Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Vitrin İş İlanları

Hepsini Temizle
Vitrin
 • Vitrin Dekoratörü

  ZARATüm Türkiye 31 Ekim 2017

  İş AçıklamasıZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300'dan fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 160.000'den fazla profesyonel çalışanımızla yarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. - Oluşturulmuş olan konseptin eksiksiz ve doğru olarak uygulanması - Vitrinde bulunan mankenlerin giydirilmesi - Vitrin görsellerinin düzen ve uygulamasının yapılması - Vitrinde kullanılacak malzemelerin montajının yapılması

  Aranan Nitelikler- Benzer bir alanda en az 2 yıl deneyim sahibi - Tercihen İngilizce veya İspanyolca bilen - Ekip çalışmasına uyumlu - Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş - İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, sorumluluk bilinci gelişmiş - Seyahat engeli olmayan - Askerlik hizmetini yapmış (erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Koordinatör, Desinatör

 • Mağaza Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, vizyonu ve hayal dünyası ekvator kadar geniş, yaratıcı, kariyerinin zirvesine çıkmak isteyen arkadaşlar fırsatınız tam olarak burada yatıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 1 sene deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' VİTRİN TASARIMCISI ve GÖRSEL DÜZENLEME UZMANI '' aranmaktadır. İŞİN TANIMI: Mağaza vitrin ve görsel düzenlemelerinden sorumlu olacak, Mağazalarımız için vitrin tasarımı ve digital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, Kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, Modaya ilgisi olan, Enerjik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModaya ilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyumlu İnsan ilişkileri kuvvetli, yaratıcı fikirler sunabilecek, Dinamik, enerjik ve gerekli bilgisayar programlarına hakim, En az 3 yıl moda sektöründe tecrübesi olan, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Adana, Gaziantep, Hatay ve yakın çevre illere düzenli rootlar ile ziyaretlerde bulunacak, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Visual Merchandiser

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Merchandiser

 • Mağaza Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için, İstanbul Avrupa yakasında görev alacak kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı

  Pançoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBiz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, bünyemizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağazaiçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aramaktayız. Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Mağaza içi görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, düzenlemelerin sürekli takibi ve yenilenmesini sağlamak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi, Sezon konsepti doğrultusunda eksiklikleri belirleyip tamamlanması için gerekli işlemleri yürütmek ve mağazalarımızdaki tüm uygulama süreçlerinden sorumlu "Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, Perakende sektöründe mağaza içi görsel alanda en az 1 yıl deneyimli, Moda ve Trendlerden haberdar, yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Ürün yerleşimi ve teşhiri vb. konulara hakim, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş ve yaratıcı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Uzman Yard, Asistan, Merchandiser

 • İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Asistanı - Palladium AVM 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 45 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks & Spencer, Palladium AVM mağazası için Görsel Düzenleme Asistanları aryor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Görsel Düzenlenme Uzman Yardımcısı

  Hummelİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Görsel Düzenleme Uzman Yardımcısı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Görsel Sanatlar, Moda Tasarımı, Güzel Sanatlar vb) Görsel Düzenleme/Sunum/Tasarım alanlarında minimum 1 yıl iş deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine ayak uyduracak Tercihen perakende sektöründe; görsel sunum, vitrin tasarımı deneyimi olan, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Ms Office programlarına hakim, İngilizce bilen, Moda algısı gelişmiş, gelişen pazarlama stratejilerini yakından takip eden, Tasarım ve estetik becerileri gelişmiş, Sistemli çalışma disiplinine sahip, yaratıcı ve dinamik, Görselliğin satışın temel ilkelerinden biri olduğunun bilincinde ve sorumluluğuna sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Tüm başvurular gizli tutulacaktır. Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerMağaza iç ve dış (reyon, raf, vitrin vb.) görsel uygulamalarını gerçekleştirmek, Mağaza ziyaretleri gerçekleştirerek görsel standartların korunması ve denetlenmesini sağlamak, Açılış süreçlerinde bizzat mağazada bulunacak Ürünlerin, marka ruhuna uygun ve stratejik şekilde raf ve vitrinlerde konumlandırılmasını sağlamak, Sezon değişimleri, mağaza açılış, kampanya dönemleri ve özel günlerde gerekli tüm P.O.P ve görsel düzenlemelerin planlamasını yapmak ve görsel sunum süreçlerini yönetmek, Ürün teşhirinde kullanılacak malzemelerin seçimi, tasarımı ve tedariğinden sorumlu olmak, Görsel projelerin üretilmesi ve var olan standartlarının iyileştirilmesine destek vermek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

İş Habercisi - Vitrin İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?