İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi
Sokak Görünümü
Bu konum için sokak görünümü mevcut değil :(

Salkım Ar-Ge Çözüm Evi - Mobil Uygulama Yazılım Uzmanı

İş Açıklaması

Salkım Ar-Ge Çözüm Evi, ağırlıklı olarak odağında insan olan sosyal etkileşimli projeler geliştirme amacıyla kurulmuş bir yazılım ve teknoloji firmasıdır.

Mühendislik Fakültesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, aşağıdaki konularda deneyim sahibi çalışma arkadaşları ile öncelikle tanışmak istiyoruz.

  • Hybrid ve/veya native mobil uygulama geliştirme (Özellikle Intel SDK - Cordova platformunda)
  • Web ara yüzü geliştirme

Yukarıda belirtilen alanlarla ilgili bilgi ve tecrübenizi, yaptığınız projeleri veya yayınladığınız makaleleri açıklamanız bizim için oldukça önemlidir. Başvurunuzda buna özellikle yer vermenizi istiyoruz.

Ayrıca Asp.Net, MVC, MSSQL konularında sahip olduğunuz deneyimlerden de bahsedebilirsiniz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Başvurunuzla beraber; kişilik özelliklerinizden, kariyer hedefinizden ve işyeri ile ilgili beklentilerinizden bahsetmenizi istiyoruz. Aşağıdaki başlıkları değerlendirebilirsiniz; kendini geliştirme, problem çözme, zaman planlaması, disiplin, dikkat, teknolojiye ayak uydurma, ekip çalışmasına ve ortama uyum sağlama, kendini yazılı veya sözlü ifade etme, inisiyatif kullanma, sorumluluk alma, başarma, değer katma, kalite, sigara kullanımı, ücret, çalışma ortamı, sosyal haklar, vs.

Yukarıdaki konulara açıklık getiren önyazınız ile birlikte iş başvurunuzu bekliyoruz. Kendinizi yazılı olarak ifade etmeniz bizim için çok önemli, bu yüzden ön yazısız başvuruların değerlendirilemeyeceğini üzülerek bildirmek isteriz.

Firmamız Pendik Kurtköy'dedir, başvurularınızda bunu dikkate almanızı rica ederiz.