalarını yapmak ve yönetmek, · Üretimi tarif eden İş planlarının hazırlanabilmesi için metot ve zaman etütlerini yapmak, · Üretilen ürünlerin İş akış sıralarının oluşturulması, takip ve koordine edilmesi, · Üretimde Günlük, Haftalık ve Aylık Üretim Planlamalarını uygulamak, · Üretim İş Talimatlarının oluşturmak, · Üretim Kalitesini ve verimliliğini arttırmak için çalışanların İş eğitimlerini planlanlamak, İş tanımlarını oluşturmak, · Üretim kalitesi ve verimliliği için gerekli ihtiyaçları belirlemek, devreye alma planlamalarını yapıp, uygulamaya almak, · Yönetimin beklentileri doğrultusunda üretim hedeflerini ve stratejilerini oluşturmak

  Aranan Nitelikler. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Endüstri, Makine, Elektrik) mezun, · İmalat süreçlerinin planlama, kontrol ve takibini yapabilecek. · Konusunda en az 2 yıl deneyimli, · Çalıştığı ekibin sevk ve idaresini üstlenebilecek, · Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, problem çözme ve karar alma yetkin, öğrenmeye ve yeniliklere açık, · Tercihen İngilizce bilen, · B sınıfı sürücü belgesini haiz · Askerlik görevini tamamlamış(Erkek adaylar için)

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıŞirketin üretim palnmala ve kontrol çalışmalarını yürütecek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Planlama, raporlama, takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Maliyet yönetimi ile üretim maliyet sistemleri konularında tecrübeli, Fason ürün çıkış ve depo girişlerine hakim, üretim terminlerinin yapılması konusunda deneyimli, İyi seviyede bilgisayar kullanabilen, UyumSoft programını çok iyi bilen.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Müdür Yardımcısı

 • Star Grup Camİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKesim optimizasyonu ve bununla bağlantılı autocad çizimlerinin oluşturulmasına fiilen katılarakdestek vermek, var olan bilgisayar ortamındaki üretim planlama ( kapasite planlama ve çizelgeleme ) süreçlerini çalıştırarak iş programlarını hazırlamak, fiili gerçekleşmeleri izleyerek, analiz ederek üretim kontrolü yapmak, üretim programı çerçevesinde malzeme planlama sistemini işletmek, iyileştirme ve geliştirme projelerine katkı vermek ,üretim programlarının sonuçlarına yönelik konularda gerektiğinde işletme personeline işbaşı eğitimleri vermek. Bağlı Olduğu Birim: Üretim Planlama Şefi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar, Makine) mezun, Bilgisayar ortamında oluşturulmuş kapasite planlama ve çizelgeleme sürecini çalıştırarak iş programını oluşturabilecek birikimde olan, Üretim programını ve fiili gerçekleşmeleri analiz ederek iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına katkı veren, İşletme personeline üretim programı sonuçları ve uygulamasına yönelik işbaşı eğitimi veren, Üretim yapan kuruluşlarda bilgisayar ortamında üretim planlama uygulamalarında 1-2 yıl görev almış, Autocad uygulamasına aşina olmak MS Office Excel uygulamalarına hakim, tercihen ERP uygulamalarına aşina İyi derecede İngilizce bilen, Çabuk öğrenen, kendini geliştirmek isteyen ve analitik düşünme kabiliyeti yüksek İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, 30 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış (bay adaylar için)? Önemli Not : İstanbul Avrupa yakasının ilgili bölgeye yakın noktalarında ikamet eden başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Servis güzergahlarımız Büyükçekmece-Tepekent-Beylikdüzü-Haramidere-Hadımköy-Esenyurt-E6-Mahmutbey-Güngören-Haznedar-Yenibosna-Güneşli-Bağcılar-Ateştuğla-Soğanlı ve civarlarıdır.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Mühendis

