Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yazı İşleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yazı İşleri
 • İş AçıklamasıŞirketimize vize başvurusu için gelen başvuru sahiplerinin evrak hazırlık sürecini takip etmek, Vize başvuru sahiplerine online formların doldurulması, veri girişi ve dilekçelerin yazılması Konsolosluk ve vize işlemlerinin organize edilmesi, Gerekli durumlarda konsolosluk süreçlerinin gerçekleştirilmesi...

  Aranan Nitelikler- İyi derecede Bulgarca bilen, yazılı-sözlü iletişimi güçlü, Bulgarca tercüme yapabilecek - Bulgarca’da yazım kurallarına hakim, - Hızlı bilgisayar kullanabilen ve MS Office programlarına hakim, - Düzenli evrak ve işlem takibi yapabilen, - Problem çözme kabiliyeti gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, - Araştırma ve takip gibi birçok işi bir arada yapabilecek - Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi açısından firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek presentable vize takip ve operasyon sorumluları işe alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Operatör, Sorumlu, Yetkili

 • Yabancı Haberler Editörü

  YAYIN DÜNYASI YAYINCILIK GAZETECİLİKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAltınbaş Holding bünyesinde kurulmuş olan, mücevherat sektörüne yönelik yayınlar hazırlayan kuruluşumuzda dünya mücevher endüstrisindeki gelişmeleri takip etme, çeviri yaparak içerik oluşturma, çeşitli haber kaynaklarından gelen haberleri kontrol etme ve dergilerde yayınlanacak hale dönüştürmek için gerekli düzenlemeleri yapma konularında görev yapacak "Yabancı Haberler Editörü" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYABANCI HABERLER EDİTÖRÜ Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık / İngiliz Dili Edebiyatı ya da benzer bölümlerinin 3. ya da 4. sınıflarında okumakta olan veya yeni mezun, Part time ya da full time çalışabilecek, Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen, Dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen, Yoğun çalışma ortamına uyum gösterebilecek, Takip yeteneği güçlü, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Mücevher ve moda dünyasına ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • İş AçıklamasıOperasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Tercihen: Photoshop, Illustrator, Fireworks, Gimp vb. grafik tasarım ve fotoğraf işleme uygulamalarına en az birine hâkim, İngilizce bilen.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnterneti hayatının parçası olarak benimsemiş, aktif ve sürekli kullanan, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve yazı kurallarına hâkim, etkin kullanabilen, Takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Tercihen içerik editörlüğü deneyimi olan, Web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Reklam Metin Yazarı, Editör, Web Master, Gazeteci

İş Habercisi - Yazı İşleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?