İlan Detay

KAPPA TURİZM ve TİCARET A.Ş. - Operasyon Sorumlusu

İş Açıklaması

2004 yılında kurulan Kappatur kısa sürede Türkiye'nin en büyük Tur Operatörlerin biri olmuştur. En iyi fiyat garantisi ile misafir memnunniyetini ön planda tutan Kappatur yurt dışı ve yurt içi paket turlar, yurt içi otel rezervasyonları, Kıbrıs turları, Cruise (Gemi) ve nehir turları organize etmektedir.

Yurt dışı turlarda Türkiye'nin En Büyük Tur Operatörü olan ve geniş kitlelere hizmet veren Kappatur, Dünya'nın 41 farklı ülkesine 2.000'den fazla paket tur alternatifi sunuyor. Ayrıca yurt içinde yüzlerce otelin direkt olarak satışını ve pazarlamasını gerçekleştiriyor.

Turizm sektöründe güçlü ve güvenilir bir yer edinmiş Türsab A grubu tur operatörü ve THY, IATA üyesi olan şirketimizin yurt dışı ve yurt içi operasyon departmanına paket turlarımız, yurt içi ve Kıbrıs otellerimiz, gemi ve nehir turlarımızın rezervasyonlarını gerçekleştirmek üzere İstanbul (Harbiye) ofislerimizeki operasyon bölümü ekibimize Operasyon Sorumlusu pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Şirketimize ;

* Kariyer ve gelecek hedefleri olan,

* Yurt dışı ve yurt içi paket turlarımız, yurt içi ve Kıbrıs otellerimiz, gemi ve nehir turlarımızın için fiyatlama organizasyonlarını yapabilen,

* Gruplarımız için otel, uçak opsiyonların takibini, yeni destinasyonlara paket tur düzenlemesini, diğer tur operatörlerinin satış fiyat kontrollerinin düzenli yapılarak satılabilir yeni ürün oluşturulması gibi çalışmaları azim ve disiplinle yapabilen,

* İletişim yönü güçlü ve takım çalışmasına uyumlu olan,

* Şirketimizi istakrarlı kişiliği ile temsil edebilecek, zaman içerisinde terfi ederek şirket bünyesinde yükselme hedefleri olan takım arkadaşları arıyoruz.

Kappatur, turizm sektöründe Google, Facebook ve İnstagram gibi sosyal medyada her gün sürekli olarak düzenlediği turların ilanlarını veren, müşteri memnuniyeti yüksek olan bir tur operatörüdür.

Yurt dışı operasyon ekibimize tercihen ingilizce, fransızca, italyanca veya ispanyolca dillerinden en az birini bilen, turizme ve dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, yoğun dönemlerde esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, turizm alanında çalışma azmi ve kariyer hedefi olan takım arkladaşları aramaktayız.