Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Pulse İstanbul - Etkinlik Asistanı

İş Açıklaması

Seni Aramızda Görmek istiyoruz!

Çalışma ortamım eğlenceli olsun, her gün yeni müşterilerle tanışayım, birbirinden acayip kimsenin aklına gelmeyen fikirleri sunayım, tasarımını yaptırıp birde bütçe onayı alayım. Deli gibi çalışayım, hep işim olsun ama çalışırken de biraz eğleneyim diyorsan biz seni aramızda görmek istiyoruz. :)

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Peki Senden Neler Bekliyoruz?

  • Öncelikle Seyahat engelin varsa şimdi yavaşça ekranın sağ üst köşedeki X işaretine tıkla ve bizimle vedalaş. Çok eğleniriz, çok çalışırız ama gezeriz. Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her noktasında bir etkinlik yapabiliriz. Hatta Yurt dışında da etkinlik yaparız. O yüzden ben gezemem öyle şehir şehir, İstanbul’dan çıkamam diyorsan maalesef bu iş sana gelmez.
  • Esnek çalışma saatlerinde bir anlaşalım. Eğer iş geldiyse bayram, yılbaşı, hafta içi, hafta sonu, sendromlu Pazartesi, black Friday, doğum günün hatta kına gecende bile çalışmak durumunda kalabilirsin. Tabi özel durumlar için önceden konuşuruz izni hallederiz aramızda ama her zaman çalışabileceğimizi özellikle vurgulayalım dedik.
  • İş tüm sürecinin takibinde senden destek isteriz. Brief almasından, teklif hazırlanmasına, tasarımlarından, konsept oluşturulup sonunda da işin saha operasyonuna kadar her işi sana öğretmek istiyoruz. Sonra da senden sorumluluk alıp öğrendiklerini doğru bir şekilde uygulamanı bekleriz baştan söyleyelim. Bu arada bütçe onayları da bazen çok zorlu savaşlara dönüşebilir. Yok abi ben tüm zorluklara göğüs gererim, yıkılmadım ayaktayım diyorsan gel.
  • Olmazsa olmaz yabancı dil. İngilizce bizim için önemli. CEO derecesinde olmasa da birçok etkinliğimizde lazım olacak. O yüzden İngilizce bilen adaylar tercihimiz olacaktır.
  • Sunum ve bütçe hazırlamayı sana öğretmek istiyoruz. Daha önce yaptığın işlerse oh ne güzel. Yok ben daha önce yapmadım diyorsan bize öğrenme niyetiyle gel. Çok güzel işler çıkarırız birlikte.
  • Tüm bunları yapabilmek için ofis programlarına hakim olman gerek tabi. Excel’de bütçe hazırlama olsun, Power pointte sunum hazırlama olsun. Senden çok destek isteyeceğiz çok. Bu yüzden bu programları kullanabiliyor olman gerekiyor.
  • Tembel adam sevmeyiz. Çalışkanları el üstünde tutarız. Mesai saatlerimiz 09:00 – 18:00. sabah ofise geç gelirsek ceza olarak 3 gün tek ayak üstünden bekliyoruz kapıda. Bu yüzden sabah geç kalmak mı? Bizde pek mümkün olmuyor :)
  • Kısacası ekibimizin bir parçası olmak, çok çalışmak ama çok da eğlenmek istiyorsan bu ilanı bir düşün bizce!