Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Sırma Su Karşıyaka Bayisi - Su Dağıtım Elemanı (Motorlu Kurye)

İş Açıklaması

Sırma Su'nun İzmir Karşıyaka bölgesinin en büyük bayisi olarak 2008 yılından beri kadın işletmeci ile yönetilen ve 2015'ten itibaren de internette "Sırma Su Karşıyaka" (www.sirmakarsiyaka.com) olarak markalaşan, insanlara ve çevreye önem veren, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir işletmeyiz.

Müşterilerimizin büyük bir kısmı Google Ads, Facebook Ads gibi dijital reklamlarla bize ulaşmış, eğitim seviyesi yüksek, güler yüzlü, değerli insanlar ve kendilerini bize değer katan, ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bizimle birlikte çalışacak kişinin de aynı yaklaşımda olmasını bekliyoruz.

Bu yaklaşıma sahip, Karşıyaka bölgesinde Aksoy, Nergiz, Yalı, Donanmacı, Atakent, Bostanlı bölgelerine pet ve cam damacana su dağıtımı yapacak bir personel ihtiyacımız bulunmaktadır.

BAŞVURU İÇİN:

  • Mesut ÖZSOY: 0 232 369 73 16 veya 0 532 581 47 23...

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Tercihen A2 ehliyet sahibi, (olmaması durumunda elektrikli bisiklet kullanabilecek)
  • Hafta içi ve Cumartesi, sabah 8 akşam 8 çalışabilecek,
  • Aksoy'da bulunan bayimize ulaşımı kolay yerlerde ikamet eden,
  • Hijyen kurallarına riayet edebilecek, giyimine, duruşuna dikkat eden,
  • "Müşterilerimiz, ailemizdir." yaklaşımımıza paralel olacak şekilde, Müşteriler ile iletişimi düzgün

bir dağıtım personeli alımı yapılacaktır. Maaş asgari ücretin üstündedir. Müşterilerimiz iyi eğitimli, insana değer veren kitleler olduğu için, müşterileri ile iletişimi düzgün olan dağıtım personelimize iyi bahşişler verebilmektedir. Dolayısıyla yukarıda istediğimiz kriterleri yerine getiren personel, asgari ücretin üzerindeki maaşın yanı sıra, güzel de bir bahşiş alacaktır.

İlgili : Mesut Özsoy

Telefon Numarası : 2323697316

Cep Telefonu : 5325814723