Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

RE/MAX Alpha - Remax Alpha Gayrimenkul Danışmanlığı

İş Açıklaması

Dünya'nın gayrimenkul devi REMAX bünyesinde, REMAX TÜRKİYE tarafından verilecek eğitim sonrasında, uluslararası REMAX sertifikası alarak ömür boyu yapabileceğiniz yüksek kazançlı bir meslek olan GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI bir hayal değil.

Göstereceğiniz başarılı çalışmayla doğru orantılı olarak kazancınızın üst limitinin olmadığını, kısa sürede yapacağınız sistemli faaliyetlerle hayat standardınızın hızlı bir şekilde yükseldiğini düşünün. Ya da fazla düşünmeden harekete geçin ve hemen profesyonel bir REMAX gayrimenkul danışmanı olmak için ilk adımı atın.

REMAX'Lİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE YAPAR?

REMAX'li bir gayrimenkul danışmanı;

 1. REMAX TÜRKİYE tarafından verilen eğitim ve ofisimiz REMAX ALPHA içinde gerçekleştirilen oryantasyon eğitiminden sonra yaklaşık 15 gün içerisinde sahada işini yapmaya hazır hale gelir.
 2. Uzmanlaşmak istediği bölgede gerek internet portallarına, gerekse de afiş asılarak verilen satılık ve kiralık gayrimenkul ilanlarını arayarak mülk sahipleri ile iletişime geçer.
 3. Alınan eğitimlerin ve ofis içi tecrübe paylaşımlarının desteğiyle, aradığı mülk sahiplerini, gayrimenkullerinin pazarlama yetkisini almaya, bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın mülk sahibi için çok daha hızlı sonuç aldıracağına ikna eder.
 4. Portföyün pazarlama yetkisini aldıktan sonra, internet emlak portallarına(remax, sahibinden, hürriyetemlak, zingat, emlakjet) gayrimenkulün ilanını profesyonel biçimde girişini yapar ve gerekirse satılık/kiralık afişini asar.
 5. Ofisimizin data havuzunda kayıtlı olan, gayrimenkul arayışı içindeki müşterilerle iletişime geçerek çok hızlı bir şekilde sonuca gidebilir ya da internet portallarına girdiği ve astığı afişlerden kendisine ulaşan müşterilere mülkün sunumu ve gösterimini yapar, talep toplar.
 6. Başarılı geçen işlemden sonra REMAX'li bir gayrimenkul danışmanı satılan gayrimenkul için ALICI ve SATICI nın herbirinden, satış rakamı üzerinden %2+KDV, toplamda %4+KDV, kiralanan gayrimenkul için ise toplamda 1 aylık kira bedeli+KDV danışmanlık hizmet bedeli alır.
 7. REMAX'li bir gayrimenkul danışmanı gerçekleştirilen işlemden sonra alınan toplam hizmet bedelinin %48+KDV'sini hemen kazanmış olur.
 8. Başarıyla geçen her satış/kiralama hikayesi mutlu müşteriler demektir. Mutlu müşteriler sizi etki çevresindeki potansiyel müşterilere yönlendirir ve referans olur. Bu da müşteri ve işlem hacminizin her geçen gün artması ve buna bağlı olarak kazancınızın da üst limiti olmadan yükselmesi demektir.

REMAX ALPHA HAKKINDA

Ofisimiz 5 sene önce EYÜPSULTAN ilçesinde faaliyete geçmiş olup, ilk günden itibaren müşteri memnuniyetine ve çalışan gayrimenkul danışmanlarının mutluluğuna azami özen göstererek yoluna devam etmektedir.

EYÜPSULTAN, BAYRAMPAŞA, GAZİOSMANPAŞA, FATİH, SULTANGAZİ, ARNAVUTKÖY, ESENLER VE ZEYTİNBURNU bölgelerine hakim gayrimenkul danışmanlarımız sayesinde çok geniş bir bölgeye hizmet vermekte ve her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

REMAX ALPHA BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE

 • 25 yaş ve üzeri
 • En az lise mezunu
 • Gayrimenkul satış ve pazarlama sektörüne ilgi duyan ve bu konuda kurumsal bir firmada uzmanlaşmak isteyen
 • Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren
 • Özgüveni yüksek, eğitime ve yeni şeyler öğrenmeye açık
 • Sistemli ve disiplinli çalışmanın önemini bilen
 • Takım çalışmasından keyif alan
 • Başarısının yüksek kazançla ödüllendireleceği bilinciyle, az ile yetinmeyen, hırslı ve girişimci
 • Eyüpsultan, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Fatih, Sultangazi, Esenler bölgesinde ikamet eden

TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