Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Özel İstanbul Medicine Hospital - Çağrı Merkezi Temsilcisi

İş Açıklaması

Bağcılar İlçesinde faaliyet gösteren A sınıfı Medicine Hospital, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadrosu ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşudur. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.

Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.

Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz. Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen ekibimize katılmak üzere; Çağrı Merkezi Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır

Hastanemize gelen çağrıların ilgili birime yönlendirilmesi

Hastane içi aramadalarda ilgili birimlerin dahili numaralarının iletilmesi

Pazarlama reklam faliyetlerinin yürütülmesi

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

- Daha önce çağrı merkezi veya telefon santral operatörlüğü tecrübesi bulunmak.

- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun olarak çalışabilmek.

- Bağcılar civarında oturanlar tercih sebebidir.

- Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu olmak.

- Takipçi, dikkatli ve disiplinli olmak.

- Tercihen yabancı dil bilmek.

- Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.