Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

SUPERSLOW ZONE ERENKÖY - Yetiştirilmek üzere Egzersiz Uzmanı

İş Açıklaması

SperSlow Zone' a davetlisiniz. Şimdiye kadar gördüğünüz tüm egzersiz stüdyolarından çok farklı bir sistem uygulanıyor. SuperSlow Zone egzersizleri kişiye özel planlanır ve sertifikalı özel çalıştırıcılar eşliğinde 20 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Haftada 1 veya 2 kez uygulanan egzersiz seanslarıyla kas kütlesi artar, duruş düzelir, kimi rahatsızlıklar kendiliğinden iyileşir. Çok daha güçlü kaslara ve sıkı bir vücuda sahip, eklem ya da sırt ağrıları olmayan memnun üyeler oluşur. Tüm üyeler, verilen hizmetten çok memnun kalır ve amaçladıklarından fazlasını alırlar. Çalıştırıcıdan beklediğimiz; SuperSlow Zone sertifikasyon aşamasından geçip, öğrendiği tekniği, çalıştırdığı üyelere uygulamasıdır.

Not : Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir.

Önyazı kısmına bu işin size çekici gelen yönünü yazmanızı rica ederiz. Bunun dışında yapabileceğiniz katkılardan bahsedebilirsiniz, beğendiğiniz özelliklerinizi de vurgulayabilirseniz sizi gözden kaçırmamızı engellemiş olursunuz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Spor geçmişiniz olsun, spor yapmayı seviyor olun, yani konuya yabancı olmayın.

Meraklı olun, öğrenmek isteyin, bir başkasına faydalı olmak, onun, gözünüzün önünde fiziksel ve ruhsal olarak değişmesinden, sürekli iyiye gitmesinden mutlluluk duyabilin. Çok etkili ve güzel işleyen bir sistemin parçası olacaksınız, hizmetinizden faydalanan insanlar hep gülümseyecek size, gençleşen bedenleri için size teşekkür edecekler,

Bu sadece basit bir egzersiz işi değil.. Hayatları değiştirmeye hazır olun. güzel dostluklara aynı zamanda.

Siz de görünüşünüze özen gösterin, siz de sıkı, ince, güçlü ve dayanıklı olun.

Size kolay bir iş sunmuyoruz, çoğunlukla uzun çalışma saatleri, vardiyalı çalışmaya hazır olun.

İnsanlar çoğunlukla irrasyonel davranır, kendileri için neyin doğru olduğunu, ne yapmaları gerektiğini bilemeyebilirler kolayca; siz yönlendirin ! kararlarını etkileyebilin, satış yapmayı sevin.