Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
REMAX KAPTAN

RE/MAX Kaptan

Gayrimenkul Danışmanı Kocaeli / İzmit

Kocaeli

RE/MAX Kaptan - Gayrimenkul Danışmanı Kocaeli / İzmit

İş Açıklaması

---RE/MAX KAPTAN GAYRIMENKUL DANIŞMANLIK---

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK VE KENDİ İŞİNİZİ KURMAK ÜZERE BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE İLANIMIZIN TAMAMINI OKUMANIZI,İLGİLİ SORULARI EKSİKSİZ YANITLAYARAK BAŞVURUNUZU TAMAMLANIZI RİCA EDERİZ.

İLAN METNİNİN TAMAMINI OKUMADAN YAPILAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMAKTADIR.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Girişimcilik, kendi işinin sahibi olma vizyonuna sahip veya ilgisi olan,
 • İşine yapacağı minimum yatırımla, maksimum kazanç elde etmeyi hedefleyen,
 • SABİT MAAŞ beklentisi olmayan, yüksek oranlı gelir paylaşımı üzerinden kazanç elde etmek için performansına ve kendine güvenen,
 • Zaman yönetimi ve çalışma planlamasını kendi yapabilen iradeye, yapıya sahip olan,
 • Hayalleri ve hedefleri yüksek olan, bu hedeflere ulaşacak çalışma disiplini ve hırsına sahip olan,
 • Gayrimenkul portföyünü oluşturmak için tanıdığı ve tanımadığı insanlarla kolay iletişim kurabilen,
 • Müşterilerine hizmet verirken eğitimlerde anlatılacak şekilde gerekli gayrimenkul analizlerini yapabilecek, sunumlarını hazırlayabilecek seviyede temel bilgisayar ve MS Office programları bilgisine sahip olan,
 • İş hayatında, müşterileriyle ilişkilerinde ilk öncelik olarak ‘Etik ve Ahlak’ kavramlarını ilke edinen,
 • Kurumsal markayı temsil edebilecek anlayışa, prensiplere, eğitim düzeyine sahip olmak,
 • Kurumsal kimliğe uygun prazentabl görünüme sahip, dış görünümüne önem veren,
 • Kendini geliştirmeye, eğitimlere açık ve istekli,

Gayrimenkul danışmanı adaylarını ekibimize katarak büyümek ve birlikte çalışmak istiyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ MİDİR?

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyeti, kurumsal olmama ve diğer zorlukları yaşamadan RE/MAX KAPTAN kurumsal çatısı altında, düşük maliyetle müşterilerinize modern bir ofiste, profesyonel hizmet verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile maaş geliriniz olmaz, performansınızla doğru orantılı her işleminizden RE/MAX paylaşım oranları üzerinden, yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?

Gayrimenkul danışmanlarımız, çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri RE/MAX Türkiye Power Start, RE/MAX KAPTAN ofis içi eğitim programları ve oryantasyon programına katılarak kariyerlerine başlarlar.

Eğitim sürecinin ardından, aktif şekilde çalışarak, satılık - kiralık portföyler edinirler. Portföylerine kattıkları mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, eğitimlerde anlatılan yöntemlerle pazarlanır ve işlem sonuna kadar tüm süreç yönetilir.

YAPILAN SATIŞ KİRALAMA İŞLEMLERİNDE PAYLAŞIM ORANI NEDİR?

REMAX satış işlemlerinde, satış bedeli üzerinden toplam %4+KDV hizmet bedeli, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli + KDV hizmet bedeli alır. Danışmanlarımız tamamladıkları işlemlerinden kazanılan hizmet bedelinin %48 ini kendileri alırlar ve bu miktar danışmanlarımızın kazançları olur. Ayrıca sistem içerisinde tecrübe edindikten sonra %80’lik oran kazancına da sahip olabilirler. Detaylar Recruiter görüşmesinde paylaşılacaktır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK NE KADAR KAZANIRIM ?

Bu soruya net cevap vermek mümkün değildir. RE/MAX KAPTAN, danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar. Kazancınız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır.

RE/MAX çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, sistemli, disiplinli çalışan gayrimenkul danışmanları bu sektörde çok başarılı olmakta yüksek kazançlar elde etmektedirler.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN TECRÜBE GEREKLİ MİDİR?

RE/MAX KAPTAN’da gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler, başlangıçta RE/MAX Türkiye Power Start başlangıç eğitimi ve RE/MAX KAPTAN oryantasyon sürecinde verilir.

REMAX GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUĞUMDA BAŞLANGIÇ EĞİTİMİNE KATILMAM ZORUNLU MU?

REMAX’te her yeni başlayan gayrimenkul danışmanına başlangıç eğitimi zorunludur ve gereklidir. REMAX POWER START eğitimi satılık, kiralık portföyler nasıl edinilir, satıcılarla çalışma, pazarlama faaliyetleri, alıcılarla çalışma, satış kapama... vb ihtiyacınız olacak tüm gerekli bilgileri içermekte, size sadece eğitimde anlatılanları başarılı bir şekilde uygulamak kalmaktadır.

RE/MAX KAPTAN’A GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN NASIL BAŞVURURUM, SÜREÇ NASIL İŞLER?

İlanımızın tamamını eksiksiz okuyup, değerlendirip, gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX KAPTAN çatısı altında gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdiğinizde, ilanımıza başvurunuzu yapınız.

Başvurunuz kısa sürede incelenecek, uygun bulunan adaylar ile kısa zamanda iletişime geçilecektir.

ŞİMDİ BAŞVURUN, EKİBİMİZE KATILIN, BİRLİKTE ÇALIŞALIM, BİRLİKTE KAZANALIM….