İlan Detay

Medport Medikal Özel Sağlık - Saha Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

Medport Medikal 2008 yılından itibaren sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir.
Beyin ve Sinir Cerrahisi ana bilim dalı üzerine uzmanlaşmış olup Omurga Cerrahisinde kullanılan vücut içi implantların ve destekleyici tedavi ürünlerinin, direkt, distribitörlük vererek ve bayiler aracılığı ile ülke içi ve dışı, satışını gerçekleştirmektedir.
Sağlık turizmi konusunda da Türkiye'de tedavi görmek isteyen hastaların, tedavi gereksinimlerini eksiksiz yerine getirerek, yabancı hastaların da konforlu bir şekilde Türkiye'de tedavi olmalarına aracılık yapmaktadır. Çözüm ortağı olduğu Boyraz Medikal, Mart 2010′dan bu yana M.O.S.B’de, fiziksel şartları dünya standartlarında olan fabrika organizasyonuyla, 4800 m2 kapalı alana sahip tesiste çalışmalarını sürdürmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı müşteri projelerinin tasarımından başlayıp, seri üretimin tüm safhalarını kendi bünyesinde gerçekleştirerek, son kullanıcıya hazır hale getiren, sektörün gerekleri doğrultusunda tüm ulusal ve uluslararası kalite, yönetim ve ürün belgeleriyle müşterilerine sunan Titania, yeni tesisinde sektörlere hizmet vermektedir. Tasarımın, üretimin ve ürünün tüm safhaları belgelendirme kuruluşları, Sağlık Bakanlığı, Kalite Kontrol departmanı ve müşterilerimiz tarafından, sürekli denetimden geçmektedir. Titania, bu denetimlerin vermiş olduğu disiplinle çalışmayı ilke edinmiştir.

Titania, yüksek teknolojiye sahip, üretim ve kalite kontrol cihazlarının yetenekleriyle, uzman yerli ve yabancı çalışanlarıyla, güçlü sermaye yapısının vermiş olduğu güvenle çalışmalarına devam etmektedir. Bu güven sayesinde makine ve bilgi teknolojisi yatırımını aralıksız sürdürerek, sağlık sektöründe, dünya çapında saygın ve aranılan bir firma konumundadır. Titania cerrahi tercihleri ve cerrahi gereksinimleri karşılamak için AR-GE ekibi sürekli kendi ürünlerini geliştirmek için çaba gösterirken ayrıca yenilikçi ürünlerle her geçen gün kalite ve güvenilirliğini arttırmakta ve klinik uygulamalar ile başarısını kanıtlamaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • En az Lise mezunu,
  • Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,
  • İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek,
  • Sahada çalışmayı seven,
  • Sahada yüz yüze satış konusunda tecrübeli ve ya istekli,
  • Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü,
  • Takım çalışmasına yatkın