Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

KELLER WILLIAMS KW MERİDYEN - Gayrimenkul Danışmanı

İş Açıklaması

Keller Williams Türkiye

Keller Williams Türkiye, 2014 yılının ocak ayında, 5 danışmanı ile ilk bölge müdürlüğünü açmıştır. Şu an 20 bölge müdürlüğü ve 2700'i aşkın danışmanıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Keller Williams Türkiye, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın deneyimli yönetim ekibiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu. Gayrimenkul danışmanlığı lokal bir iştir. Keller Williams, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanıza yönelik evrensel bir iş modeli oluşturdu. Dünyanın neresinde olursanız olun Keller Williams’ın size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Keller Williams Realty Inc

Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 1000'e yakın Bölge Müdürlüğü ve 210.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.
Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeli ile dünyada bugün 56 ülkede faaliyet göstermektedir.

Keller Williams Meridyen Bölge Müdürlüğü

Gaziantep'in en büyük emlak ofisi olarak 2018 yılında faliyete geçen bölge müdürlüğümüz yaklaşık 65 kişilik güçlü kadrosu ile sektörde fark yaratmış, yeni ufuklar açmış ve bir çok kişiye ulaşarak müşterilerin ve danışmanların en çok tercih ettiği gayrimenkul firması olmuştur. Türkiye'nin en büyük Gayrimenkul firmasının Gaziantep Bölge Müdürlüğü Türkiye'nin yükselen meslek gruplarından olan Gayrimenkul danışmanlığı için Mesleki eğitim, Satış koçluğu, Teknoloji, Danışmanlık ve güçlü kadrosuyla çalışma arkadaşlarını arıyor.

Gaziantep'in en büyük gayrimenkul firması olarak, büyüme rakamlarımız aşağıdaki gibidir.

2019-2020 YILLARINDA % 83

2020-2021 YILLARINDA % 509

2021-2022 İLK 6 AYINDA % 325

Misyonumuz

Sahip olmaya değer kariyerler,

Sahip olmaya değer işler,

Yaşamaya değer hayatlar,

Paylaşmaya değer deneyimler,

Ve bırakılmaya değer miraslar oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Müşteriler ve Danışmanların tercih ettiği en iyi gayrimenkul danışmanlık firması olmak.

Değerlerimiz

Önce inançlarımız,ailemiz ve sevdiklerimiz, sonra işimiz.


İnanıyoruz ki…
Gayrimenkul işi danışmanların kendi çalıştıkları piyasalarda uzmanlaşarak ve veri tabanları ile olan ilişkilerini büyüterek gerçekleştirdikleri yerel bir iştir.
Danışmanlarımız iş ortaklarımızdır. Ortakları olan firmalar her zaman kar-zarar hesabı yaparlar, hesapları açıktır ve gerçekleri konuşurlar.
Kiminle iş birliği içerisinde olduğumuz her şeyden önemlidir.
Karlı olmayan hiçbir iş, sahip olmaya değer bir iş değildir.
Hiçbir işlem itibarımızdan daha önemli değildir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • En az Lise mezunu
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Dış görünüşüne özen gösteren
  • İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek
  • Tercihen farklı sektörlerde satış alanında bulunmuş
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Kişisel gelişimine önem veren ve sorumluluk sahibi
  • Keller Williams Sistem ve Modelleri ile beraber Kültürünü yaşatabilecek