Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

RE/MAX Queen - Gayrimenkul Danışmanı

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

*** GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK, HAYALİNİZDEKİ KENDİ İŞİNİZİ KURMAK ÜZERE BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE, İLANIMIZIN TAMAMINI OKUYUP, ANLAYARAK, BAŞVURU ESNASINDAKİ SORULARI EKSİKSİZ YANITLAYARAK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ. İLAN METNİNİN TAMAMINI OKUMADAN YAPILAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMAKTADIR. ***


"RE/MAX Queen’e Katılın…" Kazananlar arasında yerinizi alın…


RE/MAX Queen çatısı altında, emlak pazarlama sektöründe gayrimenkul danışmanı olmak isteyen, girişimci vizyon ve ruha sahip, iletişim becerileri yüksek, RE/MAX eğitimleri ile kendini geliştirmeye açık, çalışma disiplinine sahip, kurumsal kimliğimizi temsil edebilecek gayrimenkul danışmanları / gayrimenkul danışmanı olmak isteyen adayları, ekibimize katarak büyüyoruz….

SIK SORULAN SORULAR

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ MİDİR?

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyeti, kurumsal olmama ve diğer zorlukları yaşamadan RE/MAX Queen kurumsal çatısı altında, düşük maliyetle müşterilerinize modern bir ofiste, profesyonel hizmet verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile maaş geliriniz olmaz, performansınızla doğru orantılı her işleminizden RE/MAX paylaşım oranları üzerinden, yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?

Gayrimenkul danışmanlarımız, çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri RE/MAX Türkiye Power Start, RE/MAX Queen ofis içi eğitim programları ve oryantasyon programına katılarak kariyerlerine başlarlar.

Eğitim sürecinin ardından, aktif şekilde çalışarak, satılık - kiralık portföyler edinirler. Portföylerine kattıkları mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, eğitimlerde anlatılan yöntemlerle pazarlanır ve işlem sonuna kadar tüm süreç yönetilir.

YAPILAN SATIŞ KİRALAMA İŞLEMLERİNDE PAYLAŞIM ORANI NEDİR?

REMAX satış işlemlerinde, satış bedeli üzerinden toplam ( Alici+Satıcı Dahil ) %4+KDV hizmet bedeli, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli + KDV hizmet bedeli alır. Danışmanlarımız tamamladıkları işlemlerinden kazanılan hizmet bedelinin %48 ini kendileri alırlar ve bu miktar danışmanlarımızın kazançları olur.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK NE KADAR KAZANIRIM ?

Bu soruya net cevap vermek mümkün değildir. RE/MAX Queen, danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar.Kazancınız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır.

RE/MAX bünyesinde başarılı olan, yıllık 1 milyon TL’nin üzerinde kazanan gayrimenkul danışmanları da vardır, performansı yetersiz olan düşük kazançlar eden gayrimenkul danışmanları da vardır.

RE/MAX çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, sistemli, disiplinli çalışan gayrimenkul danışmanları bu sektörde çok başarılı olmakta yüksek kazançlar elde etmektedirler.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN TECRÜBE GEREKLİ MİDİR?

RE/MAX Queen gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler, başlangıçta RE/MAX Türkiye Power Start başlangıç eğitimi ve RE/MAX Queen Akademi oryantasyon sürecinde verilir.

REMAX GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUĞUMDA BAŞLANGIÇ EĞİTİMİNE KATILMAM ZORUNLU MU?

REMAX’te her yeni başlayan gayrimenkul danışmanına başlangıç eğitimi zorunludur ve gereklidir. REMAX POWER START eğitimi satılık, kiralık portföyler nasıl edinilir, satıcılarla çalışma, pazarlama faaliyetleri, alıcılarla çalışma, satış kapama... vb ihtiyacınız olacak tüm gerekli bilgileri içermekte, size sadece eğitimde anlatılanları başarılı bir şekilde uygulamak kalmaktadır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUĞUMDA İŞİME YAPMAM GEREKEN YATIRIMLAR VE MALİYETLER NELERDİR ?

Gayrimenkul danışmanı olarak REMAX Queen’de, kendi işinizde çalışırken, her ticari işletmede olduğu gibi eğitim, işinizi tanıtım faaliyetleriniz, portföylerinizi çalışırken pazarlama faaliyetleriniz, REMAX marka ve ofis kullanımı gibi maliyetler vardır ve işinize yatırımlar yapmanız gerekir. Başarılı olduğunuzda ki kazanç potansiyelinin veya kendi bireysel bağımsız işletmenizi açmakla karşılaştırıldığında bunlar çok küçük yatırımlardır.

