Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayın
 • Metin Yazarı

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yayıncılık alanında hizmet veren müşterimizin grup şirketlerinden biri olan ajans markası için "Metin Yazarı" arıyoruz. Belirlenen stratejilere uygun yaratıcı metin içeriklerinin oluşturulması, İçeriğin detaylı yazılması ve yayına hazır hale getirilmesi için ilgili bölümlerle koordinasyonun sağlanması İlgili ingilizce kaynaklara ulaşıp oluşturulacak içerikle ilgili çalışmalara destek olmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili programlarından mezun, Ekonomi dergilerinde editörlük tecrübesi olan, Kalemi ve dilbilgisi güçlü, kelimelerle arası iyi ve yaratıcı, Heyacanlı ve enerjisi yüksek, Dijitalleşme, teknoloji, inovasyon alanlarında çalışmış, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Reklam Metin Yazarı, Editör

 • İş Açıklamasıİstanbul - Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen M.Y.O Satış ve Pazarlama, Perakendecilik ve benzeri bölüm mezunu Mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Nebim V3 program tecrübesi olan Müşteri sayısı ve satış hacmini arttırmaya yönelik projeleri olan, İletişim ve Liderlik vasıfları olan, Ekip yönetme ve hedefe motive etme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetici, Mağaza Müdürü, Müdür

 • İş AçıklamasıYayınevi profiline ve gündeme uygun kitapları keşfetmek veya projeler üretmek, yayın kurulunda onaylanan kitapların fiziksel üretimine dek tüm süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gazetecilik veya Edebiyat Fakültelerinden mezun, Gazetecilik ve / veya Yayıncılık alanında en az beş yıl tecrübesi olan, Gündemi takip eden ve sıkı bir kitap okuru olan, Bir kitabın hayalini kurup, başarılı bir projeye dönüştürme potansiyeline sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetici vasıflarına sahip, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, 30 yaş ve üzerinde, İngilizce bilmek tercih sebebidir,

  Sektör: Eğitim, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Gazeteci, Muhabir, Yetkili, Yazar

 • İş Açıklamasıİnkılap Kitabevi - Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Üretim Müdürü" aramaktayız. Matbaa Üretim Müdürü, tesisin üretim kapasitesinden maksimum doluluk ve karlılıkta faydalanılabilecek şekilde üretim planı yapmak, üretim planı doğrultusunda üretim hammadde ihtiyacını tespit ve tedarik etmek, tüm üretim süreçlerini organize, takip ve kontrol etmek işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Matbaacılık, Basım-Yayın, Endüstri Mühendisliği vb. bölümleri mezunu, Matbaa Sektöründe, tercihen kitap üretiminde en az 5 yıl Yöneticilik tecrübesine sahip, Baskı öncesi ve sonrası teknik bilgi ve donanıma sahip, Fiyatlandırma ve maliyet analizi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Liderlik, iletişim ve ekip yönetimi vasıfları kuvvetli, Ticari Odaklılık, Analitik düşünme, karar verme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Nebim Winner bilen, Takım çalışmasına yatkın, Bay,

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMEGEP(mesleki eğitim ve öğretim sisteminin güçlendirilmesi projesi) kapsamında online satış üzerinden seksen bir ilde megep modül kitabı dağıtımı yapmaktayız. MEGEP kitapları dağıtım süreciyle ilgili meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerimizi bilgilendirmek üzere çağrı merkezi departmanımıza ekip üyeleri ve yöneticisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya tecrübesiz; Uzun soluklu çalışabilecek, bu işi ciddi bir meslek olarak gören telefonda satış yoktur, sadece telefonlara cevap verebilecek, daha çok müşteri destek olarak çalışabilecek Çalışma günleri; Sadece hafta içi; 08.00-18.00 arasıdır. CUMARTESİ öğlen 14.00da paydos Not: Tecrübe aramıyoruz, ama tecrübeli ise takım liderliğine adayımızdır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ARANAN NİTELİKLER: - İkna kabiliyeti yüksek,telefonda konuşmayı seven - Hedef odaklı, enerjik, başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen - Kendine güvenen, hırslı ve azimli - Tecrübeli veya tecrübesiz - Bay, Bayan Çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışanlarımızın mutluluğu önceliğimiz. Bu yüzden; - Garanti maaş ödemesi yaparız. (Herşey dahil net ücret 1600 TL) Yılbaşı, Bayram gibi dönemlerde extra prim verilir. - Çalışanlarımızın fikirleri değerlidir. Getireceği çözümlerle fayda sağlayanlar extra ödüllendirilir. -Ekip Şefi,Back Office,Takım Lideri,Operasyon Müdürü vs. gibi farklı pozisyonlara yükselebilir, kariyer yapabilirsiniz. Not: İlana başvuranlara; seçilirse birkaç gün içinde, İS BASVURU başlığı altında; iş görüşmesi için davet sms'i gönderilir. Lütfen sık sık gelen sms'lerinizi takip ediniz. Lütfen şartları ve imkanları bilerek iş görüşmesine geliniz. Görüşmede; "ben bir düşüneyim" dememenizi rica ederiz. Bizimle çalışmaya istekli ve kararlı adaylarla, uzun soluklu çalışmak isteriz.

