Sokak Görünümü
Bu konum için sokak görünümü mevcut değil :(

Smarttech - Satış Temsilcisi İngilizce İstanbul Avrupa Yakası

İş Açıklaması

TEKOTO OTOMOTIV TIC.LTD ; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır . 62 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır . Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır . Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır .

Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma , eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır .

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

ADAY; ağırlıklı olarak RUSYA ,  DOĞU BLOKU ÜLKELERİ  ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta olan firmamızın Dış Ticaret Bölümü''nde çalışacak ve ürün, üretim, muhtelif prosesler vs. gibi teknik konularda sürekli desteklenecektir.Çalışma sürecinin başında ürün/üretim deneyimi kazanarak ürün/pazar hakimiyeti yaratılacaktır.Sonrasında; mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni müşteri arayışı süreçlerini yönetmesi beklenecektir. 

 

IKITELLI DE OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA;


IHRACAT BOLGE SORUMLUSU ; 

  • ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN,
  • Tercihen, Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezunu,
  • 'YURT DIŞI ENDÜSTRİYEL ÜRÜN SATIŞ' deneyimi bulunan veya Yetiştirilmek üzere,
  • Uluslararası ilişkilerini yönetebilecek, Üretici, Toptancı, Distribütör, İthalatçı gibi yoğun rekabetin yaşandığı pazarlarda satış gerçekleştirebilecek,
  • Sıfırdan pazar yaratabilecek heves ve azimde, kendine güvenen, hedefleri olan,
  • İletişim becerileri üst düzeyde gelişmiş, Prezantabl,
  • İstanbul Avrupa Yakası''nda ikamet eden, Yurt dışı seyahat engeli olmayan,

PERSONEL ALINACAKTIR.