İlan Detay

Özel Yalova Hastanesi - Eczacı

İş Açıklaması

Özel Yalova Hastanesi; “Uzmanlar Polikliniği” olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, Yalova'nın ilk ve lider özel hastanesi olması itibari ile bulunduğu bölgede lider konumda olan bir hastanedir.
Yalova bölgesinde ilk olma özelliğini devam ettirmekte kararlı olan hastanemiz, kadromuza dahil olan, Medikal Onkoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Plastik Cerrahi klinikleriyle tüm vatandaşlarımıza ve uluslar arası yabancı misafirlerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Yalova Hastanesi, alanında uzman, sürekli kendini yenileyen, başarıları ispatlanmış dinamik bir hekim kadrosu, güler yüzlü sağlık personeli ve deneyimli idari personeliyle ileri tanı ve tedavi yöntemlerini teknoloji ve yakın ilgi ile birleştirerek hizmet vermektedir.


Özel Yalova Hastanesi' nin vazgeçilmez ilklerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde hastanemizde görev yapacak ''Eczacı'' arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar


- Eczane Hizmetlerinin kesintisiz devam edilmesinin sağlanması,
- Hastane genelinde çalışan güvenliği, ilaç güvenliği ve çevre güvenliği ilkelerine bağlı çalışması,
- İlaç yönetim sürecinin (ilaç seçilmesi, tedarik edilmesi, hazırlanması, etiketlenmesi, transfer edilmesi) her basamağının doğru zaman ilkesine bağlı kalarak yerine getirilmesi ve kontrol edilmesi,
- İlaç yönetiminin kalite standartlarında gerçekleştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması,
- Üniversite Eczacılık Fakültesi mezunu,
- Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine hakim,?
- Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
- Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli.
- Yalova'da ikamet eden ve ya edebilecek olan.