Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Özel İstanbul Medicine Hospital - Ebe

İş Açıklaması

Medicine Hospital, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadrosu ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşudur. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.

Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.

Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz. Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen ekibimize katılmak üzere; Ebe arayışımız bulunmaktadır.

Kadın Doğum Uzmanına doğum sırasında yardımcı olmak

Yeni doğum yapan annenin bakımını yapmak

Bazı kadın hastalıklarının tedavisinde hekimle işbirliği içinde tedaviyi uygulamak

Özel bakım gerektiren, prematüre, postmatüre, düşük doğum ağırlıklı veya hasta bebekler dahil olmak üzere; yeni doğan bebek gözlemini ve bakımını yapmak

Aile planlaması, ana-çocuk sağlığı konularında kadınlara eğitim vermek

Altı yaşına kadar çocukların aşılarını yapmak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Sağlık Yüksekokullarının veya Sağlık Meslek Liselerinin Ebelik bölümü mezunu olmak

İletişim becerisi yüksek, temiz ,dikkatli, aktif çalışabiliyor olmak

Sigara kullanmıyor olmak