SECRETCV.COM “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ”NE ÖZEL UYGULAMASIYLA BAYANLARIN İŞE ALINMASINI TEŞVİK EDİYOR.

Secretcv.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel uygulamasıyla bayanların işe alınmasını teşvik ediyor ve “ücretsiz iş ilanı” kazanmanızı sağlıyor.

Secretcv.com, 1-15 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceği “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” özel uygulaması ile firmaların bayan istihdam etmesini destekliyor. 1-15 Mart tarihleri arasında bayan istihdam eden ve bunu kanıtlayan tüm firmalar Secretcv.com’dan ücretsiz bir ilan yayınlama hakkı kazanacak.

İş hayatında bayanların sayısının günden güne arttığını ifade eden Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü “ Bayanların iş hayatına katma değerleri çok büyüktür, sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de bayanların iş hayatına katılımının artması ve daha aktif bir şekilde iş hayatında yer almaları Türkiye Ekonomisini de canlandıracaktır” dedi. Dünya kadınlar Günü’ne özel olarak Secretcv.com üzerinden yaptıkları uygulama ile firmaların Bayan istihdamını teşvik etmek istediklerini söyleyen Tütüncü, “Nihai amacımız ekonomik hayatta aktif olarak görev alan bayanların sayısını artırmaktır” dedi.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin:
Elif Büyükak – 0216 355 09 66