  Sektör: Yayıncılık, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMakalerde seo uyumlu makale yazımına dikkat edilmeli, yazarın SEO uyumlu makale yazımı konusunda bilgisi yok ise bizden veya sitemizden gerekli eğitimi alabilir. Sitede olacak kategoriler. Rehberlik eden yazılar olmalı: Nasıl yapılır? Tarzındaki yazılar. Uzmanı olduğunuz konuda makaleyi okuyan kişiye rehberlik eden yazılar olmalı.

  Aranan NiteliklerSitede olacak kategoriler Rehberlik eden yazılar olmalı: Nasıl yapılır? Tarzındaki yazılar. Uzmanı olduğunuz konuda makaleyi okuyan kişiye rehberlik eden yazılar olmalı. Kitap Önerilerin, Din, Edebiyat, Çocuk, Eğitim, Eğlence-Mizah, Ekonomi, Felsefe-Düşünce, Hobi, Hukuk, istanbul kitapları, islam, Kadın-Erkek, Kültür, Müzik, Psikoloji, Sağlık-Tıp, Sanat, Siyaset, Sosyoloji, Tarih, Roman, Cinsellik, Polisiye Teknoloji, Nasıl yapılır anlatımları ve Gelişen teknoloji haberleri Kadın, cilt bakımı, Saç bakımı, Farklı Fikirler Erkek, cilt bakımı, saç bakımı, Farklı Fikirler Anne, Bebek, Çocuk, Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Çocuk Gelişimi Evcil Hayvanlar, Din, Yoga, Hamileler için Yoga, Nefes Egzersizi, Müzeler, Kahve, Umre zamanı ne zaman Hac zamanı ne zaman Hacca giderken okunması gereken dualar. Hacda okunması gereken dualar. Kimler hacı olmuş sayılır. Hac da okunan dualar. Müslümanlık ve emirleri. Yemek - Soslu Makarna, Soslu Et, Soslu Tavuk Sağlık, Faydaları Zararları, Fizik Tedavi, Egzersiz, Kadın Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı - Zamanı kısıtlı, yoğun insanlar için sağlık & formda olma ipuçları Zayıflama Psikoloji – Sinir kontrolü, stres yönetimi, depresyon, zaman yönetimi, mutluluk, kişisel gelişim İlişki, ilişki rehberi, Cinsellik, Kim Kimdir, (Biyografi yazıları) Kamusal, Aşk, Duygusal Bağ, Evli Erkek için Aşk, Evli Kadın için aşk - Bu alanda özellikle duygusal bağ alanında evli olup başkasına aşık olma veya başkasından hoşlanma nın sebebleri, aradığı aşkta bulamadıklarını başkasında bulması gibi makaleler olacak Biliyor muydunuz, - Bu alanda bugün ilk Tv kanalı kuruldu, Dünya da en çok dinlenen şarkı şu olduğunu biliyor muydunuz, veya dünyanın en çok kazanan şarkıcısı şudur, yada insan gözünün 10 milyon renk olduğunu biliyor muydunuz gibi makale olarak. Evlilik, Evlilik sırları, Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Çocuk Gelişimi İşi Uzmana Sorun - Bu kategori de kullanıcıların sorularına ortak cevaplar hazırlanacak. Gezi, Türkiye, istanbul - Gezilmesi gereken 20 yer gibi Aktif olarak yazar aradığımız sitelerimiz. Teknoleji.net pudramsi.com 2iki.net odakimdir.com

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yazar, Reklam Metin Yazarı, Editör

İş Habercisi - Yayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?