İlan Detay
RE/MAX İLYADA

RE/MAX İlyada

Büyük Düşünenler İle Kendi İşini Kurmaya Hazır Mısın

İzmir

RE/MAX İlyada - Büyük Düşünenler İle Kendi İşini Kurmaya Hazır Mısın

İş Açıklaması

Dikili'de yaşayan!!

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz.

Re/Max İlyada ofisimiz 2018 yılından beri, Dikili bölgesinde mevcutta 12 gayrimenkul danışmanı ve bir asistan ile hizmet vermektedir. Dikili bölgesinin ilk ve tek kurumsal gayrimenkul danışmanlık ofisidir. Bizimle çalışmaya başlayan gayrimenkul danışmanları, yeni yürürlüğe giren taşınmaz ticareti yönetmeliğine uygun olarak sağladığımız eğitimlerle en kısa sürede mesleki yeterlilik belgelerini alıp girişimciliğe adım atmaktadırlar.

Re/Max ilyada olarak misyonumuz, bölgemizde ticaretin etik kuralları içerisinde, alanında uzmanlaşmış danışmanlarla kaliteli işler yapmaktır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Gayrimenkul Danışmanı ;

  • Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayabilecek,
  • Müşteriler ile iletişim kabiliyeti yüksek,
  • Yaptığı işin kaydını tutup, raporlayıp kendini geliştirebilecek,
  • Dikili, Çandarlı ve Bergama bölgesinde ikamet eden,
  • Tanıtım ve pazarlama strajileri oluşturabilecek,
  • Gayrimenkuller için reklam ve tanıtım fikirleri üretebilecek,
  • Potansiyel ve hedef alıcı - satıcı listeleri oluşturabilecek,
  • Güleryüzlü, dış görünüm ve imajına özen gösteren danışman adayları arıyoruz.

Yukarıdaki özelliklerin tamamına ya da hiçbirine sahip olmayabilirsiniz. Gayrimenkul sektörü hakkında hiçbir tecrübe deneyim ve bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Eğer içinizde çalışma isteği varsa, kurallarını ve mesaisini sadece SİZİN belirleyebileceğiniz bir işte çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.