Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
ilan görsel

Teknofix Telekomünikasyon - Operasyon Yöneticisi

İş Açıklaması

Teknofix Hakkında

Teknofix ailesi olarak 2011 yılından bu yana, tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın hizmet ağımızla ayda 150.000’den fazla haneyi ziyaret ediyoruz, hizmet ve çözümlerimizi gerek kurumlar gerekse son kullanıcılar ile buluşturuyoruz. 1200’ün üzerinde çalışanımız, yeni nesil hizmet anlayışımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojik çözümler sayesinde, müşterilerimize beklentilerin ötesinde müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Her geçen gün yenilerini eklediğimiz saha hizmetlerimiz ile geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedeflerken, aynı zamanda müşteri odaklılığı en üst seviyede tutarak müşterilerimiz ve son kullanıcılar için vazgeçilmez iş ortağı olma vizyonu ile hareket ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerde yaşattığımız deneyimi her şeyden önce çalışanlarımızın yaklaşımlarına ve becerilerine borçluyuz. Bu nedenle her bir ekip üyemizin profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev biliyoruz.

Hızlı büyümemizi, aldığımız ödüllerle pekiştiriyoruz. 2020 yılı dahil olmak üzere, Deloitte Fast50 Türkiye listesinde üst üste 4. kez yer aldık. 2017 yılından bu yana Deloitte Fast50 Türkiye ve Fast500 EMEA'da toplam 7 kez ödüle layık görüldük.

Bizimle bu büyümenin mutluluğunu paylaşacak ve devam ettirmek üzere ekibimize dahil olacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı

Günümüz koşullarında “son kullanıcı adresinde hizmet sağlamak” gittikçe önem kazanan ve hızla büyümekte olan bir iş alanı haline geldi.

Sahada yapılan her iş artık çok daha kıymetli. Sahada faaliyet gösteren, son kullanıcı ya da kurumsal iş ortağı neredeyse oraya hizmet götüren tüm sektörlerde müthiş bir büyüme ve devamında gelen harika kariyer fırsatları var.

Bu kapsamda bizimle aynı heyecanı paylaşacak, saha hizmetleri alanında kariyer yapmayı hedefleyen Operasyon Yöneticileri arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Ön Lisans /Lisans mezunu,
  • En az 8 yıl ekip yönetimi tecrübesi olan (tercihen mavi yaka tanımına giren ekiplerle çalışmış),
  • Sahada çalışan araçlı ekipler için iş, kaynak ve öncelik planlaması yapmak konusunda deneyimli,
  • İnternet hizmetleri, evlerde teknik servis hizmetleri (beyaz eşya, klima, teknoloji ürünleri), uydu TV hizmetleri, gibi alanlarda yöneticilik deneyimi olan,
  • Tercihen bir teknik servis ya da dağıtım operasyonunda görev almış,
  • Müşteri iletişimi kuvvetli,
  • Takip ve raporlama yetenekleri kuvvetli,
  • Dinamik ve analitik kabiliyetlerini ortaya koyabilen,
  • Teknolojiye meraklı, gelişime açık, öğrenmeyi ve araştırmayı alışkanlık haline getirmiş,
  • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen.