Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

KİL-SAN Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Kaynak Operatörü

İş Açıklaması

*Tesislerimizde / İstanbul ve dışında / atölyelerde yapılacak olan kaynaklı imalat ve onarım işleri ile birlikte günlük ve planlanmış kaynakların yapılması.

*Fabrikalara eğitim ve öğretim verilmesi sırasında kaynak teknolojilerimizin ve uygulamasının yapılmasında eşlik etmesi.

*Temiz, sağlıklı ve kazasız bir iş ortamı yaratmak için gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması ve Genel İş Güvenliği Talimatına uygun çalışması.

*Kalite yönetim sisteminin şartlarını tanıma, uygulama, geliştirme ve iyileştirme önerileri sunmak ve bu çalışmaların gereklerinin sağlanması.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Grup şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır.

*Tercihen Tekniker / Meslek / Teknik Lise veya Meslek Yüksekokullarının Makine, Mekanik, Mekatronik, Kaynak Teknolojileri vb. bölümlerinden mezun.

Elektrod, Gazaltı kaynağı ve TIG ( Argon ) kaynağı yapmış kaynakçı arıyoruz.

*Ürünlerimizin ve teknolojilerimizin / tungsten karbür kaynak yapımı üzerine bizim tarafımızdan yetiştirilecektir. Bu özel kaynak ve diğer kaynak kaplama üzerinde çalışacaktır.

*Tercihen Kaynak ve Kaynak Teknolojileri konusunda en az 1-3 yıl deneyimli.

*Firmalara eğitim veriyoruz. Şehirlerarası yolculuklar işimiz gereği aralıklı olmaktadır. Seyahat engeli olmamalı,

*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlanmış olmalı.

*B sınıfı ehliyet olmalı,

*İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek ( Sarıyer, Arnavutköy, Alibeyköy, Eyüpsultan).