Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yatırım İş İlanları

Hepsini Temizle
Yatırım
 • Yatırım Uzmanı / Elektronik İşlemler

  Global Menkul Değerlerİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSermaye Piyasası sektöründe öncü Şirketimiz Global Menkul Değerler'in Genel Müdürlük binasında bulunan Elektronik İşlemler Birimimizde görevlendirilmek üzere Yatırım Uzmanı arıyoruz. Elektronik İşlemler Yatırım Uzmanı şirketin satış stratejisi ve hedefleri doğrultusunda; Müşterilere telefonda yatırım ürünlerinin (yatırım fonları, hisse senedi, tahvil, bono, vb.) ve hizmetlerimizin tanıtılmasından; telefon aracılığı ile müşteri isteklerini yanıtlayarak, günlük emir işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile, para piyasalarındaki günlük değişimleri izleyerek müşterilerin yatırımlarını yönlendirmede yardımcı olacaktır. Tüm bu işlemlerinin SPK mevzuatına, yasalara ve şirket standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerYatırım ürünleri alım-satım işlemleri hakkında (hisse senedi, tahvil, bono, yatırım fonları vb.) yeterli bilgi ve deneyime sahip, Menkul Değerler Şirketlerindeki yatırım merkezlerinde ya da Bankaların çağrı merkezlerinde en az 1 yıl benzer görev tecrübesi bulunan, Telefonla satış ve pazarlama yaparak müşteri portföyüne katkı sağlayacak, Hedef odaklı çalışabilen, iletişim becerisi yüksek, Problem çözme yetkinliğine sahip, sonuç odaklı, Dinamik bir ortamda, ekip ruhuyla hızlı ve hatasız çalışmaya özen gösteren, Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık - Sermaye Piyasası Bölümü , İktisat, İşletme, vb. diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış, En az Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisans belgesine sahip ( Lisans belgesi zorunludur) Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Uzman

 • Yatırım Uzmanı

  Global Menkul Değerlerİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Ankara Bugün

  İş AçıklamasıSermaye Piyasası sektöründe öncü Şirketimiz Global Menkul Değerler'in İstanbul Merkez Şube ile Ankara ve İzmir Şubeleri içinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Yatırım Uzmanları yurt içi satış stratejisi ve hedefleri doğrultusunda; Müşterilere yatırım ürünlerinin (yatırım fonları, hisse senedi, tahvil, bono, vb.) ve hizmetlerimizin tanıtılmasından; Yeni müşteri bulunması, şirkete kazandırılması ve müşteri portföyü oluşturulmasından; Alım-satım işlemlerinin SPK mevzuatına, yasalara ve şirket standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerYatırım ürünleri alım-satım işlemleri hakkında (hisse senedi, tahvil, bono, yatırım fonları vb.) yeterli bilgi ve deneyime sahip, Menkul Değerler Şirketlerinde ya da Bankalarda en az 2 yıl benzer görev tecrübesi bulunan, Aktif satış ve pazarlama yaparak müşteri portföyüne katkı sağlayacak, Hedef odaklı çalışabilen, iletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, Dinamik bir ortamda, ekip ruhuyla hızlı ve hatasız çalışmaya özen gösteren, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Mühendislik ve diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış, En az Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisans belgesine sahip ( lisans belgesi zorunludur) Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Dealer, Uzman, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBağlı çalıştığı yöneticinin katılacağı iç ve dış toplantı ve benzeri organizasyonları doğru zaman yönetimi ile planlamak, organizasyonun eksiksiz işlemesi için verilen görevleri yerine getirmek, notlarını düzenlemek ve ilgililere duyurmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde Yönetim Kurulu Başkanı’na asiste etmek Bağlı çalıştığı yöneticinin tüm yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarını yapmak Bağlı bulunduğu Yönetim Kurulu Başkanı’nın telefon, yazılı ve diijital evrak takibini yapmak Bağlı bulunduğu Yönetim Kurulu Başkanı’nın randevularını organize ederek; aktif takip yapmak, Üst düzey misafirleri karşılamak, ağırlanmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Ekonomi-İşletme-İktisat bölümlerimden 4 Yıllık bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Dil bilgisi Microsoft Office programlarını etkin ve seri kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Yoğun iş temposuna ve seyahat programlarına ayak uydurabilecek, Diksiyonu düzgün, hitabet sanatı kuvvetli Detaylara önem veren, Üst düzey iletişim ve temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce becerisine sahip, Azim sahibi, Çözüm odaklı Vizyon Sahibi Dinamik ve prezentabl Bayan

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Finansal Danışman

  Tayamer (Tasarruf ve Yatırım Merkezi)Tüm Türkiye, Kıbrıs 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBiz ne yapıyoruz? İşimiz, bireysel emeklilik ve hayat sigortası konusunda kişilere ve kurumlara profesyonel çözümler üretmek. Kimi arıyoruz? Satış yapmak, çözüm üretmek, işe zeka katmak, projelerde görev almak benim işim diyorsanız aşağıdaki ilanımızı bir inceleyin. Bana uyuyor derseniz sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız. Bireyse Emeklilik ve Hayat Sigortaları konusunda sektör deneyimi bulunan ya da deneyim kazanmak isteyen Lisans, ön lisans mezunu (Sigortacılık/bankacılık alanında min.bir yıl tecrübesi olan lise mezunları da değerlendirmeye alınacaktır) Satış alanında kariyer hedefleyen Başarı ile motive olan Gelişime açık, kendi iş planını oluşturmayı seven Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan Saha satışında görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. Nerede Çalışacağım? Şubelerimizde; İzmir, Ankara, İstanbul, Adana, Bursa, Antalya, Manisa, Denizli, Aydın, Eskişehir, Uşak, Muğla, Fethiye Lefkoşa, Girne, Güzelyurt, Gazimağusa

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Mimar-Mühendis

  T.J. Gayrimenkulİzmir 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPROJE TAKİBİ YAPMAK, RESMİ KURUMLAR İLE GÖRÜŞME SAĞLAMAK, MEVCUT PROJELERDE SAHA GÖREVLERİNİ DENETLEMEK, PROJELER İLE İLĞİLİ MALİYETLERİ HAZIRLAMAK, GEREKLİ ARAŞTIRMA VE SATIN ALMA ORGANİZASYONUNU SAĞLAMAK, MEVCUT PROJELERİN İŞ PROGRAMINI HAZIRLAMAK, TAKİP ETMEK. RESİMSİZ VE MAAŞ TALEBİNDE BULUNMAYAN DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

 • Yatırımcı İlişkileri ve Finansal Kontrol Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinden mezun İleri seviyede sözlü ve yazılı ingilizce bilen, Spk temel düzey lisansına sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen bağımsız denetim kuruluşlarında 2-4 yıl deneyimi olan, Mali tablo analizi, sermaye piyasaları, UFRS/SPK raporlama konusunda deneyimli, Sunum ve raporlama beceri yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı, sonuç ve çözüm odaklı,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Mali Denetim-Vergi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Denetçi

İş Habercisi - Yatırım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?