İlan Detay

Özel İstanbul Medicine Hospital - Pediatri Hemşiresi

İş Açıklaması

Medicine Hospital, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadrosu ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşudur. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.

Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.

Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz. Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen ekibimize katılmak üzere; Pediatri Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Adaylarımızın Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümü mezunu olması.
  • Pediatri alanında en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip olaması.
  • İletişim becerisi yüksek, temiz ,dikkatli, aktif çalışabiliyor olması
  • Etik değerlere bağlı,hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren