Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetici/Yönetmen Yardımcısı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetici/Yönetmen Yardımcısı
 • İş Açıklaması"Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun İstanbul Anadolu Yakası'nda Canpark mağazasında görev almak isteyen YETİŞTİRİLMEK üzere "Mağaza Yöneticisi Yardımcısı Adayları"nın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 2 yılı yönetici yardımcısı olmak üzere, min. 5 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yönetici Adayı, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli '' ÜRETİM ŞEFİ '' alınacaktır. İŞİN TANIMI: Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ,Endüstri-Kimya-Makine yada Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Erzurum MNG AVM'de yakasında bulunan mağazasında Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Lüks marka mağazacılıkta en az 1 sene yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, - İyi Derecede İngilizce bilen, tercihen arapca bilen, - Müşteri memnuniyetini hedef alan, - Dış görünüşüne özen gösteren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlayacak ve satış performansını arttıracak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Müşteri portföyü oluşturacak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetecek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlayacak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibi gerçekleştirecek, Mağaza içi lojistik uygulamaları yürütebilecek, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayacak, Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapacak, Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olacak, Antakya Palladium Avm'de bulunan mağazamızda görev alacak "Mağaza Müdür Yardımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1980'de perakende sektörüne ilk adımını atan Batik, 2013'te 100'ü aşkın mağazasıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye'de kulvarının en iyi markası olmayı hedefleyerek, bu hedefe birlikte gideceği takım arkadaşları arıyor. Hazır giyim sektöründe 2yıl tecrübeli, Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Pozitif iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Dinamik,kendisine özen gösteren, Satış motivasyonunu yüksek tutabilecek, Nebim & Winner mağaza programı iyi derecede bilen, 25-35 yaşlarında.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, İkinci Müdür

 • İş AçıklamasıWe are looking for a Senior Hr Expert for one of the leading production companies in Istanbul. Our client is operating both in Turkey and abroad. •Create and execute HR policies and strategy with General Manager and adapt to Global HR policies of The Company •Manage the recruitment, on boarding and training process to find and develop superior work force •Oversee and manage performance and career system that drives high performance •Supports the General Manager in organizational structure changes •Develop and implement Engineering Trainee Programs •Report to management and provide decision support through HR metrics •Act as a bridge between management and employees by addressing demands, grievances or other issues

  Aranan Nitelikler•Have a minimum Bachelor Degree in Engineering, Business Administration, Human Resources or related discipline •Have experience in developing HR Processes minimum 6 years •Preferably have experience in manufacturing sector •Must be fluent in English; both oral and written •Good command on MS Office programs •Development focused •Analitical thinking and productivity oriented

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Mağazalar Bölge Yöneticisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Mağazalar Bölge Yöneticisi'' arıyoruz. Mağazalar için mağaza bazında aylık satış bütçelerinin hazırlanması ve sisteme kaydedilme sürecini yürütülmesi, Kendisine bağlı olan mağazalarının belirlenen kalite standartlarında büyüme, satış, kar ve maliyet hedeflerini yakalaması için gerekli aksiyonları ilgili mağaza müdürleri ile planlanması ve uygulanmasının sağlanması, Şirket talimatları ve standartlarının mağazalarda uygulanma seviyesini kontrol amacıyla mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Mağaza ana kasa sayımlarını haftalık olarak gerçekleştirilmesi, Mağaza müdürleri ve sorumlularının hedef kartlarındaki KPI’ları hedef ve gerçekleşen bazında takip edilmesi, Sorumluluğunda bulunan mağazalar için yıllık masraf ve kadro planı çalışmalarının yapılması, İş sonuçlarını aylık olarak bağlı olduğu yöneticiye raporlanması, Rakip ve sektör analizlerinin yapılması, analiz sonuçlarına göre Mağaza Müdürleri ile koordineli olarak aksiyon planlarının oluşturulması, Yeni mağaza açılış / mevcut mağaza kapanış süreçlerinin yönetilmesi, Mağazalardaki stok bulunurluk ve stok seviyelerinin şirket hedeflerine paralel seviyede yönetmek amacıyla mağaza müdürleri ile aksiyon planlarının oluşturulması, sonuçları ile ilgili takip ve analizlerin yapılarak raporlanması, Mağaza müdürleri ile P&L analizlerinin gerçekleştirilmesi, Mağazaların ciro-müşteri-atv gelişimi ve bütçe gerçekleşmeleri ile ilgili periyodik olarak mağaza müdürleri ile değerlendirme toplantısının gerçekleştirilmesi ve alınan kararlara uygun aksiyonların uygulanmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde min. 5 yıl tecrübe sahibi, En az orta seviyede İngilizce bilen, Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek, Problem çözme, planlama ve iletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanılabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Mağaza Müdürü, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirma müşteri portföyünü büyütülmesi, saha satış hedeflerinin tutmasına yönelik müşteri ziyaretlerinin ve takibinin yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Ön Lisans mezunu Tercihen hizmet sektöründe satış ve organizasyon süreçlerinde aktif olarak rol almış Microsoft Office programlarını ( Word, Excel ) iyi düzeyde kullanan Tercihen Temizlik, Güvenlik ve Bordrolama hizmet satışı deneyimi olan ve müşteri portföyü bulunan, Ekip çalışmasının önemini bilen ve uygulayan, İletişim becerisi yüksek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bayan Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek Ofis içerisinde firmalar ile koordinasyonu sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz..

