Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Ödeal Teknoloji A.Ş - Saha Satış Uzmanı

İş Açıklaması

Biz; Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden birinin finansal teknoloji girişimiyiz. İnovatif ürünler, katma değerli hizmetlerle Türk finans sektörünü değiştirmeye adayız. Ve acil olarak sana ihtiyacımız var!

Hedefin üye işyeri sayımızı mümkün olan en kısa sürede artırmak! Ama merak etme, bunu yaparken yalnız olmayacaksın. Genç ve dinamik, heyecandan yerinde duramayan bir ekibin parçası olacaksın. Hiyerarşiden uzak, herkesin birbirine yardım ettiği, sadece iş yapmayı değil aynı zamanda beraber eğlenmeyi başarabilen bir ekip sana her zaman destek olacak.

Bütün gün ofiste bilgisayar karşısında oturmak yerine sahada olup hayatın nabzını tutacaksın; yeni insanlar tanıyacak ve de en önemlisi işlerini büyütmelerine yardım edip hayatlarını kolaylaştıracaksın.

Peki tam olarak ne iş yapacaksın? Hemen anlatalım;

· Bu pozisyon için ofiste oturan çalışan istemiyoruz; git ve yeni maceralar yaşa!

· Bu maceraları da kendin bul istiyoruz; otur, araştır, etkile, portföyüne kat ve yeni maceralar için yola devam et. Bölüm sonu canavarımız yok ama ay sonu primlerimiz çok tatlı??

· Primlerimiz katlanarak artıyor; gelirini kendin belirlemen çok daha kolay!

· Şirketin hedefleri senin hedeflerin, senin hedeflerin de şirketin hedefleri olacak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Tamam da nasıl biri arıyorsunuz dersen;

· En az 2-3 yıllık satış deneyimi olmazsa olmaz (bankacılık / finans sektörü deneyimin varsa sevinçten gözlerimiz bile dolabilir!)

· Eğitim şart; az lise mezuniyeti bekliyoruz

· İşimiz insanlarla, yoğun olarak esnaflarla. Hal böyle olunca iletişimi seviyor olman, insan ilişkilerinin kuvvetli olması sana +10 puan kazandırır. Kim bilir, kanaat notu bile kullanabiliriz.

· Diksiyon ve Türkçeyi doğru kullanmak bizim için önemli; dahi anlamındaki –de/-da’nın ayrı yazılmasına önem veriyoruz.

· Hayatımız çok hızlı değişiyor, girişim olmanın güzelliği burada; kuralları kendimiz koyuyoruz. Hem çalışanlarımız hem de üye işyerlerimiz için en iyi olan neyse hızlıca harekete geçeriz; değişime açık olmak bu noktada kritik bir önem taşıyor.