İlan Detay

RE/MAX Atölye - Gayrimenkul Danışmanı

İş Açıklaması

RE/MAX International Kimdir?

1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 97 ülkede, 6.500 franchise ofisi ve 100.000 e yakın gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır.

RE/MAX Türkiye Kimdir?
1973 yılında kurulan- RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur.- Ülkemizde Tek Şirketler Grubu -tarafından 1997 yılında kurulan- RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC'yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye, yaygın modern ofisleri ve seçkin- gayrimenkul danışmanları aracılığı ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkânı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı gibi pek çok faaliyet, bugüne kadar Türkiye'de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.
RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimler, dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendlerini, teknolojideki son yenilikleri, sistemin işleyişini ve sektörde yaşanan gelişmeleri kapsıyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX-Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

RE/MAX ATÖLYE KİMDİR?

RE/MAX Atölye, daha önce “Konut Atölyesi” adı altında Kurtköy bölgesinde uzun yıllardır inşaat, proje konut satışı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda faaliyet gösteren tecrübeli yönetim kadrosuyla, ilkeli, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bu sayede 2.000’e yakın müşterisinin gayrimenkul ihtiyacına yardımcı olan bir firmadır. Bizler, uzun yıllarda ki bilgi birikim ve tecrübemizi sektörün bir numarası Re/max ile birleştirip daha iyi bir hizmet sunabilmek adına RE/MAX Atölye olarak devam ediyoruz.

Maaşım bana yetmiyor diyorsanız ,

Kendi işimin sahibi olmalıyım diyorsanız...

Saha da ve projelerde satış danışmanlığı yapabilecek kendine güvenen herkesin Atölye de yeri hazır.

Gelin sizde Atölye ustalarına katılın kazanın...

En iyiler RE/MAX ile kazanıyor...

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Bizimle şık bir ofiste, piyasaya hazırlanma sürecinde tüm desteğin ve eğitimin verileceği vizyoner bir ekiple çalışmaya ne dersiniz?

  • İnsan İlişkilerinde başarılı,
  • İç Motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler,
  • İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne önem veren,
  • Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan,
  • Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen,
  • Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak,
  • Kendi kazancını kendisinin belirleyeceği,
  • Dürüstlüğü ilke edinmiş,
  • Çalışkan ve yaşama pozitif bakabilen, iseniz aradığımız kesinlikle sizsiniz?