İlan Detay

SÜRAT KARGO - Operasyon Uzman Yardımcısı

İş Açıklaması

  • Bağlı birimlerin şirket hedefleri doğrultusunda; operasyonel işleyişin gerçekleştirilmesini sağlamak, iyileştirme faaliyetlerinin uygulanmasını sağlamak.
  • ŞAN araçlarının sabah belirlenen saatte birimlere ulaşması için gerekli planlamayı yapmak, zamanında ulaşmayan araçlar için çözüm önerileri geliştirmek ve uygulamak.
  • ŞAN’ların sabah araç geldikten sonra adrese teslim hazırlık sürecini değerlendirmek. Vaktinde adrese teslime çıkılması için bağlı birimlerde bölge ekibiyle birlikte planlama yapmak, ŞAN yöneticilerini yönlendirmek, adrese teslim hazırlık sürecinin verimli geçmesi için gerekli önlemleri almak.
  • Gelen kargonun zamanında teslim edilmesi için dağıtım kolu ve araç planlaması yapmak, bağlı birimlerdeki iş yükünü günlük olarak değerlendirmek.
  • Devir kargo raporunu incelemek ve teslim edilememe nedenlerine göre bağlı birimlerde gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak.
  • Teslimatların yasalara, şirket yönetmelik ve talimatlarına uygun şekilde gerçekleşip gerçekleşmediğini incelemek, hizmet kalitesini olumsuz etkileyen birimlerde gerekli çalışmaların yapılması için üstlerine yönlendirmek. Adresten alım taleplerinin zamanında karşılanması için gerekli planlamayı yapmak, birimleri yönlendirmek ve takip etmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Denizli Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Operasyon biriminde değerlendirilmek üzere;

En az Lisans mezunu,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

Ekip çalışmasında başarılı,
Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,

İyi derecede Micrososft Excel bilgisi olan,

Denizli'de ikamet eden veya edebilecek olan,


Operasyon Uzman Yardımcısı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.