Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

TFC HOLDINGS

Kasap (Londra) (Avrupa Birligi Vatandasi Calisma Izni Olan)

Türkiye Geneli

TFC HOLDINGS - Kasap (Londra) (Avrupa Birligi Vatandasi Calisma Izni Olan)

İş Açıklaması

TFC Holdings

İlk TFC süpermarketi, 1980 yılında Londra/Dalston'da Turkish Food Center (Türk Gıda Merkezi) adi altında, bolgede yasayanlarin Turk gida taleplerini karsilamak amaciyla kurulmustur. Ilerleyen zamanlarda musterilerin diger ulke urunlerine olan talepleri dogrultusunda, diger ulke urunleri de portfoye katildi ve urun yelpazemiz genisledi. Gunumuzde TFC süpermarketleri Türkiye, Yunanistan, Kıbrıs, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Danimarka, diğer Akdeniz ülkeleri ve Afrika'dan ürünler satmaktadır.

TFC ilk gunku felsefesine bagli olarak; her müşteriye, eski günlerdeki küçük dükkan sahiplerinin musterilerine sundugu kisisel ve samimi hizmeti, modern bir ortamda benzer bir kişisel hizmet olarak vermektedir. Müşterilerimiz süpermarketlerimizde ihtiyaç duydukları her şeyi tek çatı altında alabilmektedir. Müşterilerimiz, tüm meyve, sebze, et ve şarküteri ürünlerinin talep edildiği tartıldığı servisli tezgahlarımızı kullanarak, ihtiyaç duyduğu kadar urun satın alma seçeneğine sahiptir.

Her süpermarkette mağaza içi fırınımız var. Bu bize taze ekmek, hamur işleri, Türk tatlıları ve tuzlu ürünler sunmamızı sağlar.

http://tfcsupermarket.com/

Londra`daki Subelerimizde Gorev Almak Ister Misiniz?

Londra`da bulunan supermarketlerimizin kasap reyonlarinda `Kasap` olarak gorev yapacak, kalite ve hijyen standartlarına uygun ürün hazırlanmasından sorumlu olacak calisma arkadaslari ariyoruz..

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Et parçalama ve trimleme konusunda tecrubeli,

Kemiksiz yapma konusunda tecrubeli,

Müşteri memnuniyeti bilinci ile müşteri taleplerini güler yüzle karşılayabilen,

İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek,

Ingiltere`de calisma izni olan ve/veya Avrupa Birligi uyesi ulke vatandasi