İlan Detay

ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. - Üretim Operatörü (Engelli Personel)

İş Açıklaması

ZF, otomotiv sektöründe güç aktarma organları ve şasi teknolojilerinin yanı sıra aktif ve pasif güvenlik teknolojilerinde küresel liderdir. Dünya genelindeki en büyük otomotiv tedarikçilerinden biri olan ZF, 40 ülkede yaklaşık 230 noktada 149.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. ZF araçlara görme, düşünme ve uygulama olanakları tanıyor ve özellikle daha verimli ve elektrikli tahrik sistemleri ve kazaların olmadığı bir dünya için her yıl cirosunun yüzde altısından fazlasını araştırma ve geliştirmeye ayırıyor.

ZF bünyesinde yer alan %100 Alman sermayeli firmamız ZF Sachs, 40 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Gebze Organize Sanayi Bölgesi içinde 55.500 m2 alanda binek araç ve hafif ticari araçlar için amortisör üretmektedir.

Firmamızın büyüyen organizasyonu ve artan üretim talepleri nedeniyle üretim departmanımızın talaşlı imalat bölümlerine 6 aylık dönemsel üretim operatörü aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 

  • Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek (Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan)
  • Üretimde üç (3) vardiyalı sistemde çalışabilecek
  • Tercihen lise mezunu
  • Gebze civarı veya Tuzla, Kaynarca’da ikamet eden