Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Narin Moda - Gelinlik İşlemeci Ve Dizayn Personeli

İş Açıklaması

İş Açıklaması

Her Parça Sevgiyle Tasarlanır

Narin Moda İç Ve Dış Ticaret Sanayi Ltd.Şti. 1997 Tarihinde, kurulduğu günden günümüze kadar gelinlik sektöründe her geçen gün üretim teknolojisini yükselterek kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışı ile hazırlamış olduğu koleksiyonları tüm dünyanın beğenisine sunmaktadır.

Amacımız yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizden aldığımız güç ve güvenle en iyi hizmeti vermektir. Vizyon, sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır. Misyon, yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve kentin ihtiyacını karşılamaktır.

Narin Moda süreçlerinin performansının ölçümünün sağlıklı veriler, doğru metod ve sistemlerle ölçülmesi ve sürekli iyileştirmeler için girdi sağlanması. Çalışanların ve ekosistemdeki tüm unsurların iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, çevresel farkındalığın çalışanlar nezdinde oluşturulması için bilgi seviyesi ve korumacı kültürün sürekli artırılması ve geliştirilmesi.

Toptan ve parakende olarak varlığını daha da büyütmekte olan şirketimizin, üretim bölümüne sizde katılmak ister misiniz?

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • GELİNLİK VE ABİYEDE DENEYİMLİ İŞLEME YAPABİLECEK PERSONEL ARAMAKTAYIZ.
  • ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTAİÇİ 08.00-18:30 ARASI.
  • HAFTASONLARI (CUMARTESİ-PAZAR) VE TÜM RESMİ DİNİ GÜNLERDE TATİLDİR.
  • PENDİK BÖLGESİNDE İKAMET EDEN.