İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
Sokak Görünümü
Bu konum için sokak görünümü mevcut değil :(

Mor İnek - Dijital Pazarlama Uzmanı

İş Açıklaması

Temel Yetkinlikler; Search Engine Marketing faaliyetleri çerçevesinde arama motoru sitelerinde yayınlanacak reklamların görsel, içerik, anahtar kelime, reklam konumu tercihlerinin planlanması ve uygulanması. Kampanyaların optimizasyonunun gerçekleştirilmesi. Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) faaliyetleri çerçevesinde site içinde yapılacak değişiklik ve güncellemelerin gerçekleştirilmesi, içerik iyileştirme ve zenginleştirme uygulamalarının yapılması.

Hedef ve stratejiler doğrultusunda kampanya optimizasyonu gerçekleştirmek. Web üzerinde satış arttırmak, Gerekli sunumları ve banner hazırlamak, Standart, dönemsel ve özel gün promosyonların sistematiğini ve planlamasını yapmak ve uygulamayı koordine etmek, Web trafiğinin performans analizlerini ve kontrollerini takip etmek.

(Mor inek Kanvas Tablolarının dijital ortamda, global satış platformlarında, dijital satış uygulamalarında ve dünya geneline pazarlanmasıyla ilgili tüm evrelerin hazırlanmasında görev alabilecek yapacağı işi iyi bilen ekip arkadaşları alınacaktır.)

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-Ticaret süreçlerinde ve perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, İnternet dünyasının trendlerini yakından takip eden, Firmanın satış grafiğinin artması için gerekli analizleri yapabilen, yeni fikirler ve yaratıcı yöntemler geliştirme yeteneği olan, Belirlenen pazarlama stratejilerine göre e-ticaret operasyonun sürekliliğini sağlayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Banner ve katalog hazırlama gibi tasarım konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek.

Dijital pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan, İnterneti hayatının bir parçası olarak benimsemiş, aktif ve sürekli kullanan, Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve analitik düşünebilen, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Ekip çalışmasını öğrenmenin bir parçası olarak gören, Ms Office programlarını ve gerekli tasarım programlarını iyi seviyede kullanabilen, Enerjisi yüksek, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Askerlik sorunu olmayan, Aktif araç kullanan, Bay/Bayan adaylar arıyoruz.