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAdana merkezde  bulunan  mağazamız için MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. Ekibimize katılıp; bizimle birlikte çalışmak ister misiniz? Tercihen Üniversite Mezunu, Gelinlik ve Abiye satışında tecrübeli, Minumum 4 yıllık mağaza yönetimi tecrübesi olan, Modayı ve trendleri takip eden,

  Aranan NiteliklerAysira Balıkesir mağazamız için; Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile İlgili Organizasyonun Parçası Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren Tercihen Nebim Winner Programını Bilen Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Uzman, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHızlı büyüyen e-ticaret dünyasına odaklanmış ve tüm teknik altyapısı hazır olan PANEL Kırtasiye ve İnşaat tic ltd şti. firmamızın sahip olduğu satış kanallarınde görevlendirilecek Satış yöneticisi aranmaktadır.. www.markakalem.com www.panelkirtasiye.com Hepsiburada - n11 - Gittigidiyor - Trendyol pazaryeri satış kanallarında satış ve sipariş departmanında, online Kategori Yöneticisi olarak görev yapacak, belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz; Tedarikçiler ile iletişim halinde olunması, sipariş ve teslimat ile ilgili işlemlerin yapılması Satış ve stok takibinin yapılması Pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesi Ürün yönetiminin yapılması ve ürünlerin genişletilmesi Piyasa araştırılmasının yapılması ve sonuçlarının analiz edilmesi, Firma görüşmelerinin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu, 32 yaşını aşmamış, Kategori yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanımına, MS Office uygulamalarına hakim, Özellikle Microsoft Excel programını iyi derecede kullanan, Analitik düşünce yeteneği olan, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, En az yüksekokul mezunu ya da öğrencisi, İletişim becerileri yüksek, B sınıfı aktif araç kullanabilen, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Kırtasiyecilik, Oyuncak

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAkaryakıt sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul'da faaliyette olan akaryakıt istasyonumuz için “İstasyon Yöneticisi” pozisyonunda arayışımız mevcuttur. · İstasyonun ve marketin tüm operasyonel süreçlerinden ve çalışanlarının yönetiminden sorumlu olmak ve bu süreçlerde merkez ofisle koordineli çalışmak, · İş sağlığı, iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti konularında şirket standartlarını uygulamak, · Akaryakıt, market ve yıkama ciro hedeflerini gerçekleştirmek, istasyon maliyetlerini kontrol etmek, · Müşteri odaklı, dinamik, çalışkan bir ekip oluşturmak, eğitim ve yönetiminden sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, · Akaryakıt istasyonu yönetiminde tecrübesi bulunan ya da farklı sektörlerde en az 5 yıl perakende satış tecrübesine sahip, · Market ürünleri satış/satın alma, ön muhasebe, stok takibi, satış analizi, sevkiyat planlama süreçlerine hâkim, · İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak istasyonun idaresinden sorumlu olacak, · Ekip yönetme tecrübesi ve becerisi olan, · Ofis programlarını (MS Outlook, MS Excel) çok iyi derecede kullanabilen, · Takipçi, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İstasyon teknik alt yapısına hâkim, · Samimi ve ikili iletişimi kuvvetli, · Koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip, · B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · EPDK mevzuatlarına hâkim, · Netsis ve Petronet paket programlarını bilen, · Askerliğini tamamlamış Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMağazadaki tüm operasyonel süreçleri yönetmek Mağazada ekibinin işe alım, performans, eğitim ve gelişimlerinden sorumlu olmak Müşteri memnuniyetini sağlamak Mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını için gerekli iş planını yapmak ve takip etmek Ürün ve görsel standartları doğru ve ticari bakış açısıyla yönetmek

  Aranan NitelikleradL, Love my body, NightZoom markalarını bünyesinde bulunduran Adil IŞIK Group, Türkiye’de ve dünyada 12 ülkede 200’e yakın seçkin satış noktası ile müşterilerine moda sunuyor. Dolaylı ve direkt olarak yaklaşık 10.000 kişiye istihdam sağlayan Adil IŞIK Group, heyecanlı ve dinamik takım arkadaşları arıyor. En az lise, tercihen üniversite mezunu İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi Tercihen İngilizce bilen Yüksek tempoda çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, Ürün iadeleri ile ilgilenmek, Sorumluluğundaki mağaza ekibini eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan NiteliklerMutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ANKARA TAURUS AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Mağaza Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. En az Yüksek okul mezunu, En az 2 yıl benzer sektörde Mağaza Yöneticisi pozisyonunda görev almış, Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, Nebim V3 programını kullanabilen, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıGeleceğinize bir aile ortamında, keyifle hazırlanın! Benetton Grubu’nda çalışmak; Dünya genelinde hazır giyim endüstrisinde yaklaşık elli yıldır devam eden bir kurumun başarısına katkı sağlamak ve bu başarıyı paylaşmak demektir. Türkiye’de ise 1985 yılından beri müşterilerine hizmet sunan Benetton, ilk uluslararası hazır giyim markası unvanını elinde bulundurmakta olup, % 100 İtalyan markasıdır. United Colors of Benetton her gün kapılarını binlerce Benetton müşterisine açmaktadır. Mağaza ekiplerimiz, her gün binlerce Benetton müşterisinin alışverişlerini kolaylaştırmak ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak için vardır. CEPA Benetton mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, ” United Colors of Benetton benim için bir markanın ötesinde bir anlam ifade ediyor.” diyen Mağaza Yönetici Yardımcılarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Satış sonrası hizmet ve Tüketici Kanunu uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güleryüzlü ve müşteri odaklı, Modayı yakından takip eden, Ekip çalışmasına inanan ve ekibine bu inancı aşılayan, Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Süpervizör, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, İkinci Müdür, Yetkili Yardımcısı, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİstanbul ​Erenköy ofisimizde Kobimaster e-ticaret altyapısı kullanan panelkirtasiye.com ve markakalem.com sitelerimizin içerik yönetimini düzenleyecek ve yönetecek Bay/ bayan mesai arkadaşı arıyoruz. * Site içi kategorilerin yaratılması ve seo ya uygun düzenlenmesi ana konudur.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu, 35 yaşını aşmamış, Site yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Özellikle Microsoft Excel programını iyi derecede kullanan, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, En az yüksekokul mezunu

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ayakkabı perakendecilerinden biri olan Ayakkabı Dünyası; Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazasında çalışmak üzere Reyon Yöneticisi arıyor.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Kadın, erkek, çocuk ve spor ayakkabı kategorilerinin herhangi birinin satışında deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Liderlik özelliklerine sahip, gelişime açık, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Ekip çalışmasına uyumlu ve genç bir ekibi yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. Ekibimize katılıp; bizimle birlikte çalışmak ister misiniz? Tercihen Üniversite Mezunu, Gelinlik ve Abiye satışında tecrübeli, Minumum 4 yıllık mağaza yönetimi tecrübesi olan, Modayı ve trendleri takip eden,

