Secretcv.com Web Sitesini Yeniledi

Eleman arayan firmalarla iş arayan adayları 10 yıldır online ortamda bir araya getiren www.secretcv.com 2010 yılının 3. çeyreğinin “iş profili”ni çıkarttı. Yapılan araştırmaya göre, 1. çeyrek’ten 2. çeyreğe geçişte %25’lik yüksek bir artış gösteren iş ilanları, 3. çeyrek’te yükselişini biraz yavaşlatarak %15’lik bir artış sergiledi. Adayların ilanlara başvuru sayılarında 2 çeyrek’te 1. çeyreğe oranla %8’lik bir artış yaşanırken, 3. çeyrek’te bu artış oranı %14’e yükseldi. Başvuru sayılarının 2. çeyreğe göre hızlı yükselişinde Ramazan Bayramı ile birlikte erken kapanan yaz sezonu etkili oldu. 3. çeyrekte iş ilanlarının ve başvuru sayılarının en yüksek olduğu ay ise Ağustos ayı oldu. İlan sayılarına bakıldığında 3. çeyrek’te de 2. çeyrekte olduğu gibi %9,50 ile inşaat sektörü atağına devam etti. Firmaların aradıkları pozisyonların başında satış, mühendislik ve muhasebe pozisyonları geliyor.

İş ve eleman aramanın en güvenilir yolu Secretcv.com web sitesini yeniledi. Üye firma ve adayların talep ve görüşleri doğrultusunda, tamamen kullanıcıların beklentilerine göre şekillendirilen Secretcv.com web sitesi sade, hızlı ve kolay bir kullanım sunuyor. Üye girişi yapan kullanıcıların, tüm işlemleri ile ilgili ana ve alt başlıklar içerisinde rahatça gezinecekleri dikey menü yapısına geçen Secretcv.com, bu sayede, her an güncellenebilir esnek bir yapıya kavuşarak kullanıcıların talepleri doğrultusunda, yeni ürün ve hizmetleri site içerisinde kolaylıkla adapte edebiliyor. Secretcv.com, kullanıcı dostu tasarımıyla, veri tabanına kayıtlı 16.700 firmanın ve 9 milyon 200 bin adayın eleman ve iş arayışlarına yanıt vermenin yanı sıra, iş yaşamına dair uzman tavsiyelerine de yer veriyor.

İş Aramak Artık Çok Daha Kolay

Secretcv.com’un yeni tasarımı, adayların kolayca kriterlerini seçerek iş arayabilmelerini ve aynı kolaylıkta başvuru yapabilmelerini sağlıyor. Secretcv.com kullanıcısı adaylar, tek tıkla iş ilanlarını sektör, bölüm, pozisyon, yayınlanma tarihi, çalışma şekli ve aranan eğitim seviyesi gibi kriterlere göre detaylı şekilde tarayabiliyorlar. Yenilenen Secretcv.com web sitesinde, “hızlı ara” butonu ile ilan tipi, ilanın verildiği zaman, şehir ve sektöre göre ilan arama imkanı da sunuluyor. Aday ve firmaların kriterlerini her defasında girip vakit kaybetmelerini engelleyen kriterlerimi kaydet seçeneği de kullanıcılara hız kazandırıyor. Ayrıca adaylar, cv oluştur butonu sayesinde tek tıkla, kolayca cv’lerini oluşturabiliyorlar.

Secretcv.com Kullanıcı Dostu Tasarımıyla Daha Hızlı

Yenilenen web sitesinde, sadeleştirilen ve erişimi kolaylaştırılan iş arama alternatifleri ve üyelerin siteyi daha aktif kullanabilmeleri için oluşturulan yönlendirme mesajları büyük kolaylık sağlıyor. Yeni tasarımda, filtreleme ve genişletme seçeneklerinin daha esnek kullanılabileceği bir arama sonuç sayfası da bulunuyor.

İş Hayatına Dair Uzmanından Tavsiyeler

Secretcv.com üye firmalara ve adaylara özel iş hayatına dair uzman tavsiyelerinde de bulunuyor. Sitede, iş yerinde aidiyet, performans ölçümleme gibi konularda iş hayatının bakış açısı sunulurken, adaylara yönelik olarak mülakat teknikleri, iş yerinde mutlu olmanın sırları, geleceği planlamak gibi konularda bilgiler veriliyor.

Secretcv.com’un Javascript Yapısı da Güncellendi

Secretcv.com web sitesinin yenilenmesi esnasında teknik güncellemeler de yapıldı. Esneklik ve düzenleme kolaylığı sağlaması nedeniyle sitenin css/xhtml ve javascript yapısı güncellendi. Ayrıca, Secretcv.com web sitesi üzerinden sosyal medyadaki Secretcv.com sayfalarına da yönlendirme yapılıyor.


www.secretcv.com Kimdir?

İnsan kaynakları sektöründe 2000 yılından beri faaliyet gösteren Secretcv.com eleman arayan firmalarla iş arayan adayları online ortamda biraraya getiren Türkiye'nin en güvenilir internet sitesidir. Firmalara en doğru adaya ulaşmada zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlarken, iş arayan adaylara da en doğru iş fırsatlarını sunan bir insan kaynakları platformudur.

Kurulduğu günden bu yana teknolojideki yenilikleri sürekli takip ederek gizlilik ve güven ilkesini temel alan Secretcv.com %100 aday gizliliği ile Türkiye'nin en kaliteli ve en güncel aday veritabanına sahiptir.

Sektöründe önemli bir ihtiyaca cevap veren Secretcv.com hızla büyümektedir. Secretcv.com her zaman teknolojik gelişimi ve yenilikleri uygulamalarına adapte etmekte ve gerçekleştirdiği ilklerle farklılıklar yaratmaya devam etmektedir.