Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Vekmar Elektrik Sistemleri - Otomasyon Ürünleri Satış Mühendisi

İş Açıklaması

Bayi ve distribütörlüğünü yapmış olduğumuz markalara ait otomasyon ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., 1994 yılında kurulmuş olup, 25 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider firmasıdır. ABB Trafo İspanya ve LSIS Güney Kore’nin Türkiye distribütörüdür. ABB Trafo Türkiye, Philips, Schneider O.G., Schneider A.G., Eaton Corp., Astor, Ulusoy, Wago, Klemsan, Krauss Naimer Pelsan, Elster, Öznur kablo, Reçber kablo, Mavili, Elektra, Armony firmalarının bayiliklerini yapmaktadır.

Faaliyet alanı içinde Elektrik, Elektronik ve Otomasyon malzemeleri satışı, Elektrik Müteahhitliği ve Proje hizmetleri, Pano imalatı, Elektrik servis ve periyodik bakım hizmetleri, Yüksek gerilim işletme sorumluluğu ve Danışmanlık bulunmaktadır.

Bünyesindeki Bartek, Toreks ve Saypro şirketleriyle 400 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., bugün endüstriyel tesisler, makina ve ekipman üreticileri, elektrik müteahhitleri,pano üreticileri, elektrik malzeme satıcıları, yatırımcılar ve 70 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya taşınmayı kabul eden,

Frekans konvertörleri, Soft starterler, Plc, Servo motorlar, başta olmak üzere otomasyon ürünleri satışında 2-5 yıl arasında tecrübeli,

İleri derece Excel bilgisine sahip,

İngilizce bilen,

Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

Seyahat engeli bulunmayan Otomasyon Ürünleri Satış Mühendisi arayışımız mevcuttur.