ARAÇ KULLANABİLMEM VE ARACIM OLMASI GEREKLİ Mİ?

Araç kullanabiliyor olmanız, aracınız olması veya temin edebiliyor olmanız çalışmalarınızı kolaylaştıran bir etkendir. Araç sahibi olmadan müşterilerinize beklenen düzey ve kalitede hizmet vermeniz çok zordur. Bu nedenle araç sahibi olmanız önemlidir.

RE/MAX PREMİUM GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK VERGİ MÜKELLEFİ OLMAM GEREKİR Mİ?

RE/MAX Queen danışmanları ile karşılıklı imzalanan, gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi ile resmi olarak çalışır. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarından, şahış şirketi açarak vergi mükellefi olmaları ve yasal mevzuat gereği taşınmaz ticareti yetki belgesini almak için gerekli yasal prosedürleri tamamlamaları istenir.

RE/MAX QUEEN GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN NASIL BAŞVURURUM, SÜREÇ NASIL İŞLER?

İlanımızın tamamını eksiksiz okuyup, değerlendirip, gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX Queen çatısı altında gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdiğinizde, ilanımıza başvurunuzu yapınız.

Başvurunuz kısa sürede incelenecek, uygun bulunan adaylar ile kısa zamanda iletişime geçilecektir.


Kendi işinizi kurmak hayaliniz ise, girişimci ruha sahipseniz, patron baskısı altında çalışmaktan ve düşük gelirden sıkıldıysanız, kendi çalışma programınızı özgürce oluşturmak istiyorsanız, hayallerinizi REMAX Queen 'de, profesyonel modern bir ofiste gerçekleştirmek için en doğru adrestesiniz…

ŞİMDİ BAŞVURUN, EKİBİMİZE KATILIN, BİRLİKTE ÇALIŞALIM, BİRLİKTE KAZANALIM…

GELECEĞİNE ODAKLAN, REMAX QUEEN İLE SEN DE KAZAN!

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

ARANAN NİTELİKLER

 1. Girişimcilik, kendi işinin sahibi olma vizyonuna sahip veya ilgisi olan,
 2. İşine yapacağı minimum yatırımla, maksimum kazanç elde etmeyi hedefleyen,
 3. SABİT MAAŞ beklentisi olmayan, yüksek oranlı gelir paylaşımı üzerinden kazanç elde etmek için performansına ve kendine güvenen,
 4. Gayrimenkul danışmanı olarak kendi işini yaparken, ilk gelirlerini kazanmaya başlayana kadar, işine minimum düzeyde de olsa yatırım yaparken, bir yandan maddi sıkıntı çekmeyecek, geçim sorunu yaşamayacak gelir veya maddi düzeye sahip olan,
 5. Zaman yönetimi ve çalışma planlamasını kendi yapabilen iradeye, yapıya sahip olan,
 6. Hayalleri ve hedefleri yüksek olan, bu hedeflere ulaşacak çalışma disiplini ve hırsına sahip olan,
 7. Gayrimenkul portföyünü oluşturmak için tanıdığı ve tanımadığı insanlarla kolay iletişim kurabilen,
 8. Müşterilerine hizmet verirken eğitimlerde anlatılacak şekilde gerekli gayrimenkul analizlerini yapabilecek, sunumlarını hazırlayabilecek seviyede temel bilgisayar ve MS Office programları bilgisine sahip olan,
 9. Sürücü ehliyeti ve araç sahibi olan,
 10. İş hayatında, müşterileriyle ilişkilerinde ilk öncelik olarak ‘Etik ve Ahlak’ kavramlarını ilke edinen,
 11. Kurumsal markayı temsil edebilecek anlayışa, prensiplere, eğitim düzeyine sahip olmak,
 12. Kurumsal kimliğe uygun prezentabl görünüme sahip, dış görünümüne önem veren,
 13. Kendini geliştirmeye, eğitimlere açık ve istekli,

Gayrimenkul danışmanı adaylarını ekibimize katmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.

Bunun için bizi 0242 329 10 15 - 0 530 429 10 15 telefon numaralarımızdan aramanız; info@remax-queen-ant.com - aykutk@remax-queen-ant.com mail adreslerimizden Cv bırakmanız yeterli olacaktır.

Sağlıklı Günler Dileriz. Remax Queen Gayrimenkul İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Aykut Küçük