Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetici İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetici
 • Pull And Bear Bölüm Müdürü

  ZARAAnkara, Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, İşe alım ve idari işler süreçlerini hatasız yürütmek, Mağazadaki ekibinin performansından sorumlu olarak onları geliştirmek.

  Aranan NiteliklerZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300’den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. Türkiye’deki mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızda çalışacak liderlik ve iletişim becerilerine sahip, müşteri memnuniyeti vizyonumuzu benimseyecek mağaza yöneticileri arıyoruz. Kariyerine mağazacılık sektöründe devam etmek ve modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi motivasyonu yüksek profesyonelleri bünyemize katmak ve seninle birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında bizimle beraber çalışmak ister misin? Tercihen önlisans/lisans mezunu, Tercihen İngilizce/İspanyolca bilen, Esnek çalışma saatlerine (Haftada 40 saat, vardiyalı, bir gün haftaiçi bir gün haftasonu izin sistemi) uyum sağlayacak, Profesyonel alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1200 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA, ailesine katılacak yaratıcı, dinamik ve kariyerinde gelişmeyi hedefleyen profesyoneller aramaktadır. Banka şubelerinin mevcut müşteri potansiyelini banka personeli ile birlikte tespit etmek ve şube aracılığı ile müşterilere ulaşmak ve şube içinde ya da şube dışında banka personeli ile ortak satış yapmak Satış hedefleri doğrultusunda müşteri portföyünü yaratmak, müşterilere ulaşmak ve belirlenen ürünlerin satışını yapmak İşbirliği yapılan banka şubeleri ve / veya kurumlar ile ilişkileri koordine ederek, ziyaretlerde bulunmak, ihtiyaçları belirlemek.

  Aranan NiteliklerEmeklilik Gözetim Merkezi'nden Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisansına sahip Başarı odaklı Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme becerileri gelişmiş Liderlik yetkinlikleri ile motive etme becerisine sahip Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan İzmir'de ikamet eden

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetici

 • Şubeler Sigorta Yöneticisi-İstanbul

  AvivaSA Emeklilik ve Hayatİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1200 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle veya Sabancı ve Aviva Grubu bünyesindeki anlaşmalı acente ve banka şubelerimizde biriktirmeye bekliyoruz. Banka şubelerinin mevcut müşteri potansiyelini banka personeli ile birlikte tespit etmek ve şube aracılığı ile müşterilere ulaşmak ve şube içinde ya da şube dışında banka personeli ile ortak satış yapmak Satış hedefleri doğrultusunda müşteri portföyünü yaratmak, müşterilere ulaşmak ve belirlenen ürünlerin satışını yapmak İşbirliği yapılan banka şubeleri ve / veya kurumlar ile ilişkileri koordine ederek, ziyaretlerde bulunmak, ihtiyaçları belirlemek.

  Aranan NiteliklerEmeklilik Gözetim Merkezi'nden Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisansına sahip Başarı odaklı Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme becerileri gelişmiş Liderlik yetkinlikleri ile motive etme becerisine sahip Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan İstanbul'da ikamet eden

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz, İzmir Bölge'de sektöründe lider konumda bulunan müşterimiz için 'Kredi Risk Yöneticisi' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Şirketin bankalar nezdindeki kredi limit-riskinin ve kredi limit vadesinin takibinin yapılması. Gelecek dönem için nakit akışa göre proaktif önlemler alarak banka limitlerinin önceden hazırlanması. Kredi fiyatlarının alınıp kredi kullanımlarının yapılması, kredi geri ödemelerin gerçekleştirilmesi. Bilanço dışı( factoring, alacak iskontosu) işlemlerin fiyat değerlendirmesi, kullanımının gerçekleştirilmesi. Bankalarla kredi, türev işlem ve GKS mutabakatlarının yapılması. Mali verilerin bankalarla paylaşılması, bankaların kredi revize döneminde sorduğu soruların cevaplanması. SAP de işlemlerin kontrolü ve muhasebe kayıtlarının atılması için teyitlerinin verilmesi. Hazine masası tarafından bağlanan türev işlemlerin bankalarla teyitleşilmesi ve işlem dekontlarının imzalanıp bankalara gönderilmesi. Kredi ve türev sözleşmelerinin hukuk onaylarının alınıp imzalatılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Kurumsal bankacılık alanında Kurumsal Portföy Yöneticisi olarak en az 7 yıl deneyim sahibi. Uluslararası kredi ve finansman konularına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. SAP ve MS Office uygulamalarına hakim. İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • Fabrika Yöneticisi

  AdeccoKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Yapı Kimyasalları'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Fabrika Yöneticisi'' aramaktayız. Üretim planları doğrultusunda ilgili üretim hattının yönetimini sağlamak, Üretim hattında çalışan personelin sevk ve idaresini sağlamak, İşçi sağlığı ve iş güvenliği, verimlilik, 5S ve kalite faaliyetlerine katkıda bulunmak ve geliştirmek, Fabrikanın genel yönetimine katkıda bulunmak. Stok durumu, üretim planı ve kapasiteyi değerlendirerek, satış birimi tarafından talep edilen termin sürelerini bildirmek, Bağlı olan ürün grupları için haftalık planlarını oluşturmak, Terminler çerçevesinde lojistik operasyonun yapılmasını sağlayarak müşterilere zamanında ürün teslimlerini gerçekleştirmek, Hammadde ve malzeme stoklarının takip etmekk, gerekli satınalma taleplerini oluşturmak, Envanter/Stok Yönetimi, Envanter Raporlama ve Optimizasyonu, İş emirlerinin oluşturmak, üretim iş istasyonlarına iletmek ve takibini sağlamak, Sahada sisteme girilen üretim verilerinin doğruluğunu günlük olarak denetlemek, Bölümü ile ilgili üretim ve planlama raporlarını oluşturmak, Üretim faaliyeti ile ilgili tüm çalışma talimatları ve evraklarını hazırlamak, Mevcut ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmaları sürdürmek ve düzeltici önleyici faaliyetlere katılmak, Üretimde verimlilik arttırıcı çalışmalar gerçekleştirmek ve oluşturacağı önerileri üst yönetime sunmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyime sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Asya ya da Kocaeli lokasyonlarında ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Kimya, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Üretim Sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''İnsan Kaynakları Müdürü'' arıyoruz. Yıllık beyaz ve mavi yaka kadro gereksinimini belirlemek,kademe değişiklikleri ve atamalar,kariyer geliştirme ,organizasyonel yedekleme,ücretlendirme çalışmalarını düzenlemek işe alım süreçlerini tamamı ile yürütmek, İnsan Kaynakları uygulamaları ile ilgili şirket genelinde uygulanan yönetmelik, prosedür ve talimatların etkin bir sistem dahilinde oluşturulması, geliştirilmesi ve şirket içerisinde uygulanmasını sağlamak, Departman içi ve işletmeler arası ilişkileri koordine etmek, performans sisteminin kurgulanmasını sağlamak, motivasyon, ödül & öneri sistemleri ve verimlilik proje çalışmalarında aktif ve yenilikçi rol almak, Yıllık personel ve gider bütçe planlamasını yapmak ve planlanan bütçenin takibinin aylık raporlamasının yapılması, İşe yeni başlayan çalışanların kuruma uyumunu sağlayacak oryantasyon süreçlerinin yönetilmesi, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, SGK, İş Kurumu gibi resmi kurumlarla yazışmaların ve görüşmelerin yapılması, Mevzuat kapsamında isg eğitim, tatbikat, risk analizleri kişisel koruyucular, periyodik sağlık taramaları ile ilgili faaliyetlerin yürütülmesi, isg kurul toplantılarına katılım ve toplantılarda çıkan aksiyonların tamamlanması, yasal zorunlu bildirimlerin yapılmasını takip etmek, Disiplin kurulunda aktif rol alarak, fabrika birimlerinin tüm faaliyetlerinin yasal ve şirket disiplin hükümleri çerçevesinde yürütülmesinin sağlamak, İç iletişim çalışmalarını koordine etmek, Yapılan uygulamaların ve çalışmaların düzenli, sistem dahilinde üst yönetime raporlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda tercihen üretim işletmelerinde en az 5 yıl deneyimi olan, Mavi Yaka işe alım sürecinde tecrübeli, Personel özlük İşleri, bordrolama ve eğitim konularında bilgi sahibi, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, İstanbul Bahçelievler Yayla Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 4 yıl deneyimli ve en az 2 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 2 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAltınhas Holding markası olan Coquet Accessories, 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında 40'a ulaşan konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Markamız; trendleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile moda severler ile buluşturuyor. Takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan özgün tasarımlı geniş koleksiyonlarımız Coquet güvencesiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazaları hızla yaygınlaştıran markamız, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende markaları arasında yer alma hedefi ile yaratıcı ve yenilikçi bir stil anlayışı ortaya koyuyor. Görev Tanımı Antalya Agora Avm'de yakın zamanda Antalya'lı misafirlerimize hizmet vermeye başlayacak olan mağazamızda çalışmak üzere "Mağaza Müdürü" arıyoruz. • Mağazadaki ciro seviyesini geliştirmek: İyi müşteri servisi Mağazanın ürün dağılımını-adetini kontrol Güçlü görsel • Güçlü yönetim kullanmak: Kültürümüze odaklanmak Personel giderlerini bütçe dahilinde tutmak Mağazayı temiz ve düzenli tutmak

  Aranan Nitelikler• Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip • Tercihen aksesuar ve perakende sektöründe deneyimli • En az lise mezunu • Ekip yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici Adayı, Görevli, Yönetici

 • Art Dırector

  CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTo be part of international technology company we are looking for and art director to: Develop and implement innovative visual communications for integrated cross–channel initiatives including print, and web. Collaborating marketing team to address the business needs. Maintain consistency based on the brand guides. Being responsible to take ideas from concept through production. 

  Aranan NiteliklerKey Skills, Experience And Education A strong portfolio that demonstrates creative solutions across a variety of media Bachelor's degree in Graphic Design, Communication Design, Advertising Design or similar. Minimum of 3 years of experience working in a design or advertising agency. Professional in the use of Adobe Creative Suite CC, including Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat and other graphic packages. Additional experience in 3D and motion graphics. Basic knowledge of MS Office (Word, Excel, PowerPoint) Must be able to effectively multi-task assignments and to work under time constraints to meet tight turn-around times and deadlines. Fluent in English. Completed military service – for male candidates only.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Osmaniye 328 AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini tamamlamış. Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Yönetici

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek, mevcut ve devam şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere '' DENEYİMLİ ŞANTİYE ŞEFLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici

 • Metal Üretim Şefi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFirmamızın Metal ve Talaşlı Metal üretiminde görev alacak Dinamik, Metal ve talaşlı metal üretim konularına hakim Çalışma arakdaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMetal ve Talaşlı metal konularında Teknik Öğretmen veya dengi. En az 10 yıl tecrübeli Askerlikle İlişiği Olmayan. Dinamik. Dudullu Organize Sanayi Civarında ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Tekniker

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, İstanbul Eyüp Göktürk Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA 2. MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici, Sorumlu, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • Mağaza Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, vizyonu ve hayal dünyası ekvator kadar geniş, yaratıcı, kariyerinin zirvesine çıkmak isteyen arkadaşlar fırsatınız tam olarak burada yatıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 1 sene deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Genel Müdür, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.​ Servis ticari faaliyetlerini geliştirmek, Servis verimliliğini arttırmak, Ekipleri teşvik etmek, Servis işletmesini organize etmek, Yedek parça faaliyetinin yürütülmesini organize etmek, Kendisine bağlı nokta servislerinde kalite kontrol sistemini yönetmek, Bölümünü ilgilendiren konularda diğer birimlerle koordinasyonu sağlamak, Müşteri memnuniyeti raporları ve skorlarını takip ederek gerekli önlemleri almak Aylık hedefleri takip etmek ve gerçekleştirmeye yönelik aktiviteleri planlayıp uygulamak

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Servis Müdürü" aramaktayız. Ön lisans veya lisans "Tercihen Makine veya İşletme Mühendisi" mezunu, MS office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip, Tempolu ve yoğun iş gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Van'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin lider “ Kişisel Bakım Marketi” Gratis, 400’ü aşkın mağazasıyla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor. 2009 yılında, Sedes Holding bünyesinde, Demir Sabancı tarafından kurulan Gratis, müşterilerinin sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyabileceği, kozmetik ,cilt, kişisel bakım alanları dahil toplam 12 kategoride,1500 tanesi kendi markalarına ait olmak üzere, 10.000’den fazla ürünü müşterilerine sunmaktadır. Siz de büyüyen, dinamik bir ortamda bizimle çalışmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız hemen başvurun! Tercihen Üniversite mezunu, Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe deneyimli, İlgili sektörde en az 3 yıl olmak üzere, Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. MS Office uygulamalarına hakim, Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.

  Aranan NiteliklerMağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak ve bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmek, ​Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek, Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden, kampanya süreçlerinin yönetiminden sorumlu olmak, İlgili haftalık ve aylık raporları zamanında, doğru ve eksizsiz bir şekilde hazırlamak ve üst yönetime sunmak, Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak, Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmesini ve yönlendirilmesini sağlamak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıMağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak Çalışma memnuniyetini ve satış performansını arttırmak Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak Müşteri şikayet ve öneri sistemini yönetmek Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru yapılmasını sağlamak Ürün sayımının yapılarak, stok takibini gerçekleştirmek Mağaza içi lojistik uygulamalarını yönetmek.

  Aranan NiteliklerMarka mağazacılıkta en z 2 yıl deneyimli İç giyim tecrübesi bulunan En az lise mezunu Etkin iletişim becerileri olan Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş Ekip yönetme konusun başarılı, iletişim becerileri güçlü Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tercihen Nebim V3 kullanabilen Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Müşteri memnuniyeti hizmet ilkesine önem veren Kredi kartı ve nakit işlemlerinde deneyimli Tüketici kanunları uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFLO Mağazacılık ve Paz. A.Ş. yeni açılacak olan KASTAMONU CADDE "Sport In Street" mağazamızda görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, SPOR Perakende sektöründe en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 2 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Beylikdüzü Marmarapark mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA 2. MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Perakende matematiğine hakim ( FBÜ-FBS-MDO-LFL vb.) Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Sorumlu, Yönetici

 • İş AçıklamasıHedeflere göre üretim planlamalarını yaparak , terminlere göre depoya giriş sürecini takip etmek ,yönetmek ve raporlamak, Günlük ve haftalık üretim planlama ve sevkiyat çalışmalarını yönlendirmek, Kumaş ve aksesuar siparişlerinin zamanında geçilmesini sağlamak ve tedarik sürecini takip etmek, Üretilecek modelleri sistemden takip ederek ,doğru zamanlama ile atölyelere yönlendirmek, Üretim hammadde ihtiyaçlarını belirleyip, gerekli satınalma süreçlerini yürütmek ve yönetmek, Ürün satınalma süreçlerini takip etmek ve yönetmek, Dış alım kategorileri için şirket marka kriterlerine uygun imalatçı /portföy araştırması kararı ,onayı ve takip süreçlerini yönetmek, Üretim hedefleri doğrultusunda kısa ve uzun dönemli hammadde ihtiyaçlarının planlamasını yapmak ve süreci yönetmek, Üretim sürecini operasyonel bazda (tedarik,kesim,dikim ) planlamak ve takip etmek, Üretim süreçlerinin verimliliğini analiz etmek, Ürünün belirlenen PSF ile oluşan karlılığından sorumlu olmak (İnitial Markup ) Planlanan /Gerçekleşen raporlamasını üst yönetime düzenli olarak yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Tekstil ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Konfeksiyon ve Üretim firmalarından portföy sahibi olan , Tercihen 30-40 yaşları arasında, Perakende sektöründe 5-10 yıl “Üretim Planlama Yöneticisi” tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek, Kumaş ve aksesuar bilgisi olan, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri ve çözüm odaklı, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıTESTMER Ölçüm ve Test Hizmetleri Çevre Mevzuatına İlişkin Ölçüm ve Analizler İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ölçüm ve Analizler Elektriksel Güvenlik Ölçümleri Enerji Verimliliği Ölçümleri Kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analiz Yeterlilik Belgesine sahip ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş sektörünün öncü firmalarından biridir. Şirketimiz için aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'SATIŞ YÖNETİCİSİ' olarak İzmir adresimizde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Müşteri taleplerine istinaden fiyat teklifi hazırlamak teklifin takibini yapmak, Yeni müşteri listeleri oluşturarak görüşmeler yapmak, Müşteriden gelen talep ve istekleri teknik departmana iletmek; içeride müşteriyi temsil etmek, Departman yöneticisi tarafından verilen müşteri şirketler ile görüşmek, Yıllık ve aylık hedefler doğrultusunda departman yöneticisine raporlama yapmak, Şirket içerisinde müşteri ve şirketimiz arasındaki diyalogları yürütmek, Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Bakanlık mevzuatlarını takip ederek müşteriye mevzuata uygun çözümler sunmak, İş girişinden raporlama ve faturalama sürecine kadar işin takibini yapmak, Ege bölgesinde müşteri portföyünü geliştirmek, aylık ve yıllık hedefleri takip etmek, Mevcut durumu yöneticisine düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu (Tercihen Çevre Mühendisi), Çevre ve İş Güvenliği sektöründe Minimum 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, Satış odaklı çalışabilecek ve satış, hedef baskısına dayanabilecek yapıya sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Kurum içi kurallara uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Belgelendirme/Marka/Patent, Çevre

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıMüşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Afyon Park Avm mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Mağaza Müdürü aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 3 sene deneyimli, tercihen saat tecrübesi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, 38 yaşını aşmamış, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • İş AçıklamasıMADAME COCO Konya Novada Mağazamızda görevlendirmek üzere, I. Müdür olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, İstanbul Eyüp Axis AVM​ Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA 2. MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici, Sorumlu, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAjansımızın; Genç ve dinamik kadrosunda sizler de yer almak ister misiniz? Eğer aşağıdaki nitelikler tam beni ifade ediyor diyorsanız; Şirket pazarlama hedeflerine uygun olarak; sorumluluk alanına giren hizmet kategorisi ile ilgili yıllık stratejilerin belirlenmesi ve buna uygun şekilde pazarlama planlarının hazırlanması ve takibi, Pazarlama bütçesini, pazarlama planının hazırlamak, pazar ve marka analizlerini yapmak, Potansiyel kurumsal müşterilerin belirlenmesi, bu hedefe bağlı olarak satış ekibinin yönlendirilmesi Analiz ve performans raporlarını oluşturmak, Günlük, haftalık ve aylık raporları hazırlayıp, üst yönetime sunmak, Yeni pazarlama trendleri ve fırsatları konusunda araştırma içinde olmak. Bu konuda gerekli bilgileri edinerek, şirket içinde paylaşmak, kullanımını önermek, teşvik etmek, Şirket çıkarları doğrultusunda birlikte çalışılan kuruluşların yöneticileri ile ortak projeler geliştirmek Şirketin bütün işlem ve eylemelerinin yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen hizmet sektöründe benzer pozisyonda deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri kazanımı ve yeni portföy oluşturma konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına ileri derecede hâkim, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Yaratıcı ve analitik düşünebilen, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Planlama, raporlama ve organizasyon becerileri yüksek, İstanbul ikamet eden, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Bayan Satış ve Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. Başvuruda bulunmak için hala neyi bekliyorsunuz?

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye'de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde görev yapacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ '' aramaktayız. İŞİN TANIMI: Şirket araçları, güvenlik, genel ofis ve temizlik süreçlerini kendisine bağlı ekip ile yönetmek, Yemek hizmetine ilişkin taşeron ilişkilerini yönetmek, Temizlik, gıda, mefruşat, kırtasiye gibi ihtiyaçların satınalma süreçlerini yönetmek, bütçesini takip etmek, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında şirket tarafından yapılması gereken yükümlülükleri yerine getirmek, Periyodik raporlamaları gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu; tercihen Çevre Mühendisliği, İdari işler departmanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Çözüm odaklı, pratik, insan ilişkilerinde kuvvetli, Koordinasyon yeteneği yüksek, analitik, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi kullanabilen, raporlama tecrübesi bulunan, Tercihen SAP bilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici

 • Satış Sorumlusu

  ALESTA GIDAİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİthalatını yaptığımız donuk Deniz ürünleri Kalamar ,Ahtapot , karides. vs ..İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki Balık Restaurantlarına satışını gerçekleştiricek. Uzman satış yöneticisi aranmaktadır

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.. Üniversite mezunu.. 30 yaş üzeri.. Restaurantlara ürün satışı konusunda tecrübeli en az 2 yıl Müşteri pötfföyü olan.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici

 • Mağazalar Bölge Yöneticisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Mağazalar Bölge Yöneticisi'' arıyoruz. Mağazalar için mağaza bazında aylık satış bütçelerinin hazırlanması ve sisteme kaydedilme sürecini yürütülmesi, Kendisine bağlı olan mağazalarının belirlenen kalite standartlarında büyüme, satış, kar ve maliyet hedeflerini yakalaması için gerekli aksiyonları ilgili mağaza müdürleri ile planlanması ve uygulanmasının sağlanması, Şirket talimatları ve standartlarının mağazalarda uygulanma seviyesini kontrol amacıyla mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Mağaza ana kasa sayımlarını haftalık olarak gerçekleştirilmesi, Mağaza müdürleri ve sorumlularının hedef kartlarındaki KPI’ları hedef ve gerçekleşen bazında takip edilmesi, Sorumluluğunda bulunan mağazalar için yıllık masraf ve kadro planı çalışmalarının yapılması, İş sonuçlarını aylık olarak bağlı olduğu yöneticiye raporlanması, Rakip ve sektör analizlerinin yapılması, analiz sonuçlarına göre Mağaza Müdürleri ile koordineli olarak aksiyon planlarının oluşturulması, Yeni mağaza açılış / mevcut mağaza kapanış süreçlerinin yönetilmesi, Mağazalardaki stok bulunurluk ve stok seviyelerinin şirket hedeflerine paralel seviyede yönetmek amacıyla mağaza müdürleri ile aksiyon planlarının oluşturulması, sonuçları ile ilgili takip ve analizlerin yapılarak raporlanması, Mağaza müdürleri ile P&L analizlerinin gerçekleştirilmesi, Mağazaların ciro-müşteri-atv gelişimi ve bütçe gerçekleşmeleri ile ilgili periyodik olarak mağaza müdürleri ile değerlendirme toplantısının gerçekleştirilmesi ve alınan kararlara uygun aksiyonların uygulanmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde min. 5 yıl tecrübe sahibi, En az orta seviyede İngilizce bilen, Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek, Problem çözme, planlama ve iletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanılabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Mağaza Müdürü, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza Müdürü ve Mağaza Koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Genel Müdür, Müdür, Yönetici

/23

İş Habercisi - Yönetici İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?