İlan Detay

Seapart

Satış Müdür Yardımcısı

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Seapart - Satış Müdür Yardımcısı

İş Açıklaması

Seapart - Satış Müdür Yardımcısı

İş Açıklaması

Satiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız vardır. Bizim is konumuzla ilgili tecrubesi olan, elemanlar oncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon;

Satış Müdür Yardımcısı (SMY)

Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ve ithal etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 31 yıllık bir firmayız. 8-10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz.

SMY’lerin İngilizce bilmesi, Makine Mühendisliği eğitimi görmüş ve benzer iş kolunda deneyimli olmaları tercih sebebidir. Bu pozisyonlarda çalışacak yeni arkadaşlarımız yurt içi ve yurt dışından gelecek talepleri değerlendirerek, yine yurt içinden veya dışından teklifler verecek, teklifleri takip edip sipariş olmaları için çalışacak, sipariş olanların satışını ve sevkini düzenleyecektir. Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin aksamadan sürdürülmesi, yeni müşterilerin portföye katılması için tanıtımlar yapacaktır. Müşteri ziyaretleri sözkonusu olmasına rağmen zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. Yurt dışına çıkış engeli bulunmamalıdır.

31 senelik deneyimleriyle şirketimiz çalışma standartları oturmuş, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır.

Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven, Atatürk ilkelerini benimsemiş adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Satış Müdür Yardımcısı (SMY) için;

Makine, elektrik, elektronik, denizcilik, uluslararası ilişkiler, dış ticaret ve/veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan işletme mezunları oncelikli tercihimizdir. Makine mezunlari ilk önceliğimizdir.
Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri hariç saha çalışması veya imalatla ilgili çalışmamız yoktur. Kendine özgüveni olan, diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı tercih edenlerin başarılı olabileceği bir iş.