Secretcv.com, Cepten İş Bulma Dönemine Yeni Uygulamalarıyla Devam Ediyor!

Secretcv.com, Cepten İş Bulma Dönemine Yeni Uygulamalarıyla Devam Ediyor!

Secretcv.com, her türlü mobil platformda çalışacak şekilde geliştirdiği mobil sitesi ve iphone telefonları için yaptığı IOS uygulamasının yanı sıra tüm akıllı cihazlarda çalışacak Android uygulamasını da yayına aldı.

Mobilden, IOS’tan ve tüm Android akıllı telefonlardan kolaylıkla ulaşılabilen ve kullanıcı dostu olan Secretcv.com ile iş bulmak artık çok daha kolay ve hızlı hale geldi. Secretcv’den iş arayan adaylar yeni ilanlara, akıllı telefonları ya da diğer mobil cihazları üzerinden anında görebildiği mobil siteye, m.secretcv.com,  IOS uygulamasına http://scv.li/ios  , Android uygulamasına http://scv.li/android  adresinden erişilebiliyor.

İş bulmanın kolay yolu Secretcv.com, geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiği mobil sitesiyle İnsan Kaynakları sektöründe yine bir ilke imza atmıştı. Teknolojik platformda her zaman öncü olmaya devam edecek olan secretcv.com,  mobil cihazlar üzerinden ya da uygulamalar üzerinden ziyaret edenlere rahat bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Böylece artık bilgisayarınız yanınızda olmasa da yolda, tatilde ya da öğle molasında, nerede olursanız olun mobil cihazınız ya da uygulamalarınız üzerinden Secretcv’ye ulaşıp en çok ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları kolay ve hızlı şekilde kullanmanız mümkün.

 

Adaylar mobilden hem iş ilanlarına bakıyor, hem CV’lerini güncelliyor…

Tüm mobil cihazlarda kullanılabilen mobil site ve IOS/Android uygulamalarıyla adaylar, Secretcv’ye her yerden erişebiliyor, yeni ilanları anlık olarak, çok yakından takip edebiliyor, kendilerine uygun iş ilanlarına bakabiliyor, istedikleri iş ilanlarına kolaylıkla başvurabiliyor, CV’lerini güncelleyebiliyor, başvurularını takip edebiliyorlar.

Araştırmaların, mobil internet kullanımının her geçen yıl %30 kadar arttığını ve gelecekte internete bilgisayarlar yerine mobil cihazlardan daha çok erişim olacağını gösterdiğini belirten Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü , "Secretcv olarak biz de buradan yola çıkarak yeni yatırımlarımızı mobil kanallar üzerinden yapıyoruz,  iş bulmanın kolay yolu sloganıyla yolumuzda ilerlerken amacımız bu kolaylığı mümkün olan her yöntemle üyelerimizin hizmetine sunmak. İşte bu noktada artık Secretcv’ye mobil cihazlar üzerinden de erişmek çok hızlı ve kolay,” dedi.