Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Network Uzmanı

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. - Network Uzmanı

İş Açıklaması

Elektronik Güvenlik hizmeti sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu şirketimizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki yetkinliklere sahip Network Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Şirketin Merkez Ofis, Ankara ofis ve 2 farklı Data Center’da bulunan network ürün/ekipmanlarının sorumluluğunu almak, yönetimini sağlamak. Özellikle firewall güvenlik güncellemelerinin takip edilmesi ve cihazların güncel tutulmasını sağlamak, Son kullanıcı talebi doğrultusunda vlan, port, 802.1x tanımlarının yapılması, Network cihazlarının kurulmasını sağlamak, gerekli olan konfigürasyonları, dokümantasyonu, checklistleri vb. oluşturmak, Sistemlerin monitör edilmesi ve alert takibinin yapılması, Periyodik olarak network ağının çalışırlığını test etmek, tekrarlanan sorunların giderilmesinde etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek; kurulu network üzerinde optimizasyon işlemlerini yapmak, Marka bağımsız network ürünlerinin dizaynını ve kurulumunu yapmak İlgi ve yönetiminde olan networklerde oluşacak yeni ihtiyaçlara çözüm araştırmak bu kapsamda oluşacak yeni projelerde aktif rol almak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Tercihen üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Routing, Switching, Wireless konularında tecrübeli, HP, Dell, Allied Telesis,Cisco ve benzeri network üreticilerinin ürünlerine hâkim Aruba ClearPass, Aruba Acces Point, Aruba Central, Aruba Controller yönetimi yapabilen, Fortigate firewall ürün ailesinde ileri düzey bilgi sahibi (HA, IPsec, Update, FortiAnalyzer yapılandırma, rapor oluşturma konularına hâkim) Zabbix+Grafana ile monitoring yapabilecek, NGINX HAProxy load balancer konularında bilgi ve tecrübe sahibi Min. CCNA, tercihen CCNP veya CCIE sertifikalarına sahip olan, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Çalışma saatleri konusunda esnek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
İlan Tarihi:
27-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Pozisyon:
Network Sorumlusu, Network Uzman Yard, Network Uzmanı, Network Yöneticisi, Kıdemli Network Uzmanı, Network Çözümleri Uzmanı, Network Destek Uzman Yardımcısı, Network Destek Uzmanı, Network Operasyonları Yönetimi Uzmanı, Network Uzman Yardımcısı
Eğitim Seviyesi:
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim