Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Sürmeli Otelleri - Elektrik Ustası

Job Definition

 1. Aşağıdaki birimlerle iletişim ve işbirliğinde olur,
  1. Elektrik Teknisyeni, Teknik Şef veya Teknik Müdür, ilgili departman sorumlusu ve personeli,
  2. Tesis elektrik proje müellifleri,
  3. Tesis ile ilgili elektrik tesisatı müteahhit ve taşeron firmalar,
  4. Tesis ile ilgili elektrik bakım, onarım ve danışmanlık firmaları,
  5. Tesis ile ilgili ve elektrik konuları ile alakalı resmi kuruluşlar,
  6. Elektrik tesisatı teknolojisi ile ilgili tüm resmi ve özel eğitim kurumları, fuarlar, seminerler ve kongreler
 2. Tüm sorumluluğu işletmenin elektrik cihaz, sistem ve tesisatının planlı bakım ve onarımına odaklanmıştır.
 3. Yangın ekibinde görev alır.
 4. Elektrik cihaz, sistem ve tesisatının planlı bakımları ile onarım işlerini emniyet, bakım ve işletme ile ilgili teknik yayın esaslarına göre en üstün işçilik kalitesinde yapar.
 5. Planlanmış bakım programını Elektrik Teknikeri’nden, yokluğunda Teknik Müdür Yardımcısı’ndan, yokluğunda Teknik Müdür’den alır. Bakım veya onarım ile ilgili olası sorunları gecikmeden iletir, halledilmesini sağlar.
 6. Planlanmış bakımları gerçekleştirmek için gerekli yedek malzeme, el aleti, takım ve avadanlıkları teknik depodan yönteme uygun şekilde temin eder.
 7. Planlı bakımın yapılacağı sistem veya cihazı durdurmadan ve kapatmadan önce bu cihaz ve sistemler ile alakalı tüm kişi ve departmanları bilgilendirir, bakım işleminin süresini, cihaz ve sistemin tekrar ne zaman devreye konacağını bildirir.
 8. Yapılacak planlı bakım veya onarım ile ilgili tüm teknik dokümanı hazırlar.
 9. Planlı bakım veya onarımın yapılacağı alanı bakım için hazırlar. Toz, gürültü, yağ v.b. çevre kirliliği yaratabilecek işlemler için gerekli en uygun, emniyetli ve güvenli tedbirleri alır.
 10. Bakım veya onarım işlemini ilgili teknik dokümanlara ve talimatlara göre en üstün kalitede ve belirlenmiş olan zaman süresinde yapar.
 11. Bakım için kullanılan malzemelerin listesini hazırlar ve bakım sonunda Elektrik Teknikeri’ne, yokluğunda Teknik Müdür Yardımcısı’na, yokluğunda Teknik Şef veya Teknik Müdür’e verir.
 12. Bakım veya onarım sonunda vakit geçirmeden bakım veya onarımın eksiksiz ve sorunsuz olarak tamamlandığını Elektrik Teknikeri’ne yokluğunda, Teknik Müdür Yardımcısı’na yokluğunda, Teknik Şef veya Teknik Müdür’e bildirir.
 13. Bakım veya onarım sonu kalite kontrol ve denetimi yapılan cihaz, sistem ve tesisatı devreye koymadan önce bu cihaz ve sistemlerle ilgili olan ve bakıma başlamadan önce haber vermiş olduğu tüm ilgilileri uyarır.
 14. Bakımı veya onarımı yapılan cihaz, sistem ve tesisatın statik kontrollerini yapar, gerekli ayarları tamamlar ve emin olduktan sonra mümkün ise cihaz veya sistemi yüksüz olarak çalıştırır. Normal çalışmasından emin olduğu cihaz ve sistemi devreye alır.
 15. Bakım veya onarım yaptığı alanı en iyi bir şekilde temizler, alet ve takımlarını toplar.
 16. Bakım veya onarımda çıkmış olan hurda malzemelerin bir listesini çıkartıp hurda malzemeler ile birlikte gerekli işlemleri yapmak üzere teknik depo sorumlusuna teslim eder.

Qualifications

 1. Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Lise elektrik bölümü mezunu
 2. Mesleki İngilizceye hâkim
 3. 4 veya 5 yıldızlı otellerde 3 yıl benzer görevde bulunmuş
 4. Elektrik Ehliyetli
 5. Çalışma saatlerinde esnek
 6. Değişime açık
 7. 30 yaşını aşmamış
 8. Diksiyonu düzgün
 9. Prezantabl