Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Vitrin İş İlanları

Hepsini Temizle
Vitrin
 • Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı

  Pançoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıBiz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, bünyemizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağazaiçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aramaktayız. Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Mağaza içi görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, düzenlemelerin sürekli takibi ve yenilenmesini sağlamak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi, Sezon konsepti doğrultusunda eksiklikleri belirleyip tamamlanması için gerekli işlemleri yürütmek ve mağazalarımızdaki tüm uygulama süreçlerinden sorumlu "Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, Perakende sektöründe mağaza içi görsel alanda en az 1 yıl deneyimli, Moda ve Trendlerden haberdar, yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Ürün yerleşimi ve teşhiri vb. konulara hakim, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş ve yaratıcı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Uzman Yard, Asistan, Merchandiser

 • Wındow Dresser Supervısor

  MANGOİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFor our MANGO stores in Turkey we are currently recruiting for a full-time Window Dresser Supervisor to join our team. You will be responsible for the decoration of store windows in line with the MANGO company guidelines and specifications, and supervising a team of Window Dressers across the country. The aim is to ensure perfect image standards by adapting and reacting to the sales results in order to increase the commerciality of the stores. Key Responsibilities: To lead a team of window dressers, setting priorities, action plans and following up visits To communicate to the team the concept and the Window display seasonal guidelines through seasonal meetings and trainings To regularly travel to stores within the region to keep all stores up to date and on-trend To be aware of competitors’ strategies and provide new ideas to window dressing department To implement window displays based on commercial needs as well as aesthetic values and company guidelines, maximising sales To ensure that windows under your responsibility have the highest possible visual standard To organise and address all matters related to the windows

  Aranan NiteliklerWINDOW DRESSER SUPERVISOR You are results driven and sales focused with solid visual merchandising/window dressing experience within a fashion environment. You are passionate and highly interested in fashion, have great communication skills and the ability to work efficiently both independently and as part of a team. You work well under pressure, prioritising and adapting in order to meet strict guidelines. If you like sharing responsibility, developing both professionally and personally, and want to grow in a dynamic fashion retail company in constant development, then this is your opportunity! Apply now and start a long and successful career within MANGO. Join our team! Help us to reach our goal: to be present in every city in the world.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Asistanı - Palladium AVM 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 43 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks & Spencer, Palladium AVM mağazası için Görsel Düzenleme Asistanları aryor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Asistanı - Ege Perla 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 43 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks&Spencer, İzmir Ege Perla Avm'de yeni açılacak olan mağazasında çalışabilecek Görsel Düzenleme Asistanı aryor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Görsel Düzenlenme Uzman Yardımcısı

  Hummelİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Görsel Düzenleme Uzman Yardımcısı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Görsel Sanatlar, Moda Tasarımı, Güzel Sanatlar vb) Görsel Düzenleme/Sunum/Tasarım alanlarında minimum 1 yıl iş deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine ayak uyduracak Tercihen perakende sektöründe; görsel sunum, vitrin tasarımı deneyimi olan, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Ms Office programlarına hakim, İngilizce bilen, Moda algısı gelişmiş, gelişen pazarlama stratejilerini yakından takip eden, Tasarım ve estetik becerileri gelişmiş, Sistemli çalışma disiplinine sahip, yaratıcı ve dinamik, Görselliğin satışın temel ilkelerinden biri olduğunun bilincinde ve sorumluluğuna sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Tüm başvurular gizli tutulacaktır. Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerMağaza iç ve dış (reyon, raf, vitrin vb.) görsel uygulamalarını gerçekleştirmek, Mağaza ziyaretleri gerçekleştirerek görsel standartların korunması ve denetlenmesini sağlamak, Açılış süreçlerinde bizzat mağazada bulunacak Ürünlerin, marka ruhuna uygun ve stratejik şekilde raf ve vitrinlerde konumlandırılmasını sağlamak, Sezon değişimleri, mağaza açılış, kampanya dönemleri ve özel günlerde gerekli tüm P.O.P ve görsel düzenlemelerin planlamasını yapmak ve görsel sunum süreçlerini yönetmek, Ürün teşhirinde kullanılacak malzemelerin seçimi, tasarımı ve tedariğinden sorumlu olmak, Görsel projelerin üretilmesi ve var olan standartlarının iyileştirilmesine destek vermek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

İş Habercisi - Vitrin İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?