  Aranan NiteliklerAysira Manisa mağazamız için; Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile İlgili Organizasyonun Parçası Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren Tercihen Nebim Winner Programını Bilen Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Uzman, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlayacak ve satış performansını arttıracak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Müşteri portföyü oluşturacak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetecek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlayacak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibi gerçekleştirecek, Mağaza içi lojistik uygulamaları yürütebilecek, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayacak, Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapacak, Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olacak, Diyarbakır 'da bulunan mağazamızda görev alacak "Mağaza Müdür Yardımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1980'de perakende sektörüne ilk adımını atan Batik, 2013'te 100'ü aşkın mağazasıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye'de kulvarının en iyi markası olmayı hedefleyerek, bu hedefe birlikte gideceği takım arkadaşları arıyor. Hazır giyim sektöründe 2yıl tecrübeli, Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Pozitif iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Dinamik,kendisine özen gösteren, Satış motivasyonunu yüksek tutabilecek, Nebim & Winner mağaza programı iyi derecede bilen, 25-35 yaşlarında.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, İkinci Müdür

 • Muhasebe Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakasındaki Fabrikamıza Muhasebe Yöneticisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans,Tercihen Muhasebe, İşletme, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları vb. bölümlerinden Mezun. Alanında en az 5 yıl deneyimli Genel Muhasebe, Yönetim Muhasebesi, Finansman ve Bütçe konularına hakim, İyi derece İran Azericesi konuşabilen Logo Tiger programını iyi derece kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, problem çözücü, sonuç odaklı, anaitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan. Aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın İzmir Agora AVM'de yakasında bulunan mağazasında Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Lüks marka mağazacılıkta en az 1 sene yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, - İyi Derecede İngilizce bilen, tercihen arapca bilen, - Müşteri memnuniyetini hedef alan, - Dış görünüşüne özen gösteren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİstanbul Ümraniye'de bulunan mağazamız için MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Şef / Amir, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetmen

 • Supervisor

  Ekom Tanıtımİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHızlı Tüketim Ürünleri sektöründe lider içecek markasında görevlendirilmek üzere, Kendisine bağlı ekibin route koordinasyonunun yapılması, Ekibinin sahaya, satış hedeflerine yönlendirilmesi ve gelişim süreçlerinin takip edilmesi, Sahadan toplanan verilerin raporlanması, Markayı ve şirketi satış noktalarında en iyi şekilde temsil edilmesi sorumluluklarını üstlenecek Supervisor aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, Tercihen ilgili sektörde benzer pozisyonda, ekip yönetiminde en az 3 sene deneyimi olan, MS Office programlarını (özellikle Excel) iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış veya tecilli, Çözüm odaklı, analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, planlama ve organize etme yeteneği yüksek İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden/edebilecek, adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Takım Lideri, Süpervizör

 • Marka Yöneticisi

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz iletişim sektöründe hizmet veren reklam ajansı müşterimiz için "Marka Yöneticisi" arıyoruz. Markaların hedefleri doğrultusunda ajans ile iletişimini sağlamak, Müşterilere proje ve ajans sunumları gerçekleştirmek, Müşterilerden aldığı briefi, kreatif briefe çevirmek, Reklam ajansı içerisindeki/dışarısındaki süreçleri takip etmek, Toplantı yönetimi yapmak ve hazırlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama ve Marka Yönetimi konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen dijital reklam ajansında çalışmış, Müşteri ilişkileri yönetimi bilgisine sahip, Zaman yönetiminde başarılı ve sonuç odaklı çalışabilen, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa (Beşiktaş) bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için; askerlik ile ilişiği olmayan. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMağaza faaliyetlerinin kalite ve hizmet standartlarına uygunluğunu sağlayabilecek, Müşteri memnuniyetini esas alarak; satış arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek, Stok ve sipariş yönetimini, şirket politikaları çerçevesinde yapabilecek, Ürün kabul hareketlerini denetleyebilecek, Mağaza pos, kasa ve para hareketlerini denetleyebilecek, Ekibini organize edip, gerekli motivasyonu sağlayabilecek, Müdür Yardımcısı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler* En az Lise mezunu, * Perakende ve Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, * MS Office uygulamalarına hakim, * Etkin iletişim becerilerine sahip, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, * Anadolu yakasında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Adana Optimum Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazasında çalışmak üzere Reyon Yöneticisi arıyor.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Kadın, erkek, çocuk ve spor ayakkabı kategorilerinin herhangi birinin satışında deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Liderlik özelliklerine sahip, gelişime açık, Ekip çalışmasına uyumlu ve genç bir ekibi yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması55. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 55 sene içerisinde spor, giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri olmuştur. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markaları olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırmıştır. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında 'EMEA yılın distribütörü' ödülüne layık görülmüştür. Bünyesinde; New Balance, Vepa’62, Liu.Jo, Nars, Sportsoul, Diadora ve Shiseido gibi dünyanın lider markalarını bulundurmaktadır. Vepa Group çatısı altında, bünyesinde pek çok dünya markasını bulunduran spor konsept markamız Sport Soul'un Bebek'de bulunan cadde mağazasının yönetiminde Mağaza Müdürü ile birlikte yer alacak ve markamızın standartları doğrultusuna hizmet sunarak; İlgili mağazanın yönetiminde Mağaza Müdürü ile birlikte görev alacak, Müşterilere ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi verebilecek, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda ve mağazanın belirlenmiş ciro hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazadaki satış ekibinin verimli yönetilmesinde Mağaza Müdürü'ne destek olacak, Mağazanın kasa işlemlerini yürütülmesinde Mağaza Müdürü ile birlikte koordineli çalışacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda standartlar doğrultusunda sergilenmesini sağlayacak, "Mağaza Müdür Yardımcısı" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMağaza yöneticiliği alanında en az 2 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Satış odaklı ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSigortacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın Genel Müdürlüğündeki Teknik İşler Birimi, Reasürans Servisinde görevlendirilmek üzere: Şirketin yıllık reasürans anlaşmalarını takip edebilecek, Söz konusu anlaşmaların raporlanması ve yenilenmesi süreçlerinde çalışabilecek, Yerli ve yabancı markette yer alan şirketlerle iletişim sürecini takip edebilecek, Teknik İşler Departmanının ihtiyari işlerinde reasürans çalışmasını ve raporlamasını yapabilecek olan aşağıdaki niteliklerde deneyimli “Reasürans Yönetmeni ve Yönetmen Yardımcısı ” arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin (ekonomi, işletme, sigortacılık-bankacılık vb.) ilgili bölümlerinden lisans derecesi ile mezun, Reasürans konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Sigorta şirketlerinde asgari 5 yılık tecrübe sahibi, Reasürans anlaşmaları ve reasürans şirket mutabakatı konusunda tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri yüksek, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, titiz ve dikkatli çalışan, İş takibi ve koordinasyon yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış, Teknik İşler Birimi, Reasürans Servisinde görev alacak “Reasürans Yönetmeni ve Yönetmen Yardımcısı ” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHedef kitleye, mecra ve marka değerlerine uygun online iletişim ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, E-ticaret sitesinin editör ve operasyonel sorumlulukların yürütülmesi, E-ticaret sitesinin devamlılığı ve geliştirilmesini sağlayacak tüm projelerde aktif olarak görev alınması, Markaya ait web sitesinin SEO süreçlerinin yönetimi, takibi ve geliştirilmesi, Belirlenen Digital reklam bütçesi dahilinde sezonluk ve aylık dijital pazarlama planının hazırlanması ve yönetilmesi, E-ticaret sitesi Analytics raporlarının yönetime sunulması, gerekli iyileştirmelerin planlanması, Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya araçlarında markanın hedef kitleye yönelik iletişim planı çalışmalarının yapılması, E-ticaret ve dijital pazarlama alanındaki gelişmelerin takip edilmesi, rakip analizi yaparak strateji oluşturulması, Görevlerini üstelenecek E-Ticaret Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİnternet uygulamalarını ve bunların SEO'ya olan etkisini bilmek Müşteri edinimi, tutumu ve büyüme getirecek İnternet pazarlamacılığı uygulamalarını bilmek Web sitesinin teknik altyapı, tasarım ve estetiği, içerik, performans ve işlevselliğini yönetmek ve yönlendirmek, bu şekilde e-ticaret hacmine olumlu yansımalar getirmek Pazarlama nosyonu içeren bir eğitim ile online pazarlama deneyimine sahip olmak En az 5yıllık web sitesi yönetimi tecrübesine sahip olmak Teknik değişikliklerle ilgili talepleri yazılım geliştirme ekiplerine aktarabilmek Arama motorları, arama motoru optimizasyonu ile Google'da yükseklerde çıkma konularında derinlemesine bilgi sahibi olmak 'Web Analytics' araçlarıyla deneyim sahibi olmak Google Adwords, Yahoo Search Marketing ve MSN AdCenter ile ilgili bilgi sahibi olmak Sorgulama verileri ve metriklerini derleyerek analiz edip, kampanyaya yön verebilme yeteneğinde olmak CTR, dönüşüm (conversion) analizleri yapabilmek, optimizasyon noktalarını tespit ederek aksiyon alabilmek Müşteri hizmetleri konusunda bilgi sahibi olmak

