Basında Secretcv.com

Kariyer & Eleman İş İlanları

Secretcv.com, İK Sektöründe Cepten İş Bulma Dönemini Başlattı

Secretcv.com’un her türlü mobil platformda çalışacak şekilde geliştirilen yeni mobil sitesiyle iş bulmak artık çok daha kolay ve hızlı hale geldi. Secretcv’nin iş arayanların yeni ilanları cep telefonları ya da diğer mobil cihazları üzerinden anında görebildiği mobil siteye, m.secretcv.com adresinden erişilebiliyor.

İş bulmanın kolay yolu Secretcv.com, yeni mobil sitesiyle İnsan Kaynakları sektöründe yine bir ilke imza attı. Çalışanları bilgisayar başında ilan ve başvuru takibi yapmaktan kurtaran site, her türlü mobil platformda çalışacak şekilde tasarlandı. Secretcv.com’daki ilanlara her yerden kolay ve hızlı bir şekilde erişme imkanı veren siteye, tüm mobil cihazlardan otomatik yönlendirme yoluyla ya da tarayıcı yazılımlarına m.secretcv.com adresi yazılarak ulaşılabiliyor.

Kullanıcı dostu arayüz ile iş aramak da ilan vermek de çok kolay
Cep telefonu ya da iPhone benzeri mobil cihaz kullanıcılarının Secretcv’ye her yerden erişebilmesi sayesinde, çalışmayan adayların yeni ilanları anlık olarak, çok yakından takip edebilmesi; çalışan adayların da gizlice iş aramak yerine kişisel cihazlarından rahatça siteye girip iş ilanlarına başvurması mümkün oluyor. Secretcv’nin mobil sitesi, kullanıcı dostu tasarımıyla işverenlerin de mobil cihazları üzerinden hızla üye olup ilan vermesine olanak veriyor.  

Secretcv, sektöre öncü olmaya devam ediyor
Araştırmaların mobil internet kullanımının her geçen yıl %30 kadar arttığını ve gelecekte internete bilgisayarlar yerine mobil cihazlardan daha çok erişim olacağını gösterdiğini belirten Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü sözlerine şöyle devam etti: "Secretcv olarak biz de buradan yola çıkarak yeni mobil iş ve eleman bulma sitemizi hayata geçirdik. İş bulmanın kolay yolu sloganıyla yolumuzda ilerlerken amacımız bu kolaylığı mümkün olan her yöntemle üyelerimizin hizmetine sunmak. İşte bu noktada artık Secretcv’ye mobil cihazlar üzerinden de erişmek çok hızlı ve kolay,” dedi.

Yeni işinizi öğle molasında bulun!
Bilgisayar üzerinden erişileceği varsayılarak geliştirilen web sitelerinin mobil cihazlar üzerinden açıldığında gereksiz yüklü dosyalar, kapsamlı sorgulamalar ve yüksek ekran çözünürlüğü gibi siteye bağlanmanızı ve fonksiyonel kullanmanızı olumsuz etkileyecek özelliklere sahip olduğunu söyleyen Okan Tütüncü, "Bu nedenle Secretcv olarak mobil cihazlar üzerinden bizi ziyaret edenlere rahat bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefledik. Böylece artık bilgisayarınız yanınızda olmasa da yolda, tatilde ya da öğle molasında, nerede olursanız olun mobil cihazınız üzerinden Secretcv’ye ulaşıp en çok ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları kolay ve hızlı şekilde kullanmanız mümkün,” açıklamasını yaptı.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim