REMAX JET1
Sokak Görünümü
Bu konum için sokak görünümü mevcut değil :(

Pars Aktif Yatırım - Gayrimenkul Danışmanı

İş Açıklaması

1973 yılında kurulan RE/MAX bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumdur. 6500 civarı franchise ofisi ve 100.000'e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Türkiyede 17 yıldır faaliyettedir, 265 franchise ofisi ve yaklaşık 3000 civarında Gayrimenkul Danışmanı yanı sıra Ankara da 27 ofis yaklaşık 350 Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.


Gayrimenkul satışıyla uğraşmayı yeni bir kariyer seçeneği olarak düşünüyorsanız; Bu işten keyif alarak daha fazla kazanç elde etmek isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

Ne kadar para kazanacağınıza ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul Danışmanları, RE/MAX sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız, akıllı ve düzenli çalışma kazancınızı belirleyecektir.

RE/MAX ’de dünya genelinde GD’ler aylık ortalama 12.500 $ gelir elde edebilmektedir.

Aradığımız özellikler ;

· Girişimci ruha , özgüvene ve öz motivasyona sahip,
· Sabit bir gelire bağlı kalmayıp, yüksek kazanç hedefleyen,
· Uluslararası kurumsal bir kimlik bünyesinde, kendi işinin sahibi olarak çalışacak,
· Yüksek enerji, pozitif düşünce yapısı , sosyal becerilere sahip , eğitime ve gelişime açık,
· Müşteri memnuniyetine önem veren, iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek,
· Genç emekliler,
· Geçmişte ticari tecrübesi olan,
· İlaç , sigorta , bankacılık , otomotiv , satış ve pazarlama , askeri personel genç emekliler kısa sürede mesafe katedebilirler
· MS Office programlarını kullanabilen,
· 28 yaş üzeri,
· Bay ve Bayan.

Maaşlı bir iş değildir.Sadece prim sistemi ile çalışılmaktadır,ACELE EDİN kontenjanımız dolmadan.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

* Alacağı eğitim sonrasında seçeceği uzmanlık bölgesinde aktif şekilde çalışarak satılık - kiralık gayrimenkul portföyü oluşturmak,
* Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,
* Oluşturduğu veri tabanı doğrultusunda, etkin pazarlama planı hazırlayarak gayrimenkul satma ve kiralama süreçlerini takip etmek, yönetmek.
* Sektörle ilgili tüm gelişmeleri izlemek, güncel olmak.


Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, RE/MAX gibi bir dünya markası çatısı altında; Takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek, " Gayrimenkul Danışmanları " arıyoruz. RE/MAX''ın teklifi ASLA MAAŞLI iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, RE/MAX''ın hazırladığı altyapı ve ofis içi koçluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

RE/MAX JET Ofisimiz konum olarak, Maltepe, Tandoğan, Mebusevleri, Gazi mahallesi civarı uzmanlık bölgemiz olup, Keçiören, Yenimahalle (Şentepe) semtlerine de hizmet vermektedir.