Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
ilan görsel

Teknofix Telekomünikasyon - Kurye

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
TEKNOFIX HAKKINDA
Teknofix ailesi olarak 1300’ün üzerinde çalışanımız, yeni nesil hizmet anlayışımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojik çözümler sayesinde, müşterilerimize beklentilerin ötesinde müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. 2011 yılından bu yana, tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın hizmet ağımızla ayda 150.000’den fazla haneyi ziyaret ediyoruz, hizmet ve çözümlerimizi gerek kurumlar gerekse son kullanıcılar ile buluşturuyoruz.

Her geçen gün yenilerini eklediğimiz saha hizmetlerimiz ile geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedeflerken, aynı zamanda müşteri odaklılığı en üst seviyede tutarak müşterilerimiz ve son kullanıcılar için vazgeçilmez iş ortağı olma vizyonu ile hareket ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerde yaşattığımız deneyimi her şeyden önce çalışanlarımızın yaklaşımlarına ve becerilerine borçluyuz. Bu nedenle her bir ekip üyemizin profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev biliyoruz.

Son derece dinamik ve hareketli bir sektörde, teknoloji, yenilik ve sürekli gelişime inanan bir ekiple, hızlı adımlar ile ilerliyoruz. Eğer siz de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız, her geçen gün büyüyen ailemizde sizi de aramızda görmek isteriz.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. İş görüşmesi, evrak teslimi ve eğitim süreçleri dahil olmak üzere tüm işe alım sürecimizi uzaktan yürütebilecek şekilde yapılandırıyoruz.

İŞ TANIMI:

Kendisine tahsis edilen bölge sınırları içerisinde tüm dağıtım ve teslimat işlemlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.
Müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılamak
Kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde teslimini sağlamak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

GENEL NİTELİKLER:

En az lise mezunu
Müşteri odaklı, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın
B sınıfı ehliyeti ve en az 2 yıllık sürüş deneyimi olan
Tercihen SRC 3 veya SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen
Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

Cep Telefonu : 5422302673