Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

SALKIM AR-GE ÇÖZÜM EVİ

Seo Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

SALKIM AR-GE ÇÖZÜM EVİ - Seo Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya

İş Açıklaması

Salkım Ar-Ge Çözüm Evi, ağırlıklı olarak odağında insan olan sosyal etkileşimli projeler geliştirme amacıyla kurulmuş iş geliştirme, yazılım ve teknoloji firmasıdır.

Proaktif yaklaşıma sahip, ekip çalışmasına ve ortama uyumlu, işini benimseyen ve sahip çıkan, sorumluluk ve inisiyatif alabilen, kendini geliştirmeye açık, araştırmayı, okumayı ve yazmayı çok seven, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, dinamik, bulunduğu ortama renk ve canlılık katacak, öz disipline sahip, uzun vadeli birlikteliğe açık, aşağıdaki konularda deneyim sahibi olan veya olmayı amaçlayan çalışma arkadaşları ile öncelikle tanışmak istiyoruz.

İş tanımı ve gereksinimi

  • SEO
  • Sosyal medya yönetimi
  • Dijital pazarlama ve reklam desteği.

Yukarıda belirtilen alanlarla ilgili bilgi ve tecrübenizi, içinde bulunduğunuz projeleri ve aldığınız görevleri açıklamanız bizim için oldukça önemlidir. Başvurunuzda buna özellikle yer vermenizi istiyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Adaylarda beklenen teknik beceri ve yetkinlikler

  • Seo konusunda deneyimli,
  • Sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi
  • Internet ve grafik araçlarını kullanabilen,

Başvurunuzla beraber; kişilik özelliklerinizden, kariyer hedefinizden ve işyeri ile ilgili beklentilerinizden bahsetmenizi istiyoruz.

En başta belirtilen kişisel nitelikler, teknik beceri ve yetkinliklerle birlikte; sizi başkalarından ayıran farklı ve güçlü yanlarınız, eksik bulduğunuz geliştirmeyi düşündüğünüz yönleriniz, bulunduğunuz ortama sağlayabileceğiniz katkılar, sahip olduğunuz teknik ve sosyal becerileriniz, araştırma ve sigara içme gibi iyi kötü alışkanlıklarınız, ekip içindeki uyumluluğunuz, öz disiplininiz, problem çözme ve zaman planlama konusundaki durumunuz, iş disiplini ve sahiplenmeyle ilgili tutumunuz, çalışma ortamı, ücret, sosyal haklar gibi tüm beklentileriniz, geleceğe yönelik beklentileriniz, okuldaki ve yaşantınızdaki başarı hikayeleriniz, sizi işten koparacak hatta işten ayrılmanıza neden olabilecek durumlar, uzaktan çalışmaya yatkınlığınız gibi sizi tanımlayan bilgileri ayrıntılı olarak paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki konulara açıklık getiren önyazınız ile birlikte iş başvurunuzu bekliyoruz. Kendinizi yazılı olarak ifade etmeniz bizim için çok önemli, bu yüzden ön yazısız başvuruların değerlendirilemeyeceğini üzülerek bildirmek isteriz.

Ofisimiz Pendik Kurtköy'dedir ve adayların buraya yakın bir yerde ikamet ediyor olması beklenmektedir.