Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Teknofix Telekomünikasyon

Saha Teknik Destek Uzmanı

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana

Teknofix Telekomünikasyon - Saha Teknik Destek Uzmanı

İş Açıklaması

TEKNOFIX HAKKINDA

Teknofix ailesi olarak 1200’ün üzerinde çalışanımız, yeni nesil hizmet anlayışımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojik çözümler sayesinde, müşterilerimize beklentilerin ötesinde müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. 2011 yılından bu yana, tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın hizmet ağımızla ayda 150.000’den fazla haneyi ziyaret ediyoruz, hizmet ve çözümlerimizi gerek kurumlar gerekse son kullanıcılar ile buluşturuyoruz.

Her geçen gün yenilerini eklediğimiz saha hizmetlerimiz ile geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedeflerken, aynı zamanda müşteri odaklılığı en üst seviyede tutarak müşterilerimiz ve son kullanıcılar için vazgeçilmez iş ortağı olma vizyonu ile hareket ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerde yaşattığımız deneyimi her şeyden önce çalışanlarımızın yaklaşımlarına ve becerilerine borçluyuz. Bu nedenle her bir ekip üyemizin profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev biliyoruz.

Son derece dinamik ve hareketli bir sektörde, teknoloji, yenilik ve sürekli gelişime inanan bir ekiple, hızlı adımlar ile ilerliyoruz. Eğer siz de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız, her geçen gün büyüyen ailemizde sizi de aramızda görmek isteriz.Günümüz koşullarında “son kullanıcı adresinde hizmet sağlamak” gittikçe önem kazanan ve hızla büyüyen bir iş alanı haline geldi.

Ev ve işyerlerinde oluşabilecek pek çok farklı ihtiyaca yönelik sunduğumuz; kurulum ve teknik destek, sözleşme ve evrak toplama, ürün teslimatı, iade ürün toplama, home-office çalışan desteği gibi saha operasyonlarında görev almak üzere “Saha Teknik Destek Uzmanı” pozisyonunda çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

Eğer siz de bu alanda kariyer yapmayı hedefliyor ve aşağıdaki niteliklere sahip olduğunuza inanıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Teknik Lise ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,
  • Teknolojiye meraklı, gelişime açık, öğrenmeyi ve araştırmayı alışkanlık haline getirmiş,
  • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak gün boyunca araç kullanabilen,
  • Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş,
  • İletişimi güçlü,
  • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Kendisi için belirlenen bölgelerde bulunan ev ve iş yerlerinde, aşağıda belirtilen kapsamdaki işlerden gerekli olanları gerçekleştirebilecek seviyede teknik bilgi/beceri/deneyim sahibi;

-ADSL modem kurulumu gerçekleştirmek, arızalarına müdahale etmek,
-Uydu anteni sistemleri ve/veya dijital TV yayını için bina ve ev içi kurulumları gerçekleştirmek, arızalarına müdahale etmek
-Ev içi kablosuz ağ erişim cihaz kurulumları gerçekleştirmek
-Bilgisayar ve çevre birimlerinin temel seviyede montaj / kurulumlarını gerçekleştirmek
-Ev içi ses & görüntü teknolojileri ile ev otomasyonu ile ilgili çeşitli cihazların kurulumlarını gerçekleştirmek
-Bina ve ev içinde ihtiyaç duyulabilecek bakır ve koaksiyel kablo çekme işlemlerini ve kablo kanalı montajlarını gerçekleştirmek -Ev ve iş yerlerine ürün teslimatı yapmak, ürün iadelerini toplamak
-Abonelik evrakları, sözleşmeler gibi kıymetli evrakları imzalatmak ve ilgili yerlere teslim etmek

‘KENDİ ARACINLA ÇALIŞ’ SEÇENEĞİ:

Saha Teknik Destek Uzmanı” pozisyonumuzda, aşağıdaki kapsamda kendi aracınız ile çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Kendinize ait bir aracınız varsa, Teknofix ekiplerinin yapacağı genel değerlendirme sonrasında uygun bulunması halinde ‘kendi aracınla çalış’ imkanından faydalanabilirsiniz. Böylece mevcut aracınızı mesai dışı zamanlarda kişisel ihtiyaçlarınız için kullanırken çalışma saatlerinde yapacağınız kullanım kapsamında Teknofix size ek bir ödeme yapar ve yakıt giderlerinizi karşılar.