Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Yöre Group - Depo Personeli

İş Açıklaması

Gebze'de bulunan lojistik depomuzda istihdam edilmek üzere; askerliğini yapmış, 40 yaşını aşmamış, en az lise mezunu, Gebze de ikamet eden, depo personeli aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

1) Gelen veya çıkışı yapılan malzemelerin evraklarının uygunluğunu kontrol ederek teslim almak veya teslim etmek, deponun yapısı, müşteri istekleri ve malzemenin özelliğine uygun şekilde depo yerleşim planına göre yerleştirmek.
2) Malzemelerin hasarsız şekilde teslim alınması, depolanması ve çıkışının yapılması için öngörülen tedbirleri uygulamak.
3) Depolama faaliyeti ile ilgili olarak yasal ve diğer şartlara uygun şekilde tüm evrakları hazırlamak, uygunluğunu kontrol etmek ve ilgili birimlere iletmek.
4) Ürünlerin sevk öncesinde uygun şekilde paketlenmesini sağlamak.
5) İş sağlığı ve güvenliği talimat ve eğitimlerine, risk değerlendirme sonuçlarına, acil durum planlarına, güvenlik ve sağlık işaretlerine ve uygulamalarına uymak.
6) Depo & Sevk hizmetlerinin gerçekleştirilmesi sırasında kullanılmak üzere tanımlanmış ve kendisine zimmeti yapılmış kişisel koruyucu donanımları kullanmak.
7) Depoya gelen ürünlerin bilgisayarda kayıt altına alınması, bar kodlanması, istiflenmesini sağlamak.
8) Tüm stokların depoda düzenli bir şekilde tutulmasını sağlamak ve işin gerektirdiği diğer depoculuk faaliyetlerinin yapılması.
9) Alınan ürünleri el terminaline okutup teslim almak.
10) Alınan siparişlere göre ürünlerin ayrımını yapmak.