Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Teknofix Telekomünikasyon

Outbound Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Teknofix Telekomünikasyon - Outbound Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TEKNOFIX HAKKINDA

Teknofix ailesi olarak 1200’ün üzerinde çalışanımız, yeni nesil hizmet anlayışımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojik çözümler sayesinde, müşterilerimize beklentilerin ötesinde müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. 2011 yılından bu yana, tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın hizmet ağımızla ayda 150.000’den fazla haneyi ziyaret ediyoruz, hizmet ve çözümlerimizi gerek kurumlar gerekse son kullanıcılar ile buluşturuyoruz.

Her geçen gün yenilerini eklediğimiz saha hizmetlerimiz ile geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedeflerken, aynı zamanda müşteri odaklılığı en üst seviyede tutarak müşterilerimiz ve son kullanıcılar için vazgeçilmez iş ortağı olma vizyonu ile hareket ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerde yaşattığımız deneyimi her şeyden önce çalışanlarımızın yaklaşımlarına ve becerilerine borçluyuz. Bu nedenle her bir ekip üyemizin profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev biliyoruz.

Son derece dinamik ve hareketli bir sektörde, teknoloji, yenilik ve sürekli gelişime inanan bir ekiple, hızlı adımlar ile ilerliyoruz. Eğer siz de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız, her geçen gün büyüyen ailemizde sizi de aramızda görmek isteriz.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. İş görüşmesi, evrak teslimi ve eğitim süreçleri dahil olmak üzere tüm işe alım sürecimizi uzaktan yürütebilecek şekilde yapılandırıyoruz.


İŞ TANIMI

Teknofix’in sürekli gelişen ve büyüyen ürün, hizmet ve operasyonlarına yönelik süreç faaliyetlerini yürüttüğümüz departmanımız için şirketimizi ileriye taşıyacak "Outbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.

Göreve başlayacak olan kişiler, çalışma süreleri boyunca Teknofix bünyesinde açılacak yeni kariyer fırsatlarına başvurma imkanına da sahip olacaktır.

İşin yapılması için gerekli olan bilgisayar, mouse, kulaklıklı mikrofon vb. tüm teknik ekipmanlar Teknofix tarafından verilecektir.

Adayların evlerinde mümkünse sabit internet hizmeti kullanıyor olması gerekmektedir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Lisans mezunu olmak,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • MS Office ve bilgisayar kullanımına hakim,
 • Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması
 • Müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun çözüm odaklı çalışmak
 • Takım çalışmasına uyum sağlamak,
 • İletişim yeteneği güçlü ve diksiyonu düzgün,
 • Dinamik yoğun tempoya ayak uydurabilecek,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • Müşterilere yeni ürün, hizmet, tarife ve paket sunumu yaparak satış gerçekleştirmek,
 • Evden çalışacak (Homeoffice)

Not: Alımlarımız İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında olacaktır.