 • Efor Giyimİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıOkmeydanı'nda yer alan Merkez ofisimizde Ürün Yönetimi Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere; Her bir mağazanın satış potansiyeline göre; ürünlerin doğru beden ve renkte, doğru zamanda, doğru miktarda, doğru mağazada olmasını sağlayacak şekilde ürün tahsis sürecini yönetecek, Ürün sevkiyatlarını, sevkiyat hareketlerini, transferleri yönlendirecek, Mağaza promosyon ve kampanyalarını takip edecek, İstenilen ürün raporlarını oluşturacak ve yorumlacak, Mağazalardan gönderilen haftalık mağaza analizlerini düzenleyecek ve üst yönetimle paylaşacak,

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, 2 yıl perakende sektöründe muadil markalarda çalışmış, ürün yönetimi alanında deneyimli, MC Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Nebim V3 programını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünebilen, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Okmeydanı'na kolay ulaşım sağlayabilecek,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Bisseİstanbul Avrupa 13 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMarkamızın Topçular'da bulunan ofisinde "Kalite Kontrol Sorumlusu" pozisyonunda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı aranmaktadır. Koleksiyon hazırlanma sürecinden başlayarak üretim aşamasını kapsayan süreçte tasarım ekibi ile koordineli çalışılması Üretim ürün fiyatlandırma çalışmaları yapılması Fason süreçlerinin takip edilmesi (Merkez ve atölyeler arasında tüm sevkiyatın ve iletişimin kurulması) Ürünlerin depoya gelişiyle mağazalara dağıtımını kapsayan sürecin takibinin yapılması Kalite kontrol süreçlerinde aktif rol oynanması

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu 25 - 40 yaş aralığında Tekstil sektöründe erkek dış giyim konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi (tercih sebebidir) Ara takip, üretim takip ve final kontrol konularında deneyim sahibi Üretim planlama ve üretim süreç yönetimi konusunda deneyimli Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Takım çalışmasına yatkın Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş Dinamik çalışabilecek Aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Proworkistİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMobilya Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Satış Departmanlarından gelen siparişlerin Planlanması Gelen siparişlerin çizim ve dökümanlarının hazırlanması CNC Makine programı hazırlanması optimizasyon yapılması Siparişe göre Satınalma talebinin oluşturulması Verimlilik çalışmaları yapılması İyileştirme çalışmalarının yapılması Dönüş raporlarının hazırlanması Amirine sunması

  Aranan NiteliklerAktif ve pratik yapıya sahip, İyi derece AutoCAD, 2D, 3D Programı kullanabilen, İyi derece Excel kullanabilen Logo programı bilen Çalışma Yeri : Kıraç

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Makine tasarımı yapabilecek , Solidworks, AutoCad veya Catia bilen , En az bir adet 3d program kullanabilen , Herhangi bir ERP programında tecrübeli olmak , İşini severek yapan , yaratıcı , Salihli’de ikamet edebilecek , Bay-Bayan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef / Amir

 • Akplas Plastik KalıpKocaeli, İstanbul Anadolu, Tekirdağ 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklered Üretim Planlama&Proje Sorumlusu arıyoruz. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, MRP, ERP konularında en az 2 yıl deneyimli, İngilizce görüşme ve yazışma yapabilecek, Üretim, depo ve malzeme ihtiyaç planlama konularında deneyimli, Takipçi ve dikkatli, Askerlik Hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Müdür, Uzman, Sorumlu

 • Öz TreylerKocaeli, İstanbul Anadolu 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıGünlük ve haftalık üretim planlama ve sevkiyat çalışmalarını yönetmek, Oluşan sapmaların giderilmesi için gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak, Satış pazarlama, satın alma ve üretim arasındaki etkin iletişimi sağlamak. Kurulmakta olan ERP projesini yönetmek. (Tercihen CANIAS ERP)

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli,(Tercihen Treyler ve Kamyon üstyapı sektöründe çalışmış) Üretim yönetimi, planlama ve raporlama konusunda deneyimli, Hedeflere göre malzeme ve üretim planlamalarını yaparak, terminlere göre müşteriye sevk edilmesi sürecini yönetecek, Üretim bölümlerinin günlük, haftalık iş planlarını belirleyip, kontrol edecek, Zaman etüdü, metod geliştirme konularında imalat sektöründe deneyim kazanmış, Yalın üretim konusunda deneyimli, Analitik ve pratik düşünebilme, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, enerjisi yüksek, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Problem çözme becerisine sahip, risk ve kriz yönetiminde deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı ve analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üretim hedefleri doğrultusunda fabrikadaki tüm üretim ve üretim hazırlık birimleri için yıllık, aylık, haftalık, günlük üretim planlarını hazırlayacak, Üretim planlarının uygulanması ve kontrolüne yönelik çalışma ve takibi gerçekleştirecek, Satınalma, Satış departmanları ile koordineli çalışacak, Üretim planını haftalık olarak, üretim verimlilik raporlarını da günlük olarak hazırlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen Makine veya Endüstri Mühendisliği mezunu, Üretim Planlama alanında asgari 2-3 yıl tecrübeli, Üretim yönetimi, üretim planlama ve ekip yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, ERP programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • Narin Modaİstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıNARİN MODA PENDİK/KAYNARCA ÜRETİM ATÖLYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, ÜRÜN MALİYET HESABI, İŞ VE ZAMAN ETÜDÜ ANALİZ VE YORUMLANMASI,ÜRETİMDE VERİMLİLİK GİBİ KONULARDA ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, İş etüdü, zaman etüdü, ürün maliyet analizleri,verimlilik gibi alanlarda görev almaya istekli, Analitik düşünebilen, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlanmasını yapabilen, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • Desa Deriİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKuruluşun üretim bölümünde tüm süreçlerin planlamasını yapmak, Çorlu ve Düzce fabrikaları ile koordinasyonu sağlamak, üretime girecek olan ürünlerin aksesuar satınalmasını takip etmek.

  Aranan NiteliklerFakültelerin İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim yapılan fabrikaların planlama bölümünde tercihen en az 1 senelik deneyime sahip olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilmek,

  Sektör: Tekstil, Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Kiğılıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıModel, kumaş tedarikçi AR-GE çalışmalarının yapılması, Model siparişine döndüğü andan itibaren model ile ilgili kumaş, aksesuar ve fit onay durumunun sorgulanması, Siparişlerin onaylı ve uygun kapasiteli üreticilere planlanarak yükleme terminlerine göre yerleştirilmesi, ilgili departmanlara duyurulması, Çeki listelerinin üreticiler tarafından hazırlanmasını sağlayarak kontrol edilip onay verilmesi ve ilgili departmanlara teslim edilmesi, Siparişlerin zamanında yüklenmesinin sağlanması, üretimde oluşan aksaklıkların üretici ile ilgili birimler arasında çözüme ulaştırılması, Eder maliyet çalışmasında etkin.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Konfeksiyon konusunda deneyim sahibi, Sipariş alınmasından yüklemeye kadar tüm süreçlerde aktif rol almış, Organizasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, ERP sistemi kullanımına yatkın, Verim ve termin hesaplamaları konusunda uzman, Analitik düşünme, raporlama, bilge ve becerisi gelişmiş, Yoğun ve tempolu çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • GKN DrivelineEskişehir 5 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTo be responsible for general Supply Chain activities in the plant such as Demand management, sales activities, packaging activities, capacity management etc. Create production schedules to meet customer demand (including sub-contract processes) Scrap declarations Indirect warehouse management Support for packaging activities Align production plans to capacity plans (short and long term) Align the Production planning system to plant processes Collaborate with Production to ensure correct Cycle times are driving supporting systems Manage ‘Phase in / Phase out’ of programmes Maintain accurate inventory through regular cycle counting Manage a Check/Act process to review Supply Chain Management performance (Processes and KPIs) and create improvement plans based on the review

  Aranan NiteliklerGraduation from technical departments of universities Miminum 2 years experience in planning function Good level of ERP, MRP knowledge Effective oral and written communication skills both in English and Turkish

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Üretim Planlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?