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu, Takım Lideri, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıCarrefourSA Gebze (Yolbulan) depomuzda görev almak üzere, Şirketin strateji ve hedefleri doğrultusunda depo yönetimini gerçekleştirmek için depoda bulunan takım liderleri ile günün kritiğini yaparak alınacak önlem ve kararlar konusunda astlarını bilgilendirerek koordinasyonu sağlayabilecek, Depo Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı Depo işleyişinin koordinasyonunu sağlamak, Hataları tespit etmek, işleyişin iyileştirilmesi geliştirilmesi için çalışmalar yapmak ve tüm iş sağlığı ve güvenliği prensiplerini göz önüne alarak, kalite yönetim planları doğrultusunda dağıtım merkezinde yapılan tüm operasyonu sağlamak, Mal kayıplarını minimumda tutarak stok, iade ve imha yönetimini gerçekleştirmek, depo stok ve çeşit doluluk kapasitesini kontrol etmek verimliliği artırmak, Mağaza sevkiyatları operasyonunu organize etmek ve sevkiyat bilgi akışını sağlamak, Personel iş bölümünü belirlemek, Envanter takibi yapmak ve sonuçları kabul edilebilir sınırlar içinde tutmak, Alt kadronun gelişimini sağlamak, Depoda ISG kurallarına uygulatmak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı,etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Ms office programlarını aktif olarak kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek Adaylarda Askerlik hizmetini tamamlamış, Bu pozisyonda minumum 3 yıl deneyimli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlayacak ve satış performansını arttıracak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Müşteri portföyü oluşturacak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetecek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlayacak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibi gerçekleştirecek, Mağaza içi lojistik uygulamaları yürütebilecek, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayacak, Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapacak, Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olacak, İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan mağazalarımızda görev alacak "Mağaza Müdür Yardımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1980'de perakende sektörüne ilk adımını atan Batik, 2013'te 100'ü aşkın mağazasıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye'de kulvarının en iyi markası olmayı hedefleyerek, bu hedefe birlikte gideceği takım arkadaşları arıyor. Hazır giyim sektöründe 2yıl tecrübeli, Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Pozitif iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Dinamik,kendisine özen gösteren, Satış motivasyonunu yüksek tutabilecek, Nebim & Winner mağaza programı iyi derecede bilen, 25-35 yaşlarında.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

İş Habercisi - Yönetici/Yönetmen Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?