Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Sürmeli Otelleri - Guest Relation

İş Açıklaması

 1. Business Floor&Lounge de misafirlere sunulan tüm hizmetlerin eksiksiz yürütülmesi için Ön Büro, FB ve diğer departmanlar operasyonu ile gerekli koordinasyonun sağlanması,

Business Floor&Lounge hizmette olduğu saatlerde mekanın temizlik düzeni ve servislerinin belirlenen standartlarda verilmesinin sağlanması,

 1. Misafirlerin için gerekli tüm bilgileri ( Restaurant, gece klüpleri, gezi vb. ) temin eder ve misafir istekleri doğrultusunda organize eder.
 2. VIP misafirlerin blokajlarını yapar, VIP Set up ‘ları ile ilgili gerekli formu düzenler ve gerekli departmanlara bilgi aktarımını yapar.
 3. VIP misafirler gelmeden önce Odalarını kontrol eder ve VIP Set up dahil olmak üzere odada herhangi bir eksik, arıza olmadığından emin olmak için Lobby giriş Misafir İlişkilerini bilgilendirerek yönlendirir.
 4. VIP misafirler için welcome mektuplarını hazırlar ve Genel Müdüre imzalattırarak misafirlere ulaşmasını organize eder.
 5. Otel hakkındaki bilgilendirmeyi kendisi yapar.
 6. TOP VIP Misafirler hakkında Ön Büro Müdürüne bilgi verir.
 7. Misafirlerden otel ve hizmet hakkında yorumları alır. Herhangi bir olumsuzluk olduğu takdirde çözüm üretebilmelidir ve misafir memnuniyetini sağlamalıdır.
 8. Misafir memnuniyet formlarının kendisinde toplanmasını sağlar ve Ön Büro Müdürüne rapor eder.
 9. Misafir memnuniyet formlarına mutlaka cevap verir.
 10. Guest History ‘ leri takip eder.
 11. Misafirlerin commentlerini profile‘larına mesaj olarak kaydeder.
 12. Repeat Guest ‘lerin Profillerinden doğum günü gibi özel günlerini takip eder ve Misafirin hatırlandığını belirten bir kutlama mektubu gönderir.
 13. Otelin Concierge işlerini organize eder, Misafirlerin Uçak bileti, restaurant rezervasyonları, Şehir turu gibi istekleri ile ilgilenir ve organize eder.
 14. Yerel basınla ilişkileri takip eder, merkez iletişim bölümünün direktiflerini takip eder ve oteldeki basına yönelik uygulamaları yönlendirir.

Günlük gazetelerin belirlenen dergilerin sürekliliğinin sağlanmasından ve İş İnsanları için kütüphanede bulundurulacak olan kitap ve dergilerin takibinden sorumludur.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 1. Sosyal Bilimler veya Turizm Üniversitelerinin birinden mezun
 2. 2 Yabancı dil bilen
 3. Konusunda en az 2 yıl tecrübeli
 4. Presentabl
 5. İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, güleryüzlü ve çalışkan
 6. 30 Yaşını